Ako sa vrátiť k manželke od inej ženy?

kolos
13. aug 2009

Ahojte,

som ženatý 4 roky a pred rokom som odišiel od manželky k inej žene. Spolu s manželkou máme jednu dcéru, o ktorú som sa naďalej po mojom odchode staral ako som najlepšie vedel. Manželke som na ňu platil 5 tis. Sk mesačne a bral som si ju každý druhý víkend, kúpil to čo potrebovala a prispel na väčšie veci ako napríklad bicykel.
Od manželky som odišiel preto že som sa zamiloval a to bezhlavo do dievčaťa ktoré bolo o 5 rokov mladšie od ženy a omnoho atraktívnešie. Avšak môj ošiaľ trval asi pol roka, potom postupne opadal a ja som si uvedomoval čo som spravil. Z mojej priateľky sa vykľula hašteriva a egocentrická osoba, od ktorej som sám po roku odišiel.
Manželka medzitým výrazne schudla a dosť sa zmenila jak výzorom, tak povahou. Začala študovať a veľa času venuje jóge a samozrejme dcére. Ako matka bola vždy skvelá, a spätne ako sa na to pozerám nebola ani zlá žena.
Môj odchod mi nikdy nevyčítala,nikdy som ju nevidel plakať a ani raz mi neurobila scénu. Neviem či jej to bolo jedno, alebo bola tak silná že sa s tým tak rýchlo vyrovnala.
Viem že som urobil hlúposť a chcel by som sa k nej vrátiť, neviem však ako na to a ani neviem či niekoho náhodou nemá. Ak mi chcete napísať že som bezcharakterný hajzel, napíšte ,ale zároveň mi skúste poradiť .

nera
16. aug 2009

ja som už písala, že chcela by som to počuť aj z druhej strany....či ozaj je všetko pravda čo píše....či len niečo nenafukuje, aby bol akože ospravedlnený 😝
a k tomu poteniu.... ja sa snažím sprchovať ako sa len dá(zbožňujem sa sprchovať), no niekedy už po hodine som taká upotená, že až....pri deťoch sa dá kľudne sadieť?

atrami
16. aug 2009

frisbee,
ďakujem. Nepostrehla som.

Teraz mám o ňom inú mienku.

dafy
17. aug 2009

kolos iba jednu vetu:dobre sa zabavas na tom vsetkom?

podla mna nic nie je pravda proste ta bavi sa prizerat ako sa zeny navzajom pustaju do seba a hlavne ake maju nervy na teba 😀 😀 😀

kacir
17. aug 2009

beuška- tak tvá poslední odpověd se mi líbila, blbcše bych ale ze sebetaky dělat nenechala a jen, podotýkám jen kvuli dětem to taky nemá smysl, musí to být jinak pevný a hluboký vztah, aby se dalo vubec něco řešit

emilyz
17. aug 2009

kolos tak podla mna to dopadlo dobre a paci sa mi reakcia tvojej zeny, ide na to vecne a aj ona si uvedomuje chybu, no je dolezite, aby aj ty si ukazal lutost a snahu. Schvalujem tvoje rozhodnutie nechat to volne plynut. Drzim paluchy 😉

titkovamiriam
17. aug 2009

aj keby to bola pravda ja by som naspat chlapa co ma opusti koly inej zene nechcela,vylize si rany a najde si dalsiu a stale dokola...

expertka8
17. aug 2009

...prosim vas...tak ako dopadol navrat strateneho "neverneho" mangela??? 😅
...telenovely nesledujem..ale tato webnovela ma dostala 😀

atrami
17. aug 2009

expertka,
strana 15. /21:13

ianitka
17. aug 2009

a dalsie 4 starny sa kolos neozval ☹ expertka, dnes pojdes spat bez happyendu 😎

mamutka
17. aug 2009

kokos asi nasiel nejake konkretne rameno na vyplakanie, my sme nanic. a po dovolenke pozve zenu na kavu, hadam si na nu este spomenie. aj na nas, v telke nic neni....

expertka8
17. aug 2009

...diky...informatorky 😉
...hned sa mi bude lepsie zaspavat.... 😅

expertka8
17. aug 2009

...P.S. ...mamutka....myslela som..ze zakladatel temy je "kolos"??? 😅
..ale mas pravdu..."kokos" ho vystihuje na plnej ciare 😀 😀 😀

saska73
18. aug 2009

expertka8 😀 😀 😀

emilyz
18. aug 2009

Mam taky pocit, ze keby sa tu zena jeden den neozvala, tak pohoda, a ked tu pise chlap, tak ho hned kazdy upodozrieva 😖 ved nie kazdy je kazdy den na nete. Sem-tam treba aj pracovat.

bobulle
18. aug 2009

Nečetla jsem vše.... ale....musím se přiznat, že mi podobnost psaného projevu Kolose hodně připomněl Claudiuse a jeho manželku mimo domov... no že by si na nás nějaký budoucí sociolog nebo psycholog dělal výzkum na diplomku? 😕 😅 😝 😀

pepibubu
18. aug 2009

bobule - diíky ti.... celou dobu jsem si říkala co mi to jenom připomíná.... a jsem doma... claudius a jeho žena, která šúruje kancly aby on mohl do číny.....

kubaka
18. aug 2009

ha ha ...bobulle - tohle jsem si všimla taky hned ze začátku a chtěla jsem napsat, že si nějaký odborník přes vztahy sbírá materiály k výzkumu. 😀 😀 😀 Kolos, Klaudius oba se chtějí udobřit s manželkou.

