Ako sa vyrovnať s tým, že partner nechce dieťa?

zrzuska
20. jan 2007

Ahojte snazilky 😵
Velmi by som uz chcela dieta ale moj partner este nechce. Aj napriek tomu, ze s najväcsou pravdepodobnostou budem mat problem otehotniet, pretoze mam nepravidelny cyklus, partner nechce o snazilkovani ani pocut. Som z toho zufala a neviem ako mu mam vysvetlit, ze moj cyklus nie je dobry a preto je lepsie zacat skor ako este rok alebo dva cakat a potom zistit, ze to ozaj nejde a cakat a trapit sa dalsi rok.
Poradte mi ako zvladnut bez slz to dlhe cakanie na jeho rozhodnutie? Ako mam byt v pohode, ked ja velmi babätko chcem a on chce stale cakat? Ako mam byt v pohode ked vzdy ked dostanem mrchu on sa tesi a ja placem?
Uz vyse pol roka praktizujeme prerusovanu suloz a aj napriek "nehodam" v plodnych dnoch z toho nic nebolo. Co ak sa mi nebude dat otehotniet, ked sa on uz konecne rozhodne mat dieta?

poleva
9. júl 2007

milá zrzuška a koľko máš rokov? u mňa je to trochu iné...
priateľ deti má a je rozvedený, ja som mladá baba 25 rokov, neviem čím ho kopnúť do zadku, sme spolu 3,5 roka, ani svadba ani dieťa, nič len reči... že raz...

num7976
9. júl 2007

zrzuska nemas mi za co dakovat,ja len dufam ze to pomoze a coskoro budem taka stastna ako ty..

no a poleva ja som si to uvedomila ale tiez az potom ako mi napisala zrzuska ze ty tak ako aj ja sme moc tlacili na nasich partnerov a to oni jednoducho neznesu,nechcu byt do nicoho nuteni a preto ich netreba drazdit,asi o tom staci len tak sponntanne rozpravat,ked stretnes nejaku znamu tak mu povies ze ake bolo babo zlate a co by si ty inak urobila a potom uvidime ako sa na to budu ti nasi zarytci chytat..inak si uz ani ja neviem pomoct...

num7976
9. júl 2007

no a vidis ja som este mladsia mam len 21 no a tiez planujeme,no mozno u neho je to strach z toho,ze co ak to znovu nevyjde,ked je rozvedeny,ale neboj jedneho dna sa aj my dockame..ja som uz napriklad urobila aj to,ze ked sme boli v tescu,tak som sa pristavila pri detskych vecickach no a obzerala som si ich az dovtedy,kym sa o ne aj on nezacal zaujimat,no a mali sme postarane o fakt dobru temu a to nase babatko,i ked potom sa zase zatal,ze este mame cas,ale videla som na nom,ze aj keby sa nam nahodickou(nahodickou preto,lebo si fakt dava pozor)podarilo,tak by bol aj on stastni...

karkulka55
9. júl 2007

aj ja sa pridavam do klubu ☹ ☹ ☹ 😢
ako pisete, ja tomu tiez stale pilujem usi a zakazdym si poviem ze posledny krat a dam mu pokoj a uz nebudem hovorit o babu, ale vydrzim max. tyzden ☹ sa to neda vydrzat ☹

eros
9. júl 2007

baby ja som tlacila na muza asi rok aj viac a nekcel otom pocut.az neskor dosiel nato ze maly nemoze byt sam a ze chce 2 babo.len potom som sa ja robila ze nechcem a pri milovani som sa aj skor odlacala a bol milo prekvapeny,ale netrvalo dlho a uz som sa neodtahovala a este si trieskal hlavu ze preco sme nemali skor babo 😀 😀 😀

num7976
9. júl 2007

no eros tak to si dobre vydrzala,ze odtlacat sa- a to sa aj da? 😵 no to ja sa zase tak k nemu pritlacas,aby mu nahodou daco do mna voslo...no stale nic..je to dost tazke presvedcit chlapa k takej zodpovednosti,ze? 😨

eros
9. júl 2007

no to som este robila ked mala nebola nba svete.da sa odtalcit ked to robkas na baranka ako sa povie 😀 😀 😀 vzdy som vedela kedy to vypukne tak som sa ryyyyyyyychlo odusnula 😀 😀
no proste vych.ana som bola.a teraz mu davam ponuku na dalsie,ale musim pockat bo som po cisaraku.mojmu to doslo strasne neskoro a zistil ze som mala vzdy pravdu 😀 😀

