Chodia vaši manželia bez vás na rôzne koncerty a akcie?

tamia
21. jún 2008

Ahoj,
zaujímalo by ma, či vaši manželia, priatelia, partneri chodia sami bez vás a malých detí na rôzne koncerty, akcie, festivaly, atď.? Ak ano, ako často a ako to vnímate vy, ked ste samé doma s dieťaťom a manžel sa niekde zabáva?

ilijanka
21. jún 2008

tak akurát teraz je moja polovička na takom menšom festivale, ale priznám sa, že mne to nevadí, nechodí často, naozaj iba výnimočne a ja keďže stále kojím, tak som s malým doma, mne to príde celkom normálne,iné by bolo, keby chodil každý víkend, ale takto občas mi to fakt nevadí 😉

dadulka19
21. jún 2008

tamia,no môj chodí sám len na firemné akcie,čo je tak 1-2 krát za rok.Práve boli pred týždňom.
Ale naši kamoška chodí často na koncerty,alebo si večer len tak vyraziť.Muž je doma s deťmi.No potom si to vymenia.Zabáva sa muž,ona je s deťmi.Suoer im to funguje 🙂

etuska
21. jún 2008

takmer vobec 🙂
my radsej chodime spolu do prirody, a ak uz na koncert tak spolu.ale ked manzel studoval na VS tak chodil,ale myslim ze tak v ramci normy 🙂

luciask
21. jún 2008

Moj manzel obcas ide na nejaky sport sam alebo s kamosmi, nie velmi casto. Myslim, ze partneri porebuju aj cas byt medzi svojmi kamaratmi, a sami. Ja tiez idem sama von, a zase on povaruje deti. Myslim, ze to je uplne normalne ak je to vzajomne, ze ide aj jeden aj druhy obcas sam von.

dadulka19
21. jún 2008

tamia,teraz ma napadlo,ako sme raz boli grilovať a ja som sa tak posťažovala kamoške"hm,za dve hodky začína koncert IMT Smile a Desmod a nikto so mnou nechcel ísť.A ona že ideme??Pozrela som na muža,on že,no choďte.Tak sme rýchlo leteli domov sa nachystať a môj mužík ostal grilovať sám s našou a kamoškinou dcérou.Potom sa zbalili a išli k nám domov,kde sme mi z koncertu dorazili o 23.00.Poviem ti,bola som riadne vytešená.No ale od vtedy som už nebola nikde si vyraziť,čo je už pomaly 2 roky... 😖

tamia
autor
21. jún 2008

ide o to, že ked sme boli bez dieťaťa tak ho ani nenapadlo ísť niekam na festival. ateraz zrazu potrebuje žiť... Je mi to také divné, teraz by sa mal venovať rodine a nie vyžívať sa na koncertoch. Aj mi to je ľúto, že som skoro stále sama s malou. dnes ju síce povaroval doobeda ale to len kvoli tomu, že chem ísť preč. A aj to mi nepovedal, iba medzi dverami, že kam ide.

dadulka19
21. jún 2008

hm,tak mu povedz,že ťa to trápi 😒 ,resp.nech zoberie aj teba(teda,ak má kto varovať) 😒

tamia
autor
21. jún 2008

dadulka, a tvoj muž chodí....?

ked mu poviem, že ma to trápi on má kopec vyhovoriek a podobne..

ada78
21. jún 2008

moj muz nechodi na koncerty, ale na sport. ale ja som rada, lebo uz mu zacala doooost trcat brusko. 😀

u nas je to skor naopak. ja by som chcela chodit kade-tade a on mi hovori, ze teraz mame male dieta, ale ked vyrastie, tak to dobehneme. a pred par dnami som sla s kamoskou do divadla aon zostal doma s malym. 😎

luciask
21. jún 2008

tamia skus ho prekvapit, zabezpec niekoho na varovanie deti, a ze ho pozyvas ty niekam von. To isto neodmietne.

dadulka19
21. jún 2008

tamia,ako som písala vyššie,len na firemné akcie 😒 .No a chodí ešte na ryby,koľkokrát príde z roboty o 18.30 a o hodinu už zas nie je doma a vráti sa po pol noci.No,ale keď rybku donesie,tak som ticho.

elbel
21. jún 2008

moj manzel chodi ale iba na hudobne koncerty tak 1-2-3 krat do roka az je nieco co ho bavi a berie aj mna az ma nam kto postrazit deti (zijeme v zahranici a nemame pribuznych pri sebe) a samosrejme zalezi aj na tom ci mna ta hudba bavi tak potom idem s nim 😉

westka
21. jún 2008

tamia tak sme na tom rovnako ibaze ten moj stale chodi na ryby. 😢 a ked som mu povedala ze ma to hneva tak sa este aj urazil ze ci ho chcem obmedzovat alebo co

dadulka19
21. jún 2008

westka,aj chytí niečo?

