Ako sa vyrovnať s tým, že partner nechce dieťa?

zrzuska
20. jan 2007

Ahojte snazilky 😵
Velmi by som uz chcela dieta ale moj partner este nechce. Aj napriek tomu, ze s najväcsou pravdepodobnostou budem mat problem otehotniet, pretoze mam nepravidelny cyklus, partner nechce o snazilkovani ani pocut. Som z toho zufala a neviem ako mu mam vysvetlit, ze moj cyklus nie je dobry a preto je lepsie zacat skor ako este rok alebo dva cakat a potom zistit, ze to ozaj nejde a cakat a trapit sa dalsi rok.
Poradte mi ako zvladnut bez slz to dlhe cakanie na jeho rozhodnutie? Ako mam byt v pohode, ked ja velmi babätko chcem a on chce stale cakat? Ako mam byt v pohode ked vzdy ked dostanem mrchu on sa tesi a ja placem?
Uz vyse pol roka praktizujeme prerusovanu suloz a aj napriek "nehodam" v plodnych dnoch z toho nic nebolo. Co ak sa mi nebude dat otehotniet, ked sa on uz konecne rozhodne mat dieta?

selu
24. jan 2007

u nas je to zcela stejne, treba dnes jsem manzelovi cestou z prace rikala, ze to je docela zabiracka tlacit v takovych haldach snehu kocarek a on mi na to rekl, ze jestli se nam mimi povede hned v breznu jak vysadim HA tak to budu mit taky co delat (velice rychle si to spocital 😎 )

selu
24. jan 2007

katika1 tak to moc gratulujuuuuuuuu 😉 🙂 😵

a2303
24. jan 2007

Ahojte Babule 🙂
Pridávam sa...
No je to hrozný pocit... Nie len že teraz ešte nechce ale ani nevie, kedy by asi chcel...
Fakt som z toho zúfalá...

selu
24. jan 2007

a2303 nesmutni, na kazdeho chlapa to jednou prijde, kolik ti je a kolik je jemu?

a2303
24. jan 2007

Ahoj Selu 🙂
Mne je 24 a jemu bude v lete 30.
Budúci týždeň máme 6-te výročie (ale zosobášený ešte niesme)
Ja viem, že to na neho príde, len zbožňuje deti, len ja sa bojím, že vždy bude nejaké ale....

katika1
24. jan 2007

Selu, ďakujem 🙂

zrzuska
autor
24. jan 2007

katika a vedela si o tom ze sa vam smyklo???
ci tvoj drahy mava kvapky tuzby?

boze ako by som chcela take posmyknutie. my tiez sexikujeme prerusovane uz vyse roka a nic... 😖
inak gratulujem ti k babatku 😅

katika1
24. jan 2007

Zrzuska, nevedela. 🙂 Len sa to tak podarilo. 🙂

katika1
24. jan 2007

Zrzuska, inak v tej dobe som pila často alchemilkový čaj a podľa mňa aj to pomohlo. 🙂 tak skús.

droby
24. jan 2007

jeee katika to je krasne a gratulujem 🙂
ja som HA vysadila pred 2 rokmi a stale sa "neposmyklo" ☹
a aj to ze mi stale vravel ze este nechce ze sa na to neciti a taak a ja som stale dobiedzala, lebo straaasne moc chcem babatko a ja na rozdiel od neho citim ze uz musi prist...
ale cosi sa zlomilo: ked som mu ako obycajne navrhla ze ci sa o babo nepokusime (teda pojdeme bez prerusenia) tak suhlasil 😀 som najprv kukala a neverila, tak som otravovala a stale som nevedela ci to mysli vazne alebo chce mat odomna pokoj...ale mysli to vazne babo chce a uz sa na to citi aj pripraveny, a zistili sme ze dlho nechcel pre to ze sa necitil pre zabezpecenie, nie ze by nechcel alebo sa necitil byt otcom, on je tiez taky tatinkovsky, mi stacilo ho vidiet jak sa spraval k sesterkinmu babu, ked ho nikto nevidel, ziaril jak neonka a ja ked som ho videla tak este viac 😀 tak sme dospeli k tomu ze si nasiel dobru pracu a teda nas zabezpeci a mozme sa pustist na to 😀
snad aj ti vasi chlopi tak frisko zmenia nazor.