num7976
9. júl 2007

karkulka kolko mas rokov?lebo uz rozmyslam aj nad tym,ze ci nie som sama taka mlada,co chce mat babo,ale ja sa citim uz pripravena,takze so mnou ten moj uz nic nenarobi,hadam si uz na to aj zvykol... 😉

aiculka
9. júl 2007

Kocky, ja som tomu mojmu tiez spomenula minuly tyzden, ze som strazila kamoskynho maleho a len tak opatrne som mu povedala, ze aky bol zlaty a on sa normalne odo mna odtiahol...! ☹ mala som chut nakopat ho do...

num7976
9. júl 2007

coze aiculka? 😠 no tak to sa mne este nestalo,mozno ak mu spominas o babatkach neustale,ale inak si to neviem vysvetlit..a nespytala si sa ho ze o co mu tym slo?

eros
9. júl 2007

num ty mas kolko r ked si myslis ze sa citis tak malada nato ak mozes 😀

num7976
9. júl 2007

21...

eros
9. júl 2007

heh vtedy som rodila maleho 😀 😀 😀

num7976
9. júl 2007

jej to je super,no tak potom som normalna,vsak mne sa to vobec nezda,ze by som bola mlada na babatko,lebo aj spoluziacky uz veru zo styri maju,no lenze ked to poviem doma,tak ma odbiju,ze ci som normalna,ked poviem v robote,tak tiez ze som este mladucka,ze mam cas,no a potom uz ani sama som nevedela,ze ci to len ja tak uvazujem...

karkulka55
9. júl 2007

ja mam 24,nemyslim si ze som nejako mlada ale aj tak si vsetci mysli ze mam kooooopu casu a hlavne ten moj ☹ ....ale je podla mna dolezite co si myslim ja

eros
9. júl 2007

ja som dosla za mojim muzom teda este vtedy nebol a opytala som sa ci kce byt tatom kukal,ale suhlasil.a doma som este nepovedala vtedy nic az ked zistili ze bude vsetko ok ale dagdo z prace ma predbehol a povedal nasim.mama v soku ostala a pred rokom nam bravala maleho aby sme mohli urobit este jedno a to jej este teraz do hlavy vtrepavam ze chcem 3 babo 😀 😀 takze mama si uz moj azvikla pri mne na vsetko a nehovorila nic ze som mlada a ze si daco znicim

num7976
9. júl 2007

no eros,tak to si potom nasla jedneho z mala chlapov,co to tak zobral,ze? lebo moj sice povie,ze jasne ze chce,no este doda,ze este ale nie... no tak co si potom mam mysliet..mne mamina nevravi,ze si znicim zivot ale vzdy prizvukuje,ze si mame este uzit,kyms me mladi,ze potom uz nebudeme mat tolko casu..no ale aj tak ja si myslim svoje a nikto mi to nevezme.. 😀

no a karkulka vy ste sa ako rozpravali s tvojim,ze kedy sa asi citi na babo?lebo keby ti aspon naznacil ze kedy asi tak by on planoval...mne povedal na zaciatku roka,ze za pol roka-co uz preslo a nic sa nudialo no a teraz mi povie,ze neboj sa na rok uz bude vsetko..lenze mam obavy,ci to nebudu len prazdne sluby... ☹

karkulka55
9. júl 2007

num: joooj to ten moj pre istotu ani neslubuje, len sa zakazdym nasere ked to spomeniem a povie ze este nechce a kedy bude chciet to nevie ale v blizkej buducnosti to urcite nie je ☹

aiculka
9. júl 2007

karkulka a kolko ma tvoj milacik? inak ja tomu mojmu moc o detoch nehovorim len v naznakoch...skor on ma stavia do polohy, zeby som chcela (to je jasne ze pravda, ale na plnu hubu mu to hovort nebudem) a hned na to mi povie, ze som mladunka (mam 27 teda stara koza) a karieru pred sebou a neviem co este..

