Ako sa zmeniť a nebyť precitlivená?

kikica
20. feb 2009

☹ baby mam problem a potrebovala by som aby ste mi poradili,bohuzial nemam nikoho aby som sa s nim mohla poradit.a neviem ci je chyba len vo mne alebo v nas oboch s manzelom 😢 😢 😢 manzel ma uz asi rok novu pracu predtim bol na kamionoch cenim si ze je kazdy vecer doma ale co mam s toho ze ked pride domov tak iba telefonuje a popri tom pozera telku?nase da sa povedat ze kazdodenne hadky su vzdy len preto ze sa mi nevenuje posledne mesiace to ide so vsetkym dolu vodou a hlavne po intimnej stranke obcas si ma prituli obcas mi povie ze ma lubi.nepodpori ma v nicom vsetko co sa tyka domacnosti je na mne varim zehlim upratujem kurim...o to vsak nejde baby ja sa chcem zmenit nechcem byt taka citliva az moc sa ma vsetko dotyka vsetko co je nedobre v tomto vstahu je vraj iba moja vina lebo niesom chapava, 😢 nepodporim manzela.ale ja fakt neviem v com ho mam podporovat ze kazdy den chodi domov okolo 19tej a do deviatej telefonuje niekedyaj dlhsie a potom pozera telku a ide spat .ja neviem mam ho za to chvalit ze vedieme da sa povedat kazdy svoj zivot.nechce sa so mnou normalne porozpravat vraj nema naladu sa rozpravat o p--ovinach..a iba o mojej pravde.baby chcem sa zmenit ale neviem ako ak mate niektora nejake taketo skusenosti a dokazali ste sa zmenit napiste budem naozaj velmi vdacna naozaj nikoho nemam aby som si pokecala o MOJICH problemoch lebo to manzelov problem nieje 😢 😢 😢 😢 dakujem

jenna7082
20. feb 2009

niečo mi to hovorí....a čo keby si mu niekedy od tej 19 do tej 21 príp dlhsie 😵 nechala krpca a isla s kamoskou na kafe abo pohar vinka, ved je to aj jeho dieťa ! zapojit ho do toho proste ci chce , ci nechce ...

ale aby si to tak neprežívala, nájsť si nieco , co ja viem , chodiť cvicit abo nieco podobne, stretavat sa s ludmi, pretoze ak to dobre chapem, si cele dni doma a preto je tvoj muz taký stred tvojho vesmíru...a myslim si, ze keby videl, ze mas svoje zaujmy, ze si "akčná" aj mimo vasu domacnost, ze by ho to prebudilo trochu, ten jeho zaujem.

kikica
autor
20. feb 2009

jenna aj by som to tak spravila ibaze ja tu nemam nikoho ziadnu kamaradku pred 6 mesiacmi sme sa prestahovali preto je moj muz stredobod mojho vesmiru ☹

jenna7082
20. feb 2009

hora k mohamedovi nepride 🙂

nemoze byt taky problem najst si kamosky, bars aj tu na nete

dioliana1
20. feb 2009

kikica: najdi si kamosky nesed sama doma, bo fakt prestanes byt pre neho zaujimava...

krasuliak
20. feb 2009

alebo si najdi kamosa potom sa manzel bude zaujimat o teba na 100% 😉 😉

slnieckova
20. feb 2009

nevidim dovod, preco by si sa mala menit ty 🙂

alon111
20. feb 2009

viem ako sa kikica citis.ja som sa po svadbe tiez prestahovala a nikoho som tam nepoznala.neviem ako daleko si od rodicov,ja som mala to stasie ze len 15 km tak som chodila za nasimi aj styrikrat do tyzdna aby som sa doma nezblaznila.moj manzel je taky isty vsetky moje problemy boli hlupe a malicherne popri jeho problemoch.

ivana82
20. feb 2009

naozaj ma jenna dobry napad, zapoj ho do chodu domacnosti, ved nie si jeho sluzka... vymysli si, ze potrebujes nieco nakupit a odskoc si na prechadzku, do fitka alebo podobne a nech on sa postara o maleho...my to takto praktizujeme s manzelom od narodenia a funguje to... obaja sme potom spokojni, pretoze mne manzel dokonca vycita, ze je s malym malo, tak vikendy su vylucne ich, kedze maleho nekojim, tak mu dava papat, prebaluje, hra sa s nim a pod. skus aj ty ist na neho z psychologickeho hladiska - ci s avobec nezaujima o maleho, nehra sa s nim a pod. zapoj ho do toho, postupne a nie na silu, pretoze vyvolas iba zbytocny opacny efekt... drzim palce...ozvi sa ako postupujete prajem vela sil a trpezlivosti, ale vysledok urcite bude stat za to... 🙂

jenna7082
20. feb 2009

nie seba, svoj prístup. nech mu svitne. joooj chlapi...nic v zlom krasuliak žmurk

jenn
20. feb 2009

ahoj kikica pozerám že aj ty si s PD.....asi viem o čom hovoríš.... 😉

bora8
20. feb 2009

inak kamošky si môžeš nájsť aj vo fitku alebo na aerobiku.... tak sa vyber 2x do týždňa a s niekým sa zoznámiš 😉

jenna7082
20. feb 2009

no vidis a uz mas kamosku 😀

jenn
20. feb 2009

a odkial pochádzaš?...daleko od PD

jenn
20. feb 2009

segra 😀

jenna7082
20. feb 2009

sak a nie? ja som tuna na konovi tiez spoznala dievcence od nas z okresu, aj sa s jednou permanentne bavim este sme sa nestretli lebo mam deti chore ale mam to v plane 🙂

alon111
20. feb 2009

dakujem konikovi ,konecne ma moj manzel pokoj od mojich malichernych problemov 😀

kikica
autor
20. feb 2009

jenn som z Tužiny 16km od PD

jenn
20. feb 2009

a tu nemáš vobec nikoho?

kikica
autor
20. feb 2009

nie nikoho otca mam v Martine a mamu za novym mestom nad vahom takze vobec nic

jenn
20. feb 2009

kikica som ti poslala ip 😉

gween
20. feb 2009

No teda jenna, len kamošky z OKRESU????????? 😝

jenn
20. feb 2009

ahoj qween aj Ty si tu? 😅

gween
20. feb 2009

No však kde mám svoje kamošky, sťahujem sa aj ja tam. Ale poďte radšej domov! 😀

kikica
autor
20. feb 2009

aj ja som ti poslala ip jenn

jenna7082
20. feb 2009

no gween, je to jednoduchsie , ked sa nemusi daleko cestovat 😀 vies ked si chces zajst na tu kavičku abo vínko tak na pokec 🙂

samozrejme ze mam kamošky aj z neokresu, napr taku gween... 😉 fcul ma inac napada, ze ani neviem dokial si 😕 odkial ty si gween?

kikica a kde mas maminu? kde presne za novym mestom? 😉

kikica
autor
20. feb 2009

bzince pod javorinou ja som kedysi byvala v starej turej

bubba
20. feb 2009

jenna co by si ju isla pozriet????kde sa fur presuvate kto vas bude hladat??? 😀

jenna7082
20. feb 2009

to vazne??? šak ja turanka !!! ale asi ma nepoznas ked mam fotku a nic nehovoris...tak asi ani ja teba nepoznam 😅

jenna7082
20. feb 2009

bubba ty neryp furt, len som bola zvedava no 😝

krasuliak
20. feb 2009

co ste si pomylili temu??? 😀 😀 😀