• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako sa vyrovnať s tým, že partner nechce dieťa?

30. marca 2016 
Ahojte, videli ste v novinach to zlate babatko Veresovej??? Asi je nas viac, ktoré by tak chceli...ze??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
num - moj drahy je starsi odo mna a v poslednej dobe si dost uvedomujem ten rozdiel medzi nami...on tak lahko nezabudne, ze sa ma ovladat...to by som ho musela opit...skor sa snazi, aby som si toporiadne uzila a vie to riadne odialit... :grinning:
10. júl 2007 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajajaj on si uz veru isto dava pozor,ale ja som skusala aj bilingsovu metodu a povedala som mu o nej,tak bol celkom rad,ze si budem vediet,kedy mam plodne dni a kedy nie,no nejako som si to nevedela zistit :unamused: takze moj plan,ze by som sa mohla dakedy posmyknut o par dni mi nevysiel,kedze si to sama zistit neviem,ale ked ja som taka koza v setko mu vytaram aj to,ze kedy su priblizne plodne dni,no a on si uz na zaklade toho rozmysli,ci sa do mna urobi alebo nie... :fearful: co ideme vymysliet na tych chlapov aiculka?
10. júl 2007 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy spolu zijete ze? Takze to mozes skusat kazdy den mozno ten plodny den trafis... :grinning: inak ja si ich tiez snazim vyratat...ale zatial sa nic nestalo...tak bud zle ratam alebo ani mala kvapocka mu neusla... :angry: a zapamataj si chlapom nemozes vsetko vykecat... :slight_smile: neco musi ostat utajene...napadla ma taka hlupost...mozno uz zo zufalstva: co tak byt v ten spravny moment hore...mylsim pri tom nasom snazilkovani??? :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2007 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no praveze spolu nezijeme,takze to take lahke nie je,ale mozno ak sa postasti tak ku koncu roka uz budeme...

no moj sa aj do mna urobi,ale to len teraz v poslednej dobe tak nedava pozor,inak som bola na tabletkach,ale od decembra uz nemam a stale cakam a stla pride..

no a celkom dobry napad,ja som uz nan ale myslela davno,no on si ma vzdy nadvihne a ma to potom na brusku,takze ani toto mi nevyslo,ale skus ty... :grinning: :grinning:
10. júl 2007 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pocula som, ze po vysadeni HAK je magický 6 mesiac... :wink: ani my spolu nezijme..len tak obcas som u neho alebo on u mna...je hrozne rozlietany, takze travit di sama v jeho byte sa mi neche...navyse on sa babo fakt dost brani..respektíve je o take kolisave u neho. niekedy mam pocit, ze ani sam nevie co vlastne chce, vacsinou vsetko prisposobuje tomu ako sa mu dari v robote...na zaciatku on furt hovoril o detoch...stale a na nejake upozornoval na ulici a sledoval moju reakciu! teraz je to o tom, ze mam este podla neho dost casu...ale skor mam pocit, ze po svojich skusenostiach uz nechce zobrat na seba taku zodpovednost... :frowning2:
10. júl 2007 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies podla mna chlapi nebudu nikdy pripraveni,stale budu vraviet ze je este cas aj keby uz moc nebol,ale ked to pride,tak to uz zoberu ako samozrejmost a budu sa tesit aj s nami,len ten prvy krok je ozaj tazky,asi ozaj netreba moc tlacit...no musi existovat nejaka vec,co by ich presvedcila,nie????ved to musi byt uzasne mat v naruci babatko... :dizzy_face:

vsak a tvoj zije sam?no to mate vyhodu ved ked budete spolu tak budete dlhsie nez vikend,nie?no tak skusaj...ja som napriklad,lebo ako som vysadila antiko tak furt sme to robili s prcakmi no a furt som mu prizvukovala,ze mi je to neprijemne,ze to je mastne a tak no a potom sme sa uz bez a prerusovali a teraz uz obcas ani neprerusi-skoda len ze nie cez plodne!!!!! :angry:

a s tym magickym mesiacom to ja uz taham osmy mesiac,takze na mna to zase neplati :rolling_eyes:
10. júl 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale my sme spolu aj napriek tomu, ze ma byt, ktorý je furt prazdny malo spolu...teraz mi sice slubil z so mnou stravi cely mesiac, ze si to pracovne zariadi, ale ako ho poznam tak jedin s mobilom na uchu to vydrzi :slight_smile: vies on je vorkoholik... :angry: bez svojej robotky nevydrzi ani den, jeho druha milenka! ale uvidim...nieco vymyslim...ale obavam sa, ze cim viac to budeme chciet, tak jak naschvál to nepride...
10. júl 2007 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je ten zakon schvalnosti!no vsak ale ked zvladas,ze ste spolu neni az tak casto spolu,tak je to potom ok´,horsie by bolo keby si zrejme na neho tlacila este aj v tom,lebo to chlapom strasne vadi,si myslia,ze ich chceme riadit,ale to neni pravda,chceme len s nimi travit co najviac casu,nie?

to my sme spolu stale,este si aj do okien vidime,byva hned vedla v baraku,ale ked chodi do prace,tak mi tiez neni vsetko jedno,ale musim to brat,no co uz...