num7976
9. júl 2007

no tak to mas este tazsie,ja mam aspon take zachytne body...to myslim ako tie slubovacky,ale tak tiez to neni dobre,lebo jedna vec je slubit a druha aj dodrzat,takze moc sa radovat nemusim..a ako dlho ste spolu?my sme vyse 2,5 roka a vyzera to tak,ze nam to aj celkom fajne klape,takze babatko isto chceme,no zatial byvame u rodicoch,no mozno ak sa podari tak na konci roka by sme sa aj osamostatnili,no a potom si myslim,ze uz to bude lahsie.. 😎

eros
9. júl 2007

num potom si budes aj tak uzivat bo budes mlada a deti uz budes mat velke.moja svokra ma 3 deti a teraz su uz dospele tak si lebzuje kde chce.a ja som sa vybujacilaaaaaaa az moc 😀 😀

aiculka
9. júl 2007

sme spolu pol roka a najhorsie je ze ma pred troma rokmi nechal kvoli starsej ktora, nechela babo!!! vtedy so ho nechcela ani ja ved som studovala a tak, ale on rozchod odovodnil, ze raz to babo budem chciet...a kedze chlapi zabudaju co natrepu, tak raz sa mi omylom priznal, s tou starsou dieta chcel! 😒

karkulka55
9. júl 2007

no tak my sme spolu skoro 7 rokov, a byvame sami, sme samostatni...tak ja fakt nechapem....on stale tvrdi ze to este nie je vsetko utrasene ze este sme neni zabezpeceni tak ako si on predstavuje, ale kedy budeme???rok dva, desat???? 😕 🙄

aiculka
9. júl 2007

len keby nastala taka doba, ze oni budu prosikat nas... 😀 😀 😀

eros
9. júl 2007

cca my sme 5rokov vziaty a poznali sme sa len kratko 😀 😀 a to sme spolu pachtloviali cca 4mes a potom sa podarilo zammiesat,ale aj nasi to tak mali a su doteraz spolu dedkovci a babkovci a moja mam este rodila 39r proste maju radi deticky.a moj ked som bola s malou do telefonu zahlasil jeho babke ze nemoze nechat svoj kmen s kotreho pochadza vyhynut ked jeho segra sa nema k comu ani jeho brat 😀

karkulka55
9. júl 2007

aiculka:tak to by som si to potom vychutnala 😀 😀
ale to sa asi nestane 😀 😝

num7976
9. júl 2007

no vy to mate doma potom veselo eros... 😀 ale paci sa mi to tak by to malobyt ved nasi sa tiez brat museli a su spolu stastni no a tiez ako 35 rocni si urobili babatko,co uz od starsej sestry bola mala az o 14 rokov mladsia,tak to bol riadny skok,ale maju sa stale radi aj po tolkych rokoch,takze netreba cakat,nahodou sa potom moze nieco stat a ani babatko nebudeme moct mat...

no karkulka snaz sa ho nejako donutit,vsak si vypocitaj kedy mas plodne a jednoducho ho skus tak zviest aby sa urobil do teba a bude...alebo si to uz skusala?no..skus...

no holky ja uz musim ist,pracovna doba mi skoncila,tak zase zajtra,drzkajte sa!pa 😉

eros
9. júl 2007

num ja som si kupoval.a aj testy na plodne dni,ale potom som sa nato vykaslala az kym ja som pri malom nepúovedala ze kaslem uz nato a bola som vtom a hrosik-moj muz zasa pri malej povedal a teraz budes urcite vtom a bola som 😀 😀
ono to dojde samo my sme to robili aj cez mrchu cez vsetko co islo 😀 😀
mame vesleo segra ma 12r a je uz tetou 😀 😀

aiculka
9. júl 2007

num, ja som to skusala s tym zvadzaním, ale on sa vie tak ovladat... 😖 😖 ! asi mam zlu techniku...

num7976
10. júl 2007

ahojte holky ako sa mame?

eros a nepisala si ze sa vam na prvy raz podarilo,ci si si aj tie testy kupovala...no ale mali ste kliku,ze ste tak hned babatko urobili...

a aiculka musis navodit aj taku atmosferu-romantiku a tak,aspon nejaku fajnu hudbu pusti... 😉 aby sa z milovania nestal stereotyp..to mne moj furt nieco vymysli-on je iniciator..no a ak tvoj neni,tak musis byt ty a potom to pojde a aj zabudne,ze sa ma ovladat 😀