Bábätko stále trasie bradou. Čo to je?

monikazv
10. jan 2008

Chcem sa vas opytat ci tu neni nahodou maminka s tou istou skusenostou.....maly bude mat tri mesiace a od narodenia trasie briadkou,najprv som si myslela ze zo zimy ale on to robi hocikedy.ked som to hovorila doktorke a aj to videla tak len kludne povedala ze zo zimy darmo som jej hovorila ze to robi hocikedy....a neviem co to je.preco to robi.mne to nepride ze zo zimy ked je predsa naobliekany.

tintinka
10. jan 2008

ahoj monikazv - aj nas tomasko triasol bradou, tiez som myslela najprv ze je to od zimy, ale potom som si vsimla ze nou trasie napr. ked bol na brusku a uz nevladal alebo bol unaveny. aj rehabilitacna sestra mi potom povedala, ze je to z toho. brada sa mu triasla asi do stvrteho mesiaca..stale zriedkavejsie a teraz sa mi zda ze uz je to ok..uz som si to davno nevsimla..

smisela
10. jan 2008

nasa mala to robila takisto,akoby drkotala zubami,samozrejme bez tych zubov 🙂 a postupne to samo odoznelo,bez ohladu na to,ci jej bolo teplo alebo zima.Takze by som sa s tym neznepokojovala. 😉

monikazv
autor
10. jan 2008

mna len dost zarazila ta doktorka ze od zimy.......a darmo som vravela ze hocikedy.....no ale som rada ze je to normalne a bezne.dakujem

mipako
10. jan 2008

ahoj aj nas maly trasie bradou uz menej ako predtym,ma 3.5 mes 😀

naty28
10. jan 2008

Ahoj, aj môj šušník trasie bradou, má 16 týždňov a neboj sa nič to neznamená. Robil a robí to už pomenej - hlavne pri zívaní .Podľa mňa je to rozkošné 😉

vierkaaaa
11. jan 2008

aj moja malinká trasie bradou a je to pri nejakej námahe napr. keď dvíha hlavičku a podobne...je to normálne a samo to zmizne...

ada0207
25. dec 2020

@monikazv Ahoj prosim zaujala ma ta bradicka preslo to potom malickemu?mykanie.. bolo potom uz dobre všetko? Mne to maly tiež robí .. ma 4t. Ďakujem 🙂