Ako sa vrátiť k manželke od inej ženy?

kolos
13. aug 2009

Ahojte,

som ženatý 4 roky a pred rokom som odišiel od manželky k inej žene. Spolu s manželkou máme jednu dcéru, o ktorú som sa naďalej po mojom odchode staral ako som najlepšie vedel. Manželke som na ňu platil 5 tis. Sk mesačne a bral som si ju každý druhý víkend, kúpil to čo potrebovala a prispel na väčšie veci ako napríklad bicykel.
Od manželky som odišiel preto že som sa zamiloval a to bezhlavo do dievčaťa ktoré bolo o 5 rokov mladšie od ženy a omnoho atraktívnešie. Avšak môj ošiaľ trval asi pol roka, potom postupne opadal a ja som si uvedomoval čo som spravil. Z mojej priateľky sa vykľula hašteriva a egocentrická osoba, od ktorej som sám po roku odišiel.
Manželka medzitým výrazne schudla a dosť sa zmenila jak výzorom, tak povahou. Začala študovať a veľa času venuje jóge a samozrejme dcére. Ako matka bola vždy skvelá, a spätne ako sa na to pozerám nebola ani zlá žena.
Môj odchod mi nikdy nevyčítala,nikdy som ju nevidel plakať a ani raz mi neurobila scénu. Neviem či jej to bolo jedno, alebo bola tak silná že sa s tým tak rýchlo vyrovnala.
Viem že som urobil hlúposť a chcel by som sa k nej vrátiť, neviem však ako na to a ani neviem či niekoho náhodou nemá. Ak mi chcete napísať že som bezcharakterný hajzel, napíšte ,ale zároveň mi skúste poradiť .

kolos
autor
13. aug 2009

nie libka, nenapísali a ty to veľmi dobre vieš.

libka1
13. aug 2009

najdi si temu Nevera, precitaj si ju a nerob tu zo seba utlacaneho muza po ktorom dupu hystericke a nespravodlive zeny 😝 keby tu pisala zena ze opustila svojho 120 kg muza lebo nasla nejakeho pekneho stihleho samca co ju uz omrzel a chce sa vratit k schudnutemu muzovi poviem jej to iste co tebe... t.j. nedoprajem ti aby sa k tebe vratila, nezasluzis si to podla mna, to je asi tak vsetko.

vroni
13. aug 2009

Nuz, kolos, tazka rec je s tebou, my dvaja by sme sa nedohodli.... 😉 Ano, napisal si, ze mas zenu rad a vazis si ju atd, ja som len chcela zdoraznit, ze by tieto dovody mali stat (u teba) kdesi vpredu a celkom velkymi pismenami a nie az kdesi na chvoste ako si ich zaradil ty. Ale to mas vlastne fuk, ja ti rozumiet nemusim, len dufam, ze nie je podobne komunikacne manko aj medzi tebou a tvojou zenou. Tak drzim palce na sobotu...

miskinadamko
13. aug 2009

hmmm zaujimave 🙂 ,nepisem ci tomu verim alebo nie, ci ma kolos pravdu alebo nie, mna len zaujalo to, ze pred nedavnom tu jeden podobný uz bol volal sa klaudius. klaudius = kolos? 😕 😀 , aj ta tema bola nejak tak podobna, pisal ze ho manzelka opustila lebo ju sledoval, myslel si ze je neverna ale ona mu chodila zarabat ako upratovacka na cestu do ciny 😝 a jeho to teraz velmi mrzi a chcel by sa k nej vratit...

kolos
autor
13. aug 2009

dobre libka, tak ja si len želám aby si sa ty nedopracovala k tým 120 kg a tvoj muž ťa neopustil, prepáč on ť aneopustí ani keby si mala 150, pretože on ťa bude milovať aj keby si mala tonu. Pretože vy ste určite ojedinelý prípad.

kolos
autor
13. aug 2009

No dobre, okrem toho že som sexistický maniak, úchylák a ešte neviem čo , som aj klaudius či ako sa volal. Čo mi ešte pripíšete ?
Kolos je meno podĺa toho že moja manželka bola kolos . Ešte niečo ? Nejaké podozrenie ?

miskinadamko
13. aug 2009

😀 😀 😀

libka1
13. aug 2009

to by sme mali kolos zalozit inu temu Mr. & Mrs. Libkovci 😀 ale na tu si vyhradzujem pravo ja, a zatial ju nemam dovod zakladat... ak k uvedenej situacii dojde, budem ta kontaktovat a poslem ti na uvedenu temu link, aby si mi v tejto veci poradil, kedze uz ake take skusenosti mas za sebou 😉

petruna
13. aug 2009

libka : souhlas se vsim ! 😉
taky si myslim, ze by reakce na zenskou, co by mela stejne nazory jako kolos byli stejne....
nejde o to, ze je chlap.

krasulka
13. aug 2009

ty brdo..pekne sa to tu vyvinulo..chodte spat uchylaci..rano mudrejsie vecera 😉 chudak manzelka fakt..nech bola ako kolos..ale bola inak dobrou manzelkou? ..ak hej tak mi je luto ze ju takto vobec oslovujes.. ☹ ☹

libka1
13. aug 2009

mas pravdu krasulka, padam spat, to s tym ze preco je kolos je uz vela aj na mna 😅 😔 no comment...

ada085
13. aug 2009

miskinadamko, dobry postreh. je tu viac podobnosti s klaudiusom. a mozno je to nejaky student psychologie a skuma nase reakcie...

