Cítim sa sama a na dne. Čo mám robiť?

lubka1055
21. okt 2009

som asi alergická na ludí moj manžel si ma nevšíma som na dne

lubka1055
autor
21. okt 2009

🙂

dominka11
21. okt 2009

prečo 🙂 ?

katuskapd
21. okt 2009

boze ja mam presne to iste 😝

lubka1055
autor
21. okt 2009

neviem myslím si že som mojmu manželovi lahostajna

claudee
21. okt 2009

tak to by si mala v prvom rade predsa riešiť s ním, nie? 🙂

ukmima
21. okt 2009

.niekedy sa tak citim aj ja...takych nas je viac...

lubka1055
autor
21. okt 2009

ano možeš mi poradiť ako spolu sme sa rozpravali o našich potrebach a asi zbytočne

lubka1055
autor
21. okt 2009

myslim si že mlade baby v praci mojho manžela maju odpoved asi na všetko

lubka1055
autor
21. okt 2009

čo poviem ja je asi nič všetci okolo su super pomahaju ale nie mne

jenny2009
21. okt 2009

ale to mame vsetky ten pocit, neboj nie si sama, proste je to tak sme matky, z mileniek sa stali manzelky alebo stale priatelky, ty sa tocis okolo kuchyne, dietata a zabudame na nasich muzov, skus sa pozriet na vec optimisticky. mozno by ste si mali niekam vyrazit, nahod sa a chodte niekam uvidis troska to pomoze a zaklad je KOMUNIKOVAT, nebut ticho hovor s nim o tom. drzim palce

lubka1055
autor
21. okt 2009

som ochotna pre pokoj v rodine spachať samovraždu

claudee
21. okt 2009

tak v takomto prípade urýchlene vyhľadať psychiatričku.. 😔

lubka1055
autor
21. okt 2009

hovorím o tom stále ale asi nie dosť pre neho som 18 rokov vydata mám 3 deti čo ešte treby aby ma počul

lubka1055
autor
21. okt 2009

ale kde na internete sa mi nedarí a chcem to tajne aby o tom nikto nevedel že potreebujem pomoc

ekia
21. okt 2009

lubka, každý má občas zlé dni, možno niekedy aj horšie ako zle, ale treba sa na to pozerat s nadhladom... A aj keď by to bolo s tým muom velmi zlé, tak snáď by si sa kůli niejakému chudákovi nezabila 😝 ☹ 😠

ukmima
21. okt 2009

lubka- aj ked si myslim, ze ked si zakladala tuto temu, dala si si novy nick..nevadi, mozno aj ja by som to urobila...ktovie tazko povedat, aj ja sa niekedy citim sama...ale vecer, ked si lahneme a mm si ma chyti a pobozka, zabudam na to.
Ale dni mam podobne...ako ty....citim sa sama
Vzdy ten isty ritual...vstat, deti obliect, dat jest..bezat do skolky, potom nakup, varit, popritom byt s malym, zachvilu ist von, dat spat...najest, obliect, bezat do skolky, dojde mm...dat mu jest, byt s detmi...vecer kuppat, vecerat, uspat...a konecne na konika....
to nehovorim, ze treba aj prat, zehlit, riadit...ale mm vela nepomoze, dojde podvecer, kym sa naje, nieco porobi von, tak sme uz okupany...a to nehovorim, ze chlapi maju dar od Boha..nepocuju deti v noci plakat...takze fungujem aj vecer

claudee
21. okt 2009

aby dospelá žena nevedela, kde vyhľadať lekára 😔

ekia
21. okt 2009

lubka odporúčam psychologičku, pomože už len tým že sa vykecáš nestrