Ako zistím heslo k manželovmu notebooku?

nikulka9
26. jan 2019

Ahojte, neviem ako dalej...manzel ma inu,😟😟 potrebujem rukolapne dokazy...chcem vediet ako sa zistit heslo k jeho /notebooku.mobil ma tiez chraneny heslom resp.odtlackom prsta.dala by som ho sledovat ale nemam na to ..
Bohuzial😥

heyoka
26. jan 2019

@mijunik Nevyliečiteľného záletníka nezmení ani to, keby jeho manželka naňho čakala každý večer s nohami od seba a čučoriedkou vyobkladanou diamantmi. S prepáčením za výraz.

dankanka
26. jan 2019

@nikulka9 http://tuts.sk/navody/ako-resetovat-zabudnute-h...
Alebo vygugli vám relevantný návod..

ivankomonika
26. jan 2019

@nikulka9 ja chápem autorku, sú chlapi co budu zapierat a ešte z teba urobí blázna, myslím ze do PC sa mu nedostaneš ale napadá ma ze môžeš dat nejaký mobil do jeho auta kde budeš mat cez Gmail nastavene heslo polohu kde sa nachádza, vraj sa to dá ale neviem ako, skus si zistiť... Iné poradiť neviem, držím palce. Je veľa žien podvádza ných ktoré ani netušia a nikdy sa nedozvedia

ivankomonika
26. jan 2019

@mijunik a nie je to trochu na hlavu že ak muž podvádza zrna ma byt ešte milá viac sa starať a prakticky ona o neho bojovať? Mne by taky chlap nestal ani za hovno a nie to sa ešte k nemu milo mat. Ja som toho názoru že každý vzťah dospeje do rutiny a sú zlé dní a aj s novou to tak bude a potom môže už celý život plakať do vankúša že prišiel o dobrú ženu a naopak žena o dobrého muza

lilka5566
26. jan 2019

@peter2404 a keď sa bude starať príkladne o manzela a o seba nie, zas napises že sa zanedbáva tak si našiel lepšiu, krajšiu, udržiavanejsiu.... Chlapovi nevyhovies, furt s niečím nespokojny

pivonka6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kosicanka1
26. jan 2019

Odstranenie hesla na notebooku - pisu ze do 30 minut urobia na pockanie 😉
www.pcx.sk
Ale cadca - urcite je nieco aj v tvojom meste 😉

maria1989
27. jan 2019

@nikulka9 ak ho nemiluješ, môžeš sa rozviesť aj bez pátrania po nevere.

heyoka
27. jan 2019

@maria1989 Nie celkom, lebo dôkaz nevery môže pomôcť pri súdnom pojednávaní...

maria1989
27. jan 2019

@heyoka na rozvod musíš mať aj nejaký takýto dôvod? Nemôžeš sa rozviesť kvôli tomu, že ste sa odcudzili?

melynda
27. jan 2019

@maria1989 môžeš len musia to isté tvrdiť obaja aby to bolo bez problémov 😉

heyoka
27. jan 2019

@maria1989 Dôkaz nevery sa môže zísť na rôzne účely..napr.keď chlap rád klame príbuzným a známym, že manželka je paranoidná a psychotická hystérka a teda môže ju takto atakovať aj na súde...tak toto sa môže hodiť..

maria1989
27. jan 2019

@heyoka to áno. Napr. ja by som nemala potrebu kohokoľvek presviedčať o svojej ne/hysterickosti 😀, ale chápem to.

nikulka9
autor
27. jan 2019

@abbey1
Ale to tak vyznelo, ale nie som maniak na vzhlad len som tym chcela povedat, ze sa nezanedbavam.varim peciem a aj vsetko ostatne.som prikladna zienka domaca.

abbey1
27. jan 2019

@nikulka9 Ja ťa chápem. Mňa "dostal" ten koment chlapa, že sa treba viac mužovi venovať. ;) Držím päste, nech sa dozvies pravdu a vieš sa podľa toho zariadiť.

lujza123
27. jan 2019

@nikulka9 dajú sa nainstalovat programy ktoré si pametaju hesla ktoré človek zadá. Len to by si sa musela na hodinu dostať k jeho zapnuté mu PC, nainštalovať to tam a program ukryt.

nikulka9
autor
27. jan 2019

@lujza123 a to je problem.on ho bez dozoru nenecha tak dlho..ani na minutu....

misiel
29. jan 2019

@monikafeliz mam to iste doma,,,,,len s tym rozdielom ze ja sa neviem zbalit a odist. Zatial

krtecek39
29. jan 2019

Skus chvilku bojovat rovnakymi zbranami, rob to, co robi on.. zahesluj mobil a nos ho so sebou aj na wc, obcas sa strat von a tvar sa zahadne, vtedy zistis, ci zbystri pozornost, alebo mu uz je vsetko jedno... ak by si sa aj do jeho notasa dostala, ublizis len sama sebe a taky dokaz ani nikde neobstoji, lebo... aj podla psychologov ma kazdy pravo na sukromie a ty by si bola narusitelom. Nevera sa da zistit aj inak a niekedy je lepsie nevediet, mozno by si si o sebe precitala veci o ktorych ani netusis, tak kasli nato.

heyoka
29. jan 2019

jooj pardon ma napadlo na margo tých múdrych psychológov...ach veru ...toto nie je správny názor podľa mňa...a to preto, lebo keď ma muž miluje nemá čo predomnou tajiť...tak keď sme raz manželia tak všetko zdieľame a nie tak, že teba nič do môjho mobilu a notebooku..otvorenosť a úprimnosť je základ...ojooooj😕 celá táto new age politika a zmýšľanie..je to na zaplakanie 😕

monikafeliz
30. jan 2019

@misiel treba nabrať odvahu, vyloviť z pod postele stratené sebavedomie a Adios 😉

lusiafofo
6. feb 2019

@nikulka9 ja som na tom istom mam aj dokaz aj tak klame zatlka