Čakáme bábo a dosť sa hádame

22. máj 2020

Ahojte, som s priateľom rok a čakáme bábätko. Milujeme sa ale v poslednej dobe sú hadky dost časté. A on väčšinou všetko pripisuje tomu ze som tehotná a viac podráždená.... Tak napríklad včera... Cez deň mal nejakú prácu ja som sa necítila dobre celý deň mi tvrdlo brucho tak som ležala rozmýšľala som aj ze skočím na pohotovosť.... Tak som nebola pri nom.. Večer ako už konečne skončil s robotou na terase, som sa rozhodla ísť poňho poňho nech sa mi trosku po venuje lenže on už bol dostatočne naliaty a sedel na terase s kamarátkou jeho sestry sám a popíjal snou tak som mu znova povedala ci ide kumne po pol hodinke prišiel za mnou stým ze ide na cigu ešte a osprchovať sa čakala dom ho dosť dlho a jeho nikde tak dom išla na terasu a on tam zas popipijal stou kamarátkou neskôr som mu to vyčítala takmi povedal vraj si mam kúpiť tabletky na hlavu a ze soom sa zmenila atď povece mi prosím vásšnázor preháňam to?? Ďakujem

18denka5
22. máj 2020

ja nevidím na tom nič zlé, že sa zarozprával so sestrinou kamarátkou ... možno tiež potreboval odreagovanie a ona bola tam tak si dali pivko alebo čo, keďže plánujete svadbu a čakáte bábo je to aj v jeho živote veľká zodpovednosť ... podľa mňa ťa ľúbi a ak cítiš niečo iné tak mu to povedz, že Ti to ubližuje ... pokiaľ je doma a že nechodí po krčmách sa spíjať ale príležitostne si doma niečo dá je podľa mňa v poriadku ... vzťah je o dôvere a porozumení ... prajem krásnu svadbu a nech ste šťastná rodinka ❤️

autor
22. máj 2020

@18denka5 ďakujem za povzbudenie,🙏☺️asi som zbytočne histerčila už sme si to vyrozprávali a verím ze bude dobre 🙂

oktoberbaby2020
22. máj 2020

@retatka tak moj manzel by popijal akurat tak s kamosmi . baby ako kamosky ani nema, skor zname ked uz a tam by ho nenapadlo s nejakou popijat. to ho ani neizolujem, ani ho nevlastnim, ani neziarlim. ale keby som bola tehotna a on mi frkne ze mam si ist dat predpisat tabletky a najdem ho chlastat vonku zo zenou tak to asi hovori za vsetko. hlavne ked je zena rizikova tak normalne by mal mat chlap obavy alebo ked uz tak asi povedat ze pocuj mal som tazky den, idem na pivo rychlo tu na terasu, ked chces pridi si prisadnut ci co. ale ani mu ani bu...to by som sa tiez nasrala akoze nic v zlom. ked je to niektorej zene jedno, nech sa netvari na silnu tu na konovi lebo to by asi kazdu trochu nechalo minimalne rozcarovanu ze wtf? tazko povedat a sudit, lebo ich nepozname. podla mna je autorke jednoducho tazko a citi sa nepochopena a trochu sama. ja som tiez tehotna a obcas riesim take blbosti v hlave ze mne samej sa rozum zastavuje ale viem ze to nie som ja ale ocividne si hormony miesaju svoju polievku teraz, takze to nejako extra neriesim 🙂 mozno je proste doma dusno a tak ako x ostatnych sa tu chcela vykecat a najst pochopenie medzi zenami. ono sa to asi uprace a bude to ok a oni si najdu cestu k sebe 🙂 kon je jedna z moznosti sa tu anonymne vykecat a niekedy som fak prekvapena aka sliepkaren tu dokaze vzniknut ;) peace & love !<3

autor
22. máj 2020

@oktoberbaby2020 presne a po dnešku mam ináč pocit ze najviac zlaté baby sú v skupinách pre tehulky 😶 trosku som o tom chcela pokecat počuť názor iných ale z jedného malého problému tu začali vznikať ďalšie,, problémy, ", ktoré vlastne ani nemám ... Po tejto diskusii som bola potom ešte viac v strese stoho ako predtým 😀do budúcna budem vedieť ze radšej sa porozprávať s kamoškou a nie tu na koňovi 🙂

aylinn
22. máj 2020

Jasneze.. uz nikdy nerob taku chybu že tu napišeš niečo taketo zo svojho osobneho života lebo tu budeš za debilne decko. Zato že niesi vydata a zato že si neporodila v 40 s milionom na učte budeš nezodpovedna krava a podobne.. a tvoj muž bude neschopny debil bez zaujmu lebo ta nepoziadal o ruku😂😂☝️ takze si to nabuducw naozaj radsej rozmysli lebo tieto ženy ťa tu zdeptaju ovela viac ako realne sama si. Vela stastia☺😍