kolos
autor
13. aug 2009

Ozvem sa v sobotu ako mi to dopadlo, či už dobre alebo zle.
Moja manželka bola kolos, a toje fakt. Mohol som ju nazvať podstatne horšie ako možno vaši muži vás nazývaju keď ich naštvete. Možno nie pred vami ale pred kamarátmi, v duchu a kdekoľvek inde.

krasuliak
13. aug 2009

o to by teda dopadlo!! 😅 kolos sa ti cudujem ze si pisal sem si mal radsej napsiat jna autobazar 😀 😀

bebebrumik
13. aug 2009

krasulka a krasuliak - nie ste vy rodina??? 😉 😉 😉

krasuliak
13. aug 2009

bebe to je len nahoda 😀

kolos
autor
13. aug 2009

Vieš krasuliak, sám sa sebe čudujem že som tak dlho vydržal. 😅 . Ale už ja mám dosť, priznáš vinu, zle je, povieš úprimne pravdu, zle je, klameš, zle je. Čo vlastne chcú ?
100 % muža ? Taký nie je, potom sa nečudujem že je toľko rozvedených manželstiev. Nechcú počuť pravdu aj z druhej strany, čo je pre nás dôležité, len ich potreby.

krasuliak
13. aug 2009

no to mi nieco hovor ale da sa s tym zit 😀 😀 treba vediet ako 😉

kolos
autor
13. aug 2009

Idem spať, aby tu zas niekto nepísal že som zdrhol.

ada32
13. aug 2009

laskavo nas vsetky nehadzte do jedneho vreca. 🙄 😝 😀

zajo79
13. aug 2009

ked niekoho lubim, tak ho lubim ci ma 120kg, alebo 80.

Ak by si bol normalny, tak by si jej pomohol to zhodit...moralne ju podporit.

A nie ze si si potreboval zatr.at a si sa "zalubil" do druhej..... len si spoznal aka naozaj bola.

Ach chlapi....

si to vystihol...si chlap, si lovec...chces to, co nemas... si si zmyslel, ze chces byvalu zenu nazad.. lebo zhodila, lebo je spokojna sama zo sebou.

krasulka
13. aug 2009

kolos kedze je po desiatej tak ti to napisem: chceme chlapov ktori sa nebudu kurvit 🙂 pokial nemaju na to nejaky padny dovod ze dlhodobo neklapajuci vztah alebo nieco podobne. A ty sa hnevas ked ti baby napisali ze si sexisticky a neviem co,..ale tak ta teraz vidia..tak ako ty vdis zenu ze je kolos a tiez sa nezdrahas to o nej pisat..Dobru noc vsetkym 🙂

zajo79
13. aug 2009

inak...myslis ze ked 120kg zena zhodi...ze koza sa vrati do povodneho stavu??? aby si si potom neuvedomil, ze sa Ti nepaci, a ze ju nechces...

ada32
13. aug 2009

zajo to ma tiez napadlo.ako asi vyzera zena ktora tak rapidne schudne. 😕

zajo79
13. aug 2009

boze..to sa tu uz ani neda citat.

mat takeho debila doma ako si Ty, prezieram sa aj ja.

astrane
13. aug 2009

já sním taky celou nugetu u Tv nebo bonboniéru 😀 prostě proto,že večer potřebuju vypnout a uklidnit nervy nějakou kalorickou a děsně dobrou bombou...taky jsem přibrala-už mám 49kg 😀
Upřímě řečeno-mě kdyby někdo zaplatil trenéra,že mám zhubnout,tak se mi taky nechce...zase potřebuju jiný věci ke kterým se nedonutím...jsem večer unavená,nemám na to chuť ani sílu....kdbys měl trochu víc trpělivosti a podnikali byste spolu něco o víkendu,tak by časem asi zhubla...po návratu do práce jistě...možná jsi jí měl raději zaplatit kosmetiku a masáže...tělocvik takový ženský moc neocení-na to musí přijít samy.když chtěla,tak to pak šlo-ne?Taky se mi nelíbí,jak o ní píšeš,ale vím,že seš chlap a ti se vyjadřují jinak...jen by sis měl uvědomit,že nikdo není dokonalej,ty ani tvá žena a pokud s ní jednáš a mluvíš stejně jako o ní,tak to asi moc klapat nebude-vidíš sám,co to dělá s ženskýma 😉 ....každopádně přeju zítra dobrou chuť vám oběma

sissik
13. aug 2009

kolos ked tvrdis, ze neexistuje 100% muz, tak to prosim tvrd aj o zenach.
niekedy mam pocit, ze zakomplexovani muzi chcete mat vychrtliny s kozami 4, ktore budu stihat deti, domacnost, dobre zarobia a este vas vecer fajnovo obhospodaria.
ktovie, ci sa bavi nejaky pubertak - ak ano, tak sa chlapec alebo dievca dobre bav a dufaj, ze nezazijes nieco podobne 😀

astrane
13. aug 2009

sissik-takový jsou jen v televizi ne? 😉

zajo79
13. aug 2009

sissik, presne si vystihal "bezneho muza"....podla krasuliaka.

sissik
13. aug 2009

niektori prudko inteligentni chlapi chcu mat take aj doma. asi nevedia rozlisit, co je realita a co kravina v telke. a kolos to bud hra alebo je podla mna jeden z tych inteligentov.
nemal doma, zapichol inde, teraz zistil, ze doma moze mat a inde nefunguje a chce sa vratit. a bude tu o tom rozjimat. vsak nech ide a opyta sa. dufam, ze zena ma rozum na mieste a posle ho kade lahsie. taky clovek ako sa kolos prezentuje je u mna totalne moralne bahno