Aký zvoliť budík, aby nebudil dieťa?

lyongirl
15. jan 2009

Možno zvláštna téma, ale už ma štve, že ráno keď začne zvoniť manželovi budík/telefón/ do práce, tak sa budím aj ja, aj drobec. Drobec už nie vždy, ale stáva sa. Na ceste je druhý drobec a vlastne kvôli tatinovi bude ráno hore celá rodina. Spíme všetci v jednej izbe, lebo nemáme na výber. No a najlepšie je, keď tatino budík nepočuje, spí ďalej a my sme hore....
Aký budík používajú vaše polovičky?

irenkat
15. jan 2009

mne sa viac paci ten lietajuci budik 😀

http://www.techhracky.sk/index.php?ID=222

ina.b
15. jan 2009

Manžel má mobila strčenýho částečně pod polštářem, tak mu to hraje přímo do ouška. My ho s malou tak nějak neregistrujeme, spíme a o ničem nevíme 🙂
Co třeba nastavit to na vzrůstající vyzvánění 😕

monkula
15. jan 2009

super 😀
A mali by vymyslieť buudík s kladivkom, alebo chrliaci vodu 😀

bubba
15. jan 2009

nas manzelov budik (mobil,hlasny hudba z desperada)este nikdy nezobudil

nevesta
15. jan 2009

Precitala som uvodny prispevok mojmu drahemu a on ze:to som uz niekedy pocul 😀 😀 😀

Denne MM vstava na budik z mobilu, pol hodinu budik zvoni ako sialeny, ja som samozrejme hore a on si sladko spinka 😉 Cize ja netusim 😀 😀 😀

lyongirl
autor
16. jan 2009

ahojte baby, tak neviem, čo sa stalo, ale dnes ráno som spala ako zabitá a budík som nejak nepočula, iba sa mi zdá, že sa manžel vyplížil potichu z izby 😀 , že by to bolo tým, že som mu včera prečítala 2 príspevky, ten od kili a ten môj s lapanou na muchy?.... 😕

mikalove
16. jan 2009

baby u nas je to naopak,ja aj malá spíme ako zarezané,vobec nas nebudí ked ocinovi zvoní budík al . sa chystá do prace.. 🙂

kocurik16
17. jan 2009

naše deti by sa nezobudili,ani keby vedľa nich buchla bomba 😀 Je to hromná výhoda,lebo bývať v strede mesta obklopený krčmami,spať pri otvorenom okne a nepočuť vrieskajúcich idiotov cestou domov je dar z neba.

kili
17. jan 2009

baby, to sú teda super budíky, sa rehocem 😀

lyongirl
autor
8. dec 2010