Čas, ktorý strávi manžel s vami a s deťmi

s.a.s.k.a.
20. máj 2013

Ahojte maminky,
v poslednom case sa s manzelom casto hadame. Mne vadi, ze s nami travi malo casu on ten pocit nema. Chcela by som si preto precitat vase nazory, pripadne ako je to u vas doma. Manzel je pracocne dost vytazeny, v praci ma vela stresov, preto potrebuje chodit s kamaratmi von. Dohodli sme sa teda, ze bude chodit raz do tyzdna a vrati sa do pol noci. Ja to uplne chapem, lenze v poslednej dobe mal dost vela akcii-rozlucka so slobodou jeho kamarata pred 2 tyzdnami, minuly vikend odchadzal na jachtu kde bol pozvany klientmi-bol tam tyzden, o dva tyzdne dalsia rozlucka so slobodou cely vikend a o dva tyzdne nato dalsia jachta na tyzden. Pomedzi to este nocne akcie z prace- vracia sa rano-okolo 4-5.tej. - povedal, ze mam pravdu, ze to je extrem, ze sa bude snazit do 3.tej. No mne sa aj to zda vela.
Som naozaj zvlastna ked popri tychto vsetkych akciach co ma, chcem, aby nesiel von s kamaratmi a bol s nami? Ja uz naozaj neviem, tvrdi mi, ze jeho kolegovia chodia este viac...mne sa to nezda v pohode, dost tym trpim a trapim sa...a este som zabudla napisat, ze kazde rano chodi na hodinu behat a potom medituje. Takze si nemyslim, ze ho nejako obmedzujem...

anika159
2. jún 2013

@s.a.s.k.a. No teraz sme tak ze kazdy zije vo vlastnom byte... Maleho si berie v nedelu... A pracujeme na nasom vztahu a zacina si toponaly uvedomovat...ze mu chybame... Ze treba stravit s nami cas... Verim ze to pojde takto dalej a nsjdeme k sebe cestu opat...