oktoberbaby2020
22. máj 2020

Ale zasa nie vsetky hucime len🙈🙈🙈🙏maj sa krasne a krasne tehulkovo

miadi
22. máj 2020

Urcite ti k nalade pridavaju aj hormony je to uplne normalne citit sa v teho všelijak. Ked ti je zle chces extra pozornost svojho partnera. Citila si sa osamelo a nemusela si mat chut sediet na terase s kamoskou jeho sestry ktoru Mozno ani nepoznas nemusis mat na nu naladu. Urcite sem nic nepiš kym si tehotna Lebo sa len zbytocne rozčuliš. Pre kazdeho je nieco ine norma.. je to vec zvyku. Mm by nevysedaval s dakou babou pri drinku a cige /. Takze mne by Toto bolo divne. A u vas to moze byt b bežne a ok Z takej situacie by som ho este neodpisala ani teba. Proste stalo sa sme ludia niekedy neberieme ohlad na toho druheho alebo dame seba na prve miesto. Ide o to ci su take situacie u vas caste. Ak by si ty bola cele dni takto - tak jasne ze to je zle .. my tu nevieme aku mate vztah Mozno bol stebou vcera cely den Mozno sa ti inokedy venuje viac než dost. Teraz asi ani sama nevies kde je Ta vaša norma a ci urobil chybu on či ty preto si napisala sem. No kolko ludi tolko nàzorou. Vela žien je v teho precitlivena a malo kto ich v realite obskakuje a chova sa k nim extra milo ako vo filmoch. Proste mas vselijake emocie a Mozno si aj nanho teraz viac upnuta ked musis ležat doma nudiš sa a moc o nom dumàš. Taka ponorka. + zeny vieme aj z malickosti urobit big deal. Nebolo to od neho moc pekne takto Ta ignorovat ale zas zaleži aj na to ako mu tu vyčitku podaš . Mozes kludne a smutno alebo s hnevom prehnane reagovat a vyzerat ako hysterka. Treba najst balanc. Takych hadok este bude casom sa naucite co je dolezite a koli comu sa netreba natahovat a stresovat.

konicekmodry
22. máj 2020

Podľa mna ako je písané v nadpise,,dosť sa hádame ,,nevidím to ružovo s vami .Toto bola asi jedna hádka z x-hádok .Nezakazujes mu všetko ?Nevidim nič zle keď sa odreaguje po robote na terase s pivkom,treba chápať i jeho.Mna skôr zarazilo že sa dištancuješ a necháš ho samého na terase s návštevou -kamoskou a trucujes doma a vyvolavas hádky .Zrejme si nevhodne reagovala tak si dostala adekvátnu odpoved od neho .

konicekmodry
22. máj 2020

@18denka5 Samozrejme že nič zle na tom neni keď si vypije priateľ jedno pivo a zakeca sa na terase .No len tu niektoré ženy ...nemam slov . .....🤦‍♀️autorka má 23 život ju naučí ..

autor
22. máj 2020

Ďakujem baby niekedy som asi ozaj moc precitlivena proste snáď sa natom neskôr len zasmejeme obaja... Vtom vlastne nebolo jedno pivo bol proste ožratý aj stou kamoškou a ja ju tak dobre ani nepoznám nebola to moja návšteva videla som ju asi druhý krát všetko je už napísané výšie.. atď už to nemám náladu ani riešiť stačilo mi chybu si priznal on ja tiež a je to po riešené som rada prajem dobrú noc všetkým

ivangeline
23. máj 2020

Tak sa nehadaj

iviacik
23. máj 2020

@ivangeline rada za milión 🤦‍♀️

iviacik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivangeline
23. máj 2020

@iviacik to Manžel napísal za mňa. 😃 A teraz sa smeje ale myslel to vážne..

iviacik
23. máj 2020

@ivangeline (v duchu pri citani toho tvojho komentára) som si pomyslela, ze presne to isté by 'poradil' aj môj muž 😆😆

ivangeline
23. máj 2020

@iviacik ...on sa smeje zo mňa, že som tu už nejak často ale aha, aha... Už pozerá a odpisuje aj za mňa. XDD Ja keď som to prečítala celé, tak chápem, že to nebolo pre ňu príjemné a moja rada by asi bola si to v kľude prediskutovať a dúfať v zmeny.

karolinakr
23. máj 2020

@retatka že Dunčo😅😅ale inak súhlasím