Ako sa vrátiť k manželke od inej ženy?

kolos
13. aug 2009

Ahojte,

som ženatý 4 roky a pred rokom som odišiel od manželky k inej žene. Spolu s manželkou máme jednu dcéru, o ktorú som sa naďalej po mojom odchode staral ako som najlepšie vedel. Manželke som na ňu platil 5 tis. Sk mesačne a bral som si ju každý druhý víkend, kúpil to čo potrebovala a prispel na väčšie veci ako napríklad bicykel.
Od manželky som odišiel preto že som sa zamiloval a to bezhlavo do dievčaťa ktoré bolo o 5 rokov mladšie od ženy a omnoho atraktívnešie. Avšak môj ošiaľ trval asi pol roka, potom postupne opadal a ja som si uvedomoval čo som spravil. Z mojej priateľky sa vykľula hašteriva a egocentrická osoba, od ktorej som sám po roku odišiel.
Manželka medzitým výrazne schudla a dosť sa zmenila jak výzorom, tak povahou. Začala študovať a veľa času venuje jóge a samozrejme dcére. Ako matka bola vždy skvelá, a spätne ako sa na to pozerám nebola ani zlá žena.
Môj odchod mi nikdy nevyčítala,nikdy som ju nevidel plakať a ani raz mi neurobila scénu. Neviem či jej to bolo jedno, alebo bola tak silná že sa s tým tak rýchlo vyrovnala.
Viem že som urobil hlúposť a chcel by som sa k nej vrátiť, neviem však ako na to a ani neviem či niekoho náhodou nemá. Ak mi chcete napísať že som bezcharakterný hajzel, napíšte ,ale zároveň mi skúste poradiť .

petruci6
15. aug 2009

ked by som na to mala chut,tak to asi znaci ze s niecim vo vztahu som neni spokojna

sisstin
15. aug 2009

krasulka: no zatím nepodvedli např. 😉 to člověk nikdy nemůže říct dopředu, já taky zatím nikdy nepodvedla sexuálně 😉

petruci6
15. aug 2009

mozno su to ruzove okuliare,ale ja som za 100% vernost vo vztahu s clovekom,kt si lahnem kazdy vecer do postele
dokazes sa mu potom pozriet do oci a nadalej fungovat?
to je riadna pretvarka

sisstin
15. aug 2009

petruci: no já pořád mluvím o jednorázové nevěře, nějakou dlouhodobou bych nedokázala..páč většinou ženy se zamilovají a toho svého stávajícího partnera opustí kvůli jinému 😉 ale někteří chlapi to mají jinak..já tu dlouhodobou taky neuznávám, to bych asi neodpustila..ale jednorázovej sex jo 😉 ted po těch letech už jo 😉

krasulka
15. aug 2009

sisstin ved to ze dnes je taka doba prilezitosti je na kazdom kroku milion, zahnut sa da velmi lahko a velice rychlo..ale je to na cloveku, ci chce ci nie..Podla mna by si mal kazdy pred okamihom nevery aspon na chvilku spomenut na svoju polovicku, ci si to naozaj zasluzi a ci par sekund rozkose stoji za to co moze potom nasledovat..ale to je to ze chlapi nemyslia pri tom vobec...a zeny snad aspon trosku 😀 😀 😀

petruci6
15. aug 2009

kolko rokov ste spolu?

sisstin
15. aug 2009

krasulka: no víš co, viděla jsi film Nevěrná? Tam to bylo dost dobře popsaný...on ne každej nevěrník už předem nevěrný být chce 😉 to není o tom, že si nevěru plánuje předem... 😉 někdy se to prostě stane, kdo je bez viny, at hodí kamenem...co já vím, co bude za 10,20let 😉

krasulka
15. aug 2009

moj otec hovorieva..ze somariny sa porobia ale nikdy nie na ukor rodiny..tu mas len jednu..a teda je to chlap 😅

krasulka
15. aug 2009

sisstin mozno za 20 let tu vytvoris temu ze si 20 rokov zila s muzom ktoremu si verila a po 20 rokoch si zistila ze ma niekde druhu rodinu okrem vas 😀 😀 😀

sisstin
15. aug 2009

petruci: víc jak 5 😉 já už teda rozhodně nejsem bláznivě zamilovaná, což ale neznamená, že nevěru vyhledávám na každém rohu 😉 a nevěrná plánuju být 😉

krasulka
15. aug 2009

ale ja viem co chches povedat..nikto si nemoze byt isty ci sa to nestane prave jemu..kto bude potrebovat odpustenie...

petruci6
15. aug 2009

ja som mala 5roc vztah a milovala som rovnako ako na zac

sisstin
15. aug 2009

krasulka: no většinou se to stává ženám, které to absolutně nečekají...já mu věřím, ale vždycky mám takovouhle možnost v záloze 😉 nikdy bych o nikom neřekla, že mi nikdy nemůže být nevěrnej 😉

krasulka
15. aug 2009

sisstin najlepsi neverit nikomu a treba ratat so vsetkym.. ☹

petruci6
15. aug 2009

tak radsej o tom potom nevediet

krasulka
15. aug 2009

neviem ci nas za chvilu nezamknu lebo sme mimo temy 😅

sisstin
15. aug 2009

jako já netvrdim, že by to pro mě bylo lehký, že bych nad tím mávla rukou..ale pokud by ten vztah pro mě měl nějakou váhu a nechtěla bych ho jen tak vymazat, tak bych to asi odpustila...ale trápilo by mě to, to je jasný 😉

petruci: no to je indivindi, někdo už není zamilovanej po 2letech, někdo miluje 20let..pro mě je to ideální partner, ale prostě ten tlukot srdce už tam není...mám ho ráda, vážím si ho...ale už se mi neklepou ruce, když ho vidím 😉

petruci6
15. aug 2009

uz tu koncim,aby kolosovi nezavreli temu 😉

sisstin
15. aug 2009

tak on už tu stejně nemá, co řešit..já bejt jím, tak to dám zamknout pro klid duše 😉

dobrou holky 😉

petruci6
15. aug 2009

dobru 🙂

krasulka
15. aug 2009

no veru nedajboze ze by to zena citala 😀 😀 😀 dobru

astrane
15. aug 2009

když ho budate milovat i po těch x letech...odpustíte i nevěru....některé z vás jistě...my už to máme třeba za sebou-ale oboustranně,takže si nemáme co vyčítat...-Největší blbost mýho života!A manželova taky....Já mu věřím a on mě též....neuděláme dvaktrát stejnou hovadinu 😀 protože nejsme padlí na hlavu...navíc nám to pomohlo si ujasnit,proč jsme se do sebe zamilovali a co na sobě milujem i po letech...jsme spolu 12let.....
Třeba to budou mít u zakladete tématu nakonec podobný...ono je lehký nevážit si toho,co máte...na to přijdete a pak,co vše jste vlastně ztratili a že už to mít nikdy nebudete...pak záleží na tom,zda je to dobře nebo ne...já toho svýho miluju,i když mi někdy leze děsně na nervy 😀

zanett
15. aug 2009

sis, ten film neverna, bylo to s R. Gerem?..jeho manzelka mela romanek s nejakym mladym Francouzem, manzel ji na to prisel a pak ho (neumyslne) zabil? Jestli jo, tak jsem ten film videla (v anglictine. Jmenoval se 'Unfaithful' - Neverny/a), a libil se mi (nejen kvuli tem sex. scenam 😀 ) - proste to tam bylo popsano tak, jak se to v zivote muze prihodit (a casto se taky prihodi), takhle se to muze stat komukoliv...

sisstin
15. aug 2009

zanett: jj, to je von 😉 ale téma Nevěra už máme za sebou ne 😅 😅 😅 😅

zanett
15. aug 2009

jo, to je pravda, radsi se k te nevere nebudeme vracet 😉

sisstin
15. aug 2009

zanett: já už nebudu debatovat na téma váha, nevěra atd, akorát jsem pak nasraná a furt do mě někdo reje 😝 ale ted jsem se dlooooouho držela od jakéhokoliv hádajícího se tématu 😅 😅 😅 😅

zanett
15. aug 2009

sis, jj 😉 nevera je komplikovana vec. V praci mam jednoho atraktivniho kolegu (ma pritelkyni), ktery ma hodne kamaradek, s nimiz je pry jen kamarad, ale nic vic. S nekterymi kolegynemi casto chodi na obed (ne se vsemi zaroven) a jedna takova mlada pipka chodi oblecena jako smudla, ale kdyz ma jit ten den s nim na obed, tak prijde vyfiknuta a cela firma vi, ze bude ten den obedvat s Matthewem - ktery se dusuje, ze mezi nima nic neni. On mimo to pomrkava po kazde jine(ale brani se, ze je se vsema jen kamarad) - no byt v kuzi jeho pritelkyne, tak si to asi hodim...To jen tak na okraj k uzavreni tematu nevera...

sisstin
15. aug 2009

zanett: kdyžtak písni IP, co je novýho 😉

ivka144
15. aug 2009

Kolos, to je paradny vysledok!
Isteze musi byt aj trocha racionalna a drzat si odstup, ale uz ta prva veta svedci o vsetkom.
Parada, drzim palce.

jankajs
15. aug 2009

Kolos, tvoja žena má zdravé sebavedomie. Snáď bude mať aj dosť zdravého rozumu, aby urobila tú správnu vec...