a2303
24. jan 2007

Baby musím isť, zajtra prídem

Pekný večer 🙂

zrzuska
autor
24. jan 2007

ahoj anitka. 🙂

droby aj ja vidim na mojom drahom ako sa tesi z malych deti. ze vidno, ze ma o ne zaujem. alebo tak. ale on si to neprizna. lebo mi povedal, ze ci som dakedy videla, ze sa trha za detmi? 😖

katika a ten caj si pila cely celucicky cyklus? kolko pollitrovych salok? lebo aj ja ho pijem ale vzdy pred mrchou som ho vysadila. a teraz mam nejaky himalajsky caj na upravu cyklu a na podporu funkcie pohlavnych organov ale nesmie sa pit v tehotenstve, tak asi vzdy po ovulke ho vysadim. a potom ma este nejaky caj-afroditin caj. zevraj je dobry na upravu cyklu. tak asi ich budem pit vsetky (nejak ich kombinovat) a potom sa moje vajecniky zblaznia od produkcie vajicok a budem mat stvoricky 😀 😀 😀

katika1
24. jan 2007

afroditin mi nepomáhal v ničom. Ale alchemilku som pila pollitra denne a občas som aj zabudla 😅 Ale pila som ho po celý cyklus.

droby
24. jan 2007

zrzuska, on to robil ked ho nikto nevidel, inak sa hanbil ci co.. ale oz zas vzdy tvrdil ze deticky chce, len ni teraz ze to chce cas, ale u mna to uz nechce cas....
som to sem potrebovala napisat, bo nemam komu povedat ako sa z toho tesim... mama by mi to vyhovorila.

zrzuska
autor
24. jan 2007

droby a kolko mas rokov? aj mne mama vravi, ze mi sibe uz teraz mat deti. mam skoro 24r.
inak u nas je to presne tak isto. len moj drahy este stale nechce.

katika tak idem pit alchemilku ako sialena 😀 ale aj tie druhe caje si sem tam dam.

droby
24. jan 2007

ja 20 😅 ale som taky ten mamickovsky cloviecik uz od narodenia, vzdy som chcela mat skoro babo a 21 je najidealnejsie.
dam ti recept aby chcel 😀 ten moj vzdy ked nieco chcel tak si to hned siel kupit a zhanat, som mu to "vycitala" ze ked on nieco chce 😀 tak si to hned zozenie a ma a ja chcem len jedno a nemozem to mat (vlastne kvoli nemu) tak povedal ze ked mu este dovolim kupit repraky k PC, tak budem mat babo, uz aj datum splodenia vyberal 😀 ja som sa okamzite obliekla a isla s nim kupit tie repraky a kupili sme aj krasnucku hrkalku-na specatenie dohody 😉

katika1
24. jan 2007

droby, ja mám 21. Prečo je to najideálnejšie?

droby
24. jan 2007

lebo mne sa to tak najviac paci 😀 v 22 uz mi to pride neskoro, teda nevydrzim tolko cakat, a my chceme pocetnu rodinku tak to musim njak stihnut 😀 a chcem byt mlada mamicka, je to vyhoda kvoly telu aj ked bude dieta starsie (ale to su moje nazory)

zrzuska
autor
24. jan 2007

droby celkom s tebou suhlasim. aj ja chcem byt mlada mamicka a myslim si, ze teraz by to bolo super, keby som mohla mat babatko. som vrala mojmu drahemu, ze nechcem mat dieta ako stara 😀
no nejak budem musiet toho mojho spracovat. 😅

ale clovek je taky stary ako sa citi, takze tym nechcem urazit babenky ktore su starsie 😉

