Ako sa vrátiť k manželke od inej ženy?

kolos
13. aug 2009

Ahojte,

som ženatý 4 roky a pred rokom som odišiel od manželky k inej žene. Spolu s manželkou máme jednu dcéru, o ktorú som sa naďalej po mojom odchode staral ako som najlepšie vedel. Manželke som na ňu platil 5 tis. Sk mesačne a bral som si ju každý druhý víkend, kúpil to čo potrebovala a prispel na väčšie veci ako napríklad bicykel.
Od manželky som odišiel preto že som sa zamiloval a to bezhlavo do dievčaťa ktoré bolo o 5 rokov mladšie od ženy a omnoho atraktívnešie. Avšak môj ošiaľ trval asi pol roka, potom postupne opadal a ja som si uvedomoval čo som spravil. Z mojej priateľky sa vykľula hašteriva a egocentrická osoba, od ktorej som sám po roku odišiel.
Manželka medzitým výrazne schudla a dosť sa zmenila jak výzorom, tak povahou. Začala študovať a veľa času venuje jóge a samozrejme dcére. Ako matka bola vždy skvelá, a spätne ako sa na to pozerám nebola ani zlá žena.
Môj odchod mi nikdy nevyčítala,nikdy som ju nevidel plakať a ani raz mi neurobila scénu. Neviem či jej to bolo jedno, alebo bola tak silná že sa s tým tak rýchlo vyrovnala.
Viem že som urobil hlúposť a chcel by som sa k nej vrátiť, neviem však ako na to a ani neviem či niekoho náhodou nemá. Ak mi chcete napísať že som bezcharakterný hajzel, napíšte ,ale zároveň mi skúste poradiť .

bambi09
13. aug 2009

áno,na vzťahu musia pracovať obaja,ale podľa toho,čo píšeš si tou Nutelou a čokoládou možno niečo nahrádzala,čo nedostávala a možno jej len chutí sladké-to aj mne 😉 😀
choď za ňou a spýtaj sa,či s Tebou ešte ráta a či chce s Tebou žiť,to je všetko,čo musíš urobiť ako prvý krok,nie?? 😕

sue
13. aug 2009

Z tvojich slov cítiť len odpor k nej... a nadradenosť... "fakt som sa snažil jej to pekne povedať" bléééééééééé 🙄

babulka
13. aug 2009

Sue!!!!!!!!!!!!!! Si stobodova, a aj ostatne baby!!!!!!!!!!!!!! 😀
Ja len k tej Nutele a bonboniere - mozno sladkym - s prepacenim - zazierala poondiaty zivot. A ked ten hlavny element, ktory je ten poondiaty zivot sposobil z jej zivota zmizol, ani sladke nepotrebovala a zas je z nej kocka. Takze ak sa k nej chces vratit len kvoli tomu, aka je krasna, stihla, nerob to, lebo jej znova so zivota vnesies tu "nutelu a bonbonieru" a to by si jej, ak ju lubis, ako pises, neurobil.

megi93
13. aug 2009

Kolos, myslím, že baby tu ocenili tvoju úprimnosť. Si proste taký, že ti vadili tieto veci. Ale najhoršie je, že ti vadili, nie, že o nich hovoríš. Je to naozaj velmi povrchné, aby ti vadilo na žene to, čo si napísal. Príde mi, ako keby si mal 15. Myslím, že tvoja manželka sa ako hovoríš zanedbala preto, lebo nevidela dôvod sa o seba starať. Pre koho? Pre povrchného suchára, ktorý keď zbadá štíhlejšiu kočku, tak sa mu postaví? Nehnevaj sa, ale po tvojom odchode si zrejme začala vážiť samu seba a zapracovala na sebe. Dovtedy ju asi podkopávalo to, s kým žije. Takže ja ti radím len tolko, spýtaj sa jej na rovinu a ak ti povie, že nie, tak jej daj pokoj. Zaslúži si ho do teba 🙄

zuzu13
13. aug 2009

..no a ja som prisla na to preco sa vsetko stalo...jednoducho ti davala najavo, ze ta maplne zuby a tvojej povahy...a kedze si to nepochopil...tak sa vyvalila na sedacku s nutelou alebo bonbonierou...lebo vedela, ze ked este trosku priberie...tak odides...a ona bude mat konecne cas zit...