mate v plane nejaku dovolenku?mozno sa tam nieco podari... :grinning:
10. júl 2007 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bohuzial nemam...neni na to cas :frowning2: vy idete?
10. júl 2007 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
num podarilo sa ako to povedat po 3mes aj jedneho aj druheho bo bolo vela snah co sme chceli a potom sme si povedali kaslat nato a potom to vyslo.takze ja som si ani teplotu nemerala len som cakala :grinning:
10. júl 2007 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nevadi aiculka vsak to dako uhras aj cez vikendy a chvile ked budete spolu,len nenaliehat,ale bolo by super,keby sa podarilo!

vsak eros tebe mozeme len zavidiet!to keby sa nam podarilo v marci od vysadenia antiko,tak uz som medzi tehulkami,no nic idem dufat dalej...
10. júl 2007 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a nemalo by sa po vysadeni pockat 6mes:bo ja neviem nikdy som nebrala.a ani nechcem bo chcem este dalsie :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2007 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci by sa malo pockat,skor je to tak,ze v tych prvych mesiacoch sa nemusi podarit hned otehotniet...ved kamaratka otehotnela aj ked brala-no ale brala ju tak ako prislo,takze som sa aj dost cudovala,ze babatko je zdrave,no nastastie vsetko dobre dopadlo,tak som rada..ved ja som brala na zaciatku vztahu ked sme sa spoznali,predsa len aby sa nieco nezvrtlo hned a neboli by sme o tom presvedceni obaja!no teraz uz aj sme aj ked moj este chce pockat..ved som myslela,ze ked bol zvyknuty,ze neotehotniem,ked som brala,ze sa mu podari zabudnut,no nezabudol potvora jedna,no uvidime,mozno sa nam na dovolenke konecne podari a aj on bude stastni! :wink:
10. júl 2007 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
num prosím ta napíš niečo o tej bilingsovej metode
10. júl 2007 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj poleva no ta bilingsova metoda spociva v tom,ze si sledujes konzistenciu svojho vytoku,zjednodusene povedane,ked si sucha tak plodna nie si-to je na zaciatku cyklu a ak nahodou vytok je, tak je ho malo a je hustejsi...a potom by si mala mat viac vytoku a mal by byt vodnaty a mal by sa natahovat, no tu som aj skoncila,lebo ja som si takyto vytok nenasla-no a cez toto obdobie si plodna....nic sa mi nenatahovalo :slight_smile: no a potom by si mala mat suche dni a po nich-asi nejake 3 dni, su zase neplodne dni...no takze plodna si len pocas nejakych 3-5 dni za cely cyklus,no tazko sa to da ustriehnut,ale kamoska na tom fungovala dost dlho a vychadzalo jej to, az na jeden den,ked uz po milovani zistila,ze mala plodne dni-skoda,ze si to neviem urcit!no ale tak spolieham sa na to,ze nejaky 12-16 den od zaciatku kramov by som mala plodna byt-to by mala byt kazda,ak ma pravidelne kramy no ale zatial mi este nevyslo tak,ze by sa aj moj do mna v to obdobie urobil... :frowning2:
11. júl 2007 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a však sa dajú kúpiť tie pásiky že kedy máš ovuláciu a tvoj chce dieťa?
11. júl 2007 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak prave,je to tak ovela jednoduchsie,musim si to ist kupit,mas aj nejake osvedcene?moj praveze este babo nechce i keby sa potesil,ale zatial to odklada..
11. júl 2007 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemám skúsenosti a koľko máš rokov? bývate spolu?
11. júl 2007 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam 21,sme spolu skoro 3 roky no a ku koncu roku ak sa podari,tak budeme uz spolu aj v bytiku..no a ty si ako na tom? :slight_smile:
11. júl 2007 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám 25 a bývame spolu zháneme tiež byt
11. júl 2007 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to sme na tom skoro rovnako,musime tych chlapov nejako prekabatit,ale ja to skusim na dovolenke v auguste...takze sa tesim dufam,ze to nedopadne ako holke,co tiez pisala!pa idem na obed..
11. júl 2007 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na silu radšej nechcem
11. júl 2007 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak ono by to nasilu nebolo,lebo mi povedal ze za pol roka,no pol rok uz presiel,no a ked sa uz o tom tak bavime,tak mi povie,ze ked to ma prist tak to pride a bude sa z toho tesit,takze moj sa uz vie predstavit v role otecka no a ja uz duplom ako maminka...uvidme ako to nakoniec dopadne...
11. júl 2007 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
num, aj tym co sa snazia niekolko rokov sa na dovolenke podari

drzim paluchy :wink:

a kedy idete? co si napisem do kalendara - nuda :grinning:
11. júl 2007 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha ha no ja len dufam,ze sa fakcicky podari,to by bola radost!!!!!! :astonished:

no koncom augusta,ne?
11. júl 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
num, kde mas foto cvachta?
11. júl 2007 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foto mi zmizla,lebo som si menila heslo no a vymazala som si,ze si dam novu,lenze nemam kluc,tak uz nemam ani tu co som mala!nesmiem si zajtra zabudnut a bude ajfoto!
11. júl 2007 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
num aku atmosku to robi ten tvoj chlop?
11. júl 2007 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aku atmosku myslis?
11. júl 2007 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuuum, vsak tam hore si pisala, ze ti muzik vzdy pripravi atmosku pred milovanim aby sa z toho nestal stereotyp... :grinning:
11. júl 2007 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok