Chcem tretie dieťatko, ale muž nechce

carinita
5. jan 2016

Baby chcela by som velmi tretie dietatko.ale moj muz nechce.mam 6 a 4 rocne.uz neviem co robit,ta tuzba je neskutocna.muz je priliz setrny chce detom dopriat pekny zivot,zijeme normalne nic extra.ale uz mi je do placu ked vidim kamosky ktore su
tehotne.poradi niekto?vdaka

heather78
5. okt 2017

Ja mam tiez 3 a ked niekoho stretnem tak som rada,ze sa mozem postazovat.😀Teraz som si pri jednom prispevku uvedomila ake to musi byt odstrasujuce.No ale asi by som si pripadala divna keby som hovorila ake to je nadherne mat 3 deti.Fakt ze casto je.Proste je prirodzenejsie,ze ludia vytahuju negativa....Ja sa na to pozeram tak,ze ti co maju viac deti,mali aj len jedno,ak nemali hned prve dvojicky.Aj mat dve a tri je uz zasadny rozdiel.Ale ten kto ma len jedno ten rozdiel nikdy nezazije.Samozrejme je to kazdeho vyber,kazdeho zivot.Ale urcite nikto nikdy nelutoval,ked sa narodilo druhe ci tretie...Ale vacsinou ked ludia maju len jedno tak im to vrta v hlave,mozno casom lutuju.Pretoze je to asi tak nejak uz od prirody prirodzenejsie, mat viac potomkov.
Rodicom viacerych deti odporucam serial American housewife.Rodicia jedinacikov sa pri nom uistia,ze urobili dobre.😝

carinita
autor
5. okt 2017

Žienky je normálne že keď muž súhlasil tak trošku mám obavy teraz ja?som zmätená ale aj šťastná.kef skoro po dvoch rokoch súhlasil tak som asi v šoku.

nelinka2009
5. okt 2017

@carinita aj my sme to tak mali ale opacne ked ma muz prehovaral na druhe najprv hrdina a ked som vysafila tabletky, ze zvladneme to? 😁😂😐 neboj keby si nebola zodpovedna a uzasna mama tak by si ten strach nemala

carinita
autor
5. okt 2017

@nelinka2009 ďakujem ukludnila si ma.si zlatá

bambinomio99
5. okt 2017

@carinita je to tvoj vnutorny pocit co tak hovorit nie o tvojej tuzbe ale vasej spolocnej ? Toto je to co zabija vztahy
V manzelstve predsa nie si len ty a tvoje tuzby,ste tam dvaja a toto je rozhodnutie prave oboch partnerov

chrissie_kf
5. okt 2017

@heather78 myslim ze ovela menej ludom co maju len jedno dieta to vrta v hlave ake by bolo mat este jedno ako si tu diskutujuci myslia. Alebo nebodaj to lutuju. Robite tu z jedinacikov divne individua s nenaplnenym zivotom pomaly. To je dobra blbost. takisto ten co ka a chce 2 deti nikdy nezazije ake je to mat tri a viac. Vsetko je o rodinach , vychove. Manzel je z troch deti nevie si vynachvalit, naj kamoska tiez a ona nema s bratom a sestrou ziaden vztah a to su si blizki aj vekom. Su tak rozdielni ze si neboli blizki ani v detstve ani v dospelosti - a takych prikladov mam viac. Svokor ma 2 sestry a 10 rokov sa nebavia spolu. Ale mam aj opacne skusenosti - najma v rodine kde su tie surodencke vztahy uplne paradne. Teda je to velmi individualne. Takze je uplne jedno ci jedinacik alebo velika rodina vsade najdete stastnych a menej stastnych .
Kazdy nech ma tolko deti kolko zvladne a kolko chce. Ale naozaj trocha menej predsudkov voci tym co sa rozhodnu pre trojclennu rodinu. Radsej mat jedno a o to sa poriadne starat ako nestihat a byt uplne pretazena.
Zakladatelke drzim palce nech sa jej tuzba po babatku splni co najskor a super ze manzel suhlasil nakoniec lebo najhorsie je ked taketo tuzby najma zo strany partnera ostanu nenaplnene, ked sa partnerk nezhodnu, potom to moze narobit neskor vo vztahu problemy.
a este ma napadol moj bratranec - ten nechcel velmi deti, ze mozno to jedno . Po rokoch ho manzelka zlomila na druhe - nuz a zadarili sa dvojicky 😂😂 jeho najvacsi zivotny des mat 3 deti sa mu splnil a dnes je najstastnejsi na svete so svojim babincom a vsetko zmakli😂 mna to vzdy tak pobavi ked si spomeniem na ten jeho vyraz tvare 😂

bobana297
6. okt 2017

@zubrienka1
no nieje policajt ale vojak. 🙂 a tam im nic nedavaju navyse 😂😂 aj ked ma nocnu alebo vikend nema ani halier na viac. a celkom sa bojime aby siel niekde aj niekomu pomoct. kolega tak isiel pomoct a niekto ho natrel v praci ze zobral za to posratych 50 € tak ho potom prepustili. Ludia su uz zly v dnesnej dobe 😣

zubrienka1
6. okt 2017

@bobana297 No teda, tak neporadim. Uz len hadam vydrzat a ked pojdes do roboty, tak bude lepsie. A ked si spravite nejaku rezervu, tak bude aj druhe babo. My mame medzi babami 4-rocny rozdiel, a je to super. Aj sa zahraju😉 Tak sa nemusis bat vacsieho vekoveho rozdielu.

carinita
autor
6. okt 2017

Po prečítaní tohto som sa definitívne rozhodla👧

nelinka2009
6. okt 2017

@carinita nieeee.. Uz je to zas tu... Zas placeeeemmmmm 😘😘😘 velmi ti drzim palceeee 😇💟💖💗

lauricka
6. okt 2017

@carinita ked suhlasil, tak nestracaj cas. Ja mam tri a nedala by som ich za nic.

carinita
autor
6. okt 2017

@nelinka2009 ďakujem

carinita
autor
6. okt 2017

@lauricka už nebudem strácať čas.dakujem

carinita
autor
10. okt 2017

Mirena je vonku.parada

zubrienka1
10. okt 2017

@carinita tak drzim palce😉

carinita
autor
11. okt 2017

@zubrienka1 ďakujem❤

carinita
autor
14. okt 2017

Babulky ako zistím že mi po vybratí mireny nabehol normálny menzes?predtým som pri mirene mávala len pár dní voľačo.tak neviem.vdaka