megi93
13. aug 2009

pardon, - oprava, zaslúži si ho od teba

zanett
13. aug 2009

Mne do toho asi nic neni, ale zase bych na kolose nebyla tak prikra. NEZATAVAM SE HO, ale kazda mince ma dve strany a nikdo nemame vyjadreni jeho manzelky. Mnozi si tu automaticky mysli, ze ona byla vzorova manzelka (treba byla, ja nevim), ale sama osobne se nestacim divit, kdyz nektere me (byvale) spoluzacky mely ve 24 letech dite, pribraly a bylo jim vse jedno, protoze si myslely, ze kdyz jsou vdane a s deckem, ze je manzel neopusti a bylo jim uplne jedno, jak vypadaly a ted, v 26 letech nektere vypadaji na 40 (nikoliv proto, ze nemaji na peci o sebe cas, ale proto, ze jim je uz vsechno jedno a jsou pohodlne) - netvrdim, ze je tohle nutne pripad kolosovy manzelky, ale nevidela bych to tak, ze kolos je takovy haj*l, za jakeho ho zde vetsina ma, i kdyz andilek neni a ted si musi vyzrat, co si nadrobil...

sue
13. aug 2009

Zanett, samozrejme... môže to byť aj tak ako píšeš ty, ja ale na "obranu" jeho manželky napr.nepíšem nič, ja reagujem len na jeho slová a z jeho slov necítiť ani štipku lásky voči manželke 😔

zanett
13. aug 2009

zuzu - kdyby me chlap stval, tak ze sebe neudelam vypasenou velrybu, ktera by ho znechutila k odchodu, ale prave naopak bych se o sebe zacala maximalne starat, abych vypadala co nejlip a nasla si tak nekoho lepsiho (a aby on videl, o co prisel...).

kolos
autor
13. aug 2009

Možno, ale keď bola s niečím nespokojná mala mi to povedať a nie sa napchávať. Lenže to nebola lyžica Nutely, padla celá fľaška.
Možno sa mýlim, ale myslím že až po mojom odchode si uvedomila čo robila zle a snažila sa to napraviť a ja som si zasa uvedomil čo som urobil keď som zistil že ženy môžu byť aj hašterivé, žiarlivé a nepríjemné čo moja manželka nikdy nebola.
Dodatočne sopm si uvedomil že moja žena, napriek tomu že bola taká tlstá, bola milá, veľmi dobrá mama , nikdy cielene nevyvolávala konflikty a bola proste fajn. Toto som si na nej cenil a doteraz si cením.

naty
13. aug 2009

No, on možná sice takovej haj*l není, ale my půžem usuzovat jen z toho, co napíše...a pokud napíše, že mu vadilo její sádlo a teď se chce vrátit, protože je manželka už zas atraktivní, tak to na charakterního chlapa moc nevypadá.. 😒

kalu
13. aug 2009

Kolos, možná by sis měl nejdřív, než se budeš chtít vracet k manželce, položit otázku - co nastane, pokud moje manželka onemocní , opět přibere, změní vzhled k horšímu ??? Vydržím to s ní, i když časem nebude tak atraktivní jako je zrovna teď, nebo zase uteču k nějaké atraktivnější ???

naty
13. aug 2009

Ale až zas ztloustne, tak ty její kvality nebudou mít až takovou váhu, že.... 🙄

naty
13. aug 2009

Podle mě by ses měl zamyslet, co opravdu chceš...jestli atraktivní babu na sex nebo pohodovou rodinu s tím, že sex prostě nebude vždycky na prvním místě...a především bys to měl probrat s ní... 😔 ...ono sice hezký, že řešíš, že se chceš vrátit, ale ona to může cítit úplně jinak... 😉

sue
13. aug 2009

Ja som to tu viackrát napísala, že čo spraví keď bude jeho žena v menopauze a priberie zas tých 30kg...

naty
13. aug 2009

sue: jemu se to asi musí napsat víckrát, bo si toho ještě zřejmě nevšiml... 😀 😝

zuzu13
13. aug 2009

zanett...jasne...mas pravdu...ale moznost to bola

astrane
13. aug 2009

mě přijde troch zvláštní,že spousta žen přibere a i nadále má šťastné manželství...co já vím,tak hodně jich zhubne až jsou děti větší a ony se vrátí do práce....proto je ale jejich manželé neopouští,mají je rádi,i s 25kg navíc....koneckonců sami nemládnou a nestávají se z nich větší frajeři a svalovci-chlapi taky tatíkovatí a přibírají...
upřímě-být vyměněná za lepší model,tak bych ti ukázala jaká jsme samostatná a soběstačná a že jsme pořád pěkná baba...ale zpátky bych tě asi nebrala....
PS a ty při sexu nefuníš a nepotíš se?To by ses měl nechat někam zapsat jako unikát 😀
Řekni to ženě,ale pochybuju,že tě s tvou povahou bude ještě chtít....