Podezřelá je ta věcná, jakoby nezaujatá, neosobní dikce - příběhy jak z manželské poradny, patřičně zobecnělé, neosobní, čítankové případy, čítankově popsané - i ten slovník. I když si nejsem úplně jistá, zda toto není spíš typicky mužský, racionální styl myšlení a psaní. Žádné ženské okecávání plné emocí - to jediné mate. Ovšem popis toho příběhu je fakt jak z učebnice psychologie - modelová situace. A teď: co vy na to ženské?
Oba dva se přihlásili nově, jsou anonymní, žádné profily.
i když tento je o něco uvěřitelnější než s oddanou manželkou, co myje kancly, aby dala manžílkovi cestu do Číny. 😅

l3nka
18. aug 2009

no ja túto tému čítam od začiatku a dnes sa mi dokonca o nej snívalo... a niečo podobné ako píše kubaka, len s tým rozdielom že kolos bol novinár a robil nejaký článok a tu zbieral názory... 🙂

kubaka
18. aug 2009

inka - jak to víš????? 😨 Sem s tím. Na novináře by to taky sedělo.

atrami
18. aug 2009

To akože z nás urobil testovaciu vzorku?
Tak to je fakt kolosálny b...c

frisbee
18. aug 2009

kočky...strana 12

Že píšem ako žena, no možno. Ale je to tým že sa tým aj živím čiastočne, takže či chcem alebo nie pravopis musím mať dobrý a aj slovný prejav. Muži nie sú neandrtálci čo píšu s gramatickými chybami a a vyjadrujú sa holými vetami - Chcem jesť, chcem sex .

l3nka
18. aug 2009

ja píšem čo sa mi dnes v noci snívalo 🙂)) neviem či je naozaj novinár, ale môže byť....

emilyz
18. aug 2009

preco, mozno len pracuje na takej pozicii, kde musi mat perfektny pisomny prejav, to kazdy chlap musi byt gadzo s neohrabanym vyjadrovanim? 😅 sem-tam ma niekto aj vyssie vzdelanie, prip. vyssiu poziciu, a tym sa vyjadruje aj inteligentne. Podla mna je to normalny prejav chlapa, vecny a odmerany, vela chlapov takto jedna a rozprava, aj ked su vnutri citlivi, nie kazdy da najavo emocie.

atrami
18. aug 2009

baby,
nešibe nám náhodou? 😀

kubaka
18. aug 2009

emilyz - no to si neodporuje - právě že má tak kultivovaný projev, věcný, odměřený, ale neosobní na to, co ho potkalo. Právě že jako žena nepíše - přiznal, že se psaním živí - víc o sobě neprozradil.
To by ukazovalo na vzdělaného člověka, co dělá nějaký průzkum.

twinflame
18. aug 2009

Ak by robil prieskum, čo by mu bránilo napísať na úvod, že si robí prieskum a chce od nás názory?

l3nka
18. aug 2009

nebolo by to potom pre nás tak zaujímavé a napínavé... a nezapojilo by sa do diskusie toľko báb a rôznych názorov, takto sa tu viac preberala nadváha ako samotný problém... inak ja nechápem ako sa chlap dostane k MK, to už musí byť riadna nuda...

bobulle
18. aug 2009

Jako by mě zajímalo, který normální chlap půjde "s kůží na trh" na čistě ženské forum... vždyť by mu muselo být jasné, že ho tu "rozcupujeme" 😀 😝 ...
A pokud už by takový blázen byl, tak po pár prvních odpovědích by myslím už nepřišel, protože jak všichni víme... chlapi jsou ješitové a to co si tu vyslech zrovna lichotivé nebylo... 😅
Takže já si fakt myslím, že to byl buď někdo, kdo si dělal výzkum, případně novinář... no ale "milující" manžel se mi jaksi nepozdává 😅 😀 😝
Jo a příběh Claudiuse se vyvýjel jak v laciném německém romantickém filmu 😅 ... pro mne dost neuvěřitelné...
Jsem zvědavá, jak se bude zápletka vyvýjet tady... 😉
Možná dotyčný zkouší, co všechno jsou vykojené matky schopné přijmout 😀

frisbee
18. aug 2009

kočky...a vedľa je podobný novo zaregistrovaný juraj 😉

bobulle
18. aug 2009

Jo, pamatujete si jak v metru byly ty milostné dopisy pro jistou Lauru... byl to jen reklamní tah reklamky (vymýšlel je Viewegh) a pak je použil do románu pro ženy... 😉
Média jsou mocna.... 😉