xena22
21. jún 2008

Baby ruku na srdce....ja rada niekam vypadnem bez deti a muza 😀 preco to nedopriat aj jemu???Ale my uz mame vacsie deti,kym boli malinki,tak som sa citila obcas ukrivdena...ale nie moc,je to vec dohody.Jeden cas som bola ako furia,ze ja nikam nechodim,tak ani ty nikam nebudes 😀 ,ale chvalabohu sa mi otvorili oci 😉

westka
21. jún 2008

obcas ale on ich vacsinov pusti. nerad ich zabija. a ked mu poviem aby aj domov nieco doniesol tak mi donesie zivu 😀

dadulka19
21. jún 2008

westka,ja som rada,keď nejakú rybu donesie.Potom ju ešte v noci pucuje,ja to teda nemusím...Púšťa len tie,čo nemajú mieru.Ale keď dlho nič nehcytí,tak ma to štve,že doma ho neni a ešte ani ryba neni 😀

westka
21. jún 2008

ved prave ani doma a aj chladnicka prezdna. znamy si myslia ze ktovie aky ja mam mrazak preplneny... 😠 no ale kde nic tu nic. asi odplavali 😀

dadulka19
21. jún 2008

tak,tak...a keď už dlho nič nechytí,tak aspoň nachytá veľa malých rybiek a urobí z nich kyslé ryby,aby som mu nevyčítala 😀

westka
21. jún 2008

veru veru. tak ja uz idem do hajan pa pa

dadulka19
21. jún 2008

aj ja,dobrú nocku🙂)) 🙂

danielala
21. jún 2008

Tamia, tiež by ma to štvalo na tvojom mieste. Že on je celý deň medzi ľuďmi v práci, v kolektíve a ty zavretá s dieťaťom a miesto, aby ta vytiahol niekam von, alebo prebral dieťa a mohla si sa venovať aj ty chvíľu niečomu inému, tak si užíva. Ako často sa chodí takto zabávať? A aké veľké máte dieťa? Nemôže to byť len taký jeho prejav úniku pred zodpovednosťou, čo mávajú chlapi prvé mesiace po narodení dieťaťa? Túžil po dieťatku?

Ten môj je zas opačný extrém - ja ho vyženiem, nech ide dakam na futbal alebo čo a on, že jeho by to bez nás nebavilo a keď si ja dám raz za mesiac rande s kamoškou ako prevenciu proti ponorke, tak on v pohode súhlasí, že veď musím občas vypadnúť medzi ľudí, ale keď prídem domov, je urazený 😒

jaduska
22. jún 2008

na koncerty a festivaly nechodí, iba s kámošmi na pivo chodí bez nás, ale iba v zime, v lete chodievame niekam, kde je terasa a ihrisko pre deti

tamia
autor
22. jún 2008

ahoj,

tak u n8s je to tak, že si kúpil motorku, že si ide meniť životný štýl. A vyhradil si každú sobotu pre seba, že niekam pôjde. Štve ma to, lebo nič neurobí, len niečo pre seba. a kde je rodina? Keby sa venoval takým veciam, ktoré sú na osoh aj rodine, ale chodenie na festivaly a podobne ☹ ☹ ☹ 😖 😖 😖 Tak som z toho srtašne nešťastná.

Ja osm si vyhradila pre seba nedelu ale to vyzerá tak, že on dospáva a potom s malou mi nepomáha iba toľko, že je snou. Prebalovanie, krmenie, prípadné prezliekanie a iné vei sú na mne. Ja musím strážiť hodiny, ked ymá spať, jesť, a kedy má plnú plienočku. Zakže oddych veškerý žádny. Ked mu tovyčítam, je urazený, lebo vraj ja som na materskej, ja sa mám starať.

ja ked ho prekvapím, že niekam ideme tak v pohode, ide, ale to vždy ofrfle. Ale on ma nevolá. Malá má rok.

andrea.m
22. jún 2008

môj manžel nechodí nikam ak nerátam raz za dva mesiace s kolegovcami na pivo ale to idu cestou z roboty takže príde domov maximálne 1-2 hodiny neskôr.ináč chodíme vždy všetci spolu ak aj nie tak ten čo niekam ide berie aj Filipka,čiže sú to väčšinou detské akcie.

certica
22. jún 2008

na koncerty chodievame spolu (teda bez deti), tak 2x do roka. naposledy bol muz sam, lebo ja som nemala zaujem o ten druh hudby za tie prachy 😀

certica
22. jún 2008

ale teda musim povedat, ze aj ja som bola raz bez neho, isli sme partia z prace

lencici
22. jún 2008

my chodime všade spolu len na firemné akcie s ním nechodím tam skoro nikoho nepoznám tak nech si aspiň tam užije bezo mna 🙂

anaret
22. jún 2008

tamia, tak to máš o ničom...neviem, ako dlho ste spolu, ale toto by sa mi nepáčilo. A že ide meniť životný štýl????Preboha koľko má rokov, 17? Vtedy má právo na to, aby sa ešte"kľadal"...ale ako dospelý muž, čo má rodinu a zodpovednosť??a tie reči, že ty si na materskej a podobne? Dobre, si na materskej, ale cez víkend sa môže o dieťa postarať aj on, aby Ti trochu pomohol... Mala by si skúsiť niekedy celú nedeľu ho nechať doma s malou samého a Ty vypadnúť...čo bude robiť...viem, nie je to jednoduché, určite by Ti nervy trhalo, čo sa doma deje , ale ako inak mu to dáš najavo,že čo to vlastne obnáša???A v noci, keď treba vstať k malej - pomôže Ti aspoň s tým???

sakura77
22. jún 2008

aj my si obcas vyrazime-on na pansku a ja na damsku jazdu-podla mna ked si dvaja veria tak raz za cas dobre padne sa trocha odreagovat-je to v noci ,ked maly spi,takze o cas ho neukracujeme,obcas treba "vymenit "vzduch 😉