kolos
autor
13. aug 2009

vidím že 90 % má tu ma za hajzlíka, ale predstavte si seba v mojej situácii. Prídete domov, nájdete muža v spodkoch a spinavom tielku s fľašou piva pred telkou, pred sebou utopence a obrovský krajec chleba. Brucho mu trčí kade tade, vlastne si cez neho ani nevidí na papuče. Večer si k vám ľahne smrdí od piva a keď sa otočí na druhú stranu, skoro vás vyhodí z postele. Úžasné že ? Určite sa s ním radi pomilujete.
A presne ako tu bolo napísané, v 34 vyzerala na spustnutú 50 siatničku. Jednoducho sa vydala a všetko jej už bolo jedno.
Naty je rozdiel pribra´t a žensky sa zaokrúhliť ale pri výške 160 cm vážit 120 kg ? Žiadna metabolická porucha, len prežieranie sa.

ivella
13. aug 2009

tak sorry,ani nie pred rokom som mala o 22kg menej ako teraz a to mam od porodu dole uz 14kil,ale keby ma kvoli tomu opustil manzel,nechcem ho naspat a po nevere by sme boli uz rozvedeniiii,je jedno ze mam s nim dve deti 😠 😝

aja123
13. aug 2009

kolos, já tě svým způsobem chápu. Jsem na tom podobně jako tvoje žena, při těhotenství jsem nabrala 30 kilo, které se mě po více jak roce od porodu bohužel stále drží. Jenže na rozdíl od tebe mě manžel neustále dává najevo, že mě má stále rád i s těma 30 kilama navíc. Tak to on asi nebude chlap, jak píšeš 😠 Ne že bych to neřešila, taky už mě napadlo, jestli jsem pro něho i s těma kilama stále atraktivní. Nic méně když si předctavím tu situaci, tak bych tě být tvá žena taky pošlu do pr..le 🙄

sue
13. aug 2009

Kolos, pri tej horm.zmene ktorou menopauza je s av pohode priberá aj 30kg,smrdí, rastú chlpy a neviem čo všetko...navyše v hlave sa hormóny tak bijú, že baba cíti kadečo... zas ju opustíš? 😕

kolos
autor
13. aug 2009

menopauza je prirodzený stav kedy ženy normálne priberajú, ale toto prirodzený stav nebol o tom ma nikto nepresvedčí.

zdenka26
13. aug 2009

Ahojky,nezlob te se ale já by taky nezustala s manželem kdyby nabral 30kg a neměl zájem stím nic dělat.to je ale jen můj názor

simasa
13. aug 2009

no, najlepsie to asi vystihol moj manzel. vypocitavy haj..l, ktoremu by naplul do ksichtu...
inak sa to ani neoplati rozoberat, su to len dristy... 😝

zuzu13
13. aug 2009

sue...este raz...nepochopil to...

naty
13. aug 2009

Já sem o žádný metabolický poruše nemluvila...je možný, že tvoje žena začala pustnout, je možný, že tys to chtěl řešit, ale neslyšela na to...není ale omluva, žes to vyřešil tak, jak si to vyřešil!! Pokud si s ní už nechtěl žít, měl si jí to říct!! Třeba by se vzpamatovala a když ne, měl si podat žádost o rozvod...ale ne, že vypadneš za jinou buchtou a teď najednou si vzpomeneš, že si měl ženu, která už je zas pěkná a vlastně ani nebyla tak špatná manželka....seš normální sobec a i kdyby ti bylo 40, tak ti řeknu, že na manželství snad ještě nejseš zralej!! Problémy doma se mají řešit doma...ne v cizí posteli... 😔

zajacik...
13. aug 2009

Kolos neviem co tu vobec riesis, tu ti nik neporadi, pretoze nevieme aky postoj ma k tomu celemu tvoja zena. Treba sa obratit priamo na nu, povedat jej to co citis, co lutujes... a uvidis ako sa rozhodne. My tu predsa vas vztah nevyriesime... Takze namiesto vypisovania si tu na MK by som na tvojom mieste radsej zdvihla telefon a... je to cele len na tebe 😎

nada.hope
13. aug 2009

Zajacik on chce pocut nieco co by mu mohlo dat nadej, aby sa odvazil manzelku opytat ako to vidi ona,..............ale kolos neviem ci niekto pochopi to co si a preco si........................

kolos
autor
13. aug 2009

Ako tu niekto písal každá minca má dve strany. Viem že musím urobť prvý krok a tiež idem do toho rizika že ma odmietne. Ak ma odmietne, tak sa teda zariadim po svojom a dám jej pokoj.
Ak ma neodmietne, budem veľmi rád.
Myslím že som Vám už povedal všetko čo som mal, tak to idem skúsiť. O výsledku vás poinformujem. Viem že je tu strašne veľa žien voči mne zaujatých ale aspň niektoré mi držte palce. 😅