droby
25. jan 2007

to drzim palce v spracovavani, aj ja este budem musiet popracovat, lebo vidim na nom, ze sa boji, ale to on sa obava kazdej zmeny aj tej najmensej, takze mat babo je velika zmena a pre neho teda este viac, tak mu musim nechat priestor a cas nech si na tu predstavu zvyka 😉 zatial ma posiela ku kamaratke ktora ma male babo nech si "uzijem", mozno dufal ze ma to prejde, ale ma to opacny efekt 😀

zrzuska
autor
25. jan 2007

ahojte. 😀

droby droby drobyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀
ja som taka happyyyyyyy. som ho spracovala. xixi 😀
ja budem mat teraz 24r. a ze od mojej 25ky sa mozeme zacat snazit. juchuuuuuuuuu. to je za rocik. to ubehne. dufam. a mozno nas babo predbehne 😀
tiez som na dobrej ceste ho spracovat aby sme sexikovali naostro pocas mojich neplodnych dni. to je velky pokrok. sice mi vravel, ze naco mi to bude, ked to da do mna ked nemam plodne dni. ale aspon sa budeme akoze snazilkovat. taketo male krociky ku snazilkovaniu ma veeeeeeeeeeeelmi tesia 😀

megie
25. jan 2007

ahojte. Droby a koľkože má tvoj priateľ ročkov??? Ja mám tiež 20 rokov a po bábenku túžim asi od 18tky, ale môj priateľ má len 19, takže ešte nechce a dllllho predlho nebude chcieť... Do 25tky budem z toho šediva 😒

zrzuska
autor
25. jan 2007

megie moj drahy je o rok mladsi. tak som sa tiez bala, ze dlho nebude chciet. aj mi tak hovoril. ale vcera nejak zmäkol ked videl ako sa trapim kvoli tomu. 🙂
neboj sa. iste aj tvoj drahy skrati cas cakania.
u nas to bolo najskor ze az za 5rokov, potom sa to skracovalo. a nakoniec sa dockam uz za rok. 😅
vies na kazdeho plati daco ine. musis zistit ako ho obmäkcit trosku. ja som prisla na to ako nanho

megie
25. jan 2007

No, to dúfam, že sa to skráti aspon o rôčik o dva - to by bolo super. On si bude eče rok a pol robiť nadstavbu, takže ked v máji 2008 skončí bude mať 20 ročkov, nájde si robotku, potom sa ku mne presťahuje, to bude mať 21-22 rokov... a potom ho možno nejako prehovorím... uvidíme. bože jak už plánujem, hrozné 🙂

zrzuska
autor
25. jan 2007

to je v pohode, ze planujes 😉
ja som zacala chciet babatko ked sme uz rok spolu byvali 🙂 moj drahy uz pracuje, ja koncim teraz VS takze ta moja 25 je tak akurat

megie
25. jan 2007

No, ja som začala chcieť bábo, ked sme rok spolu chodili 🙂

zrzuska
autor
25. jan 2007

ved je to jedno megie. 🙂
moj drahy povedal, ze chce dieta ked budeme viac zabezpeceni ako sme teraz 😅
ale som rada, ze sme sa dohodli na tom kedy zacneme snazilkovat. boze tak ma to tesi.
ja dufam, ze aj tebe sa to podari. este pred par dnami som tu pisala a bola som smutna a baby mi pisali ako presvedcili ich draheho a teraz pozri. uz sa to podarilo aj mne 😅 tak si na rade 😉

zu.za
25. jan 2007

zrzuska moc moc moc gratulujeeem 🙂

takze nakoniec to nebolo ani take tazke vsak? ci bolo? no ale to je jedno, dolezity je vysledok 🙂

my sme sa dohodli ze tiez tak za rok, tak si mozme potom pisat v snazilkach 🙂

zrzuska
autor
25. jan 2007

no jasne, zu.za. uz sa tesim 🙂
iba som mu povedala ako ma to trapi a ze som moc smutna, chodila som ako bez duse. vsetko som mu vyklopila ako sa citim a toto je vysledok 😀

megie
25. jan 2007

Aj ja sa už teším kedy si budem môcť písať v snažilkách...ale to sa vy už budete pomaly snažiť o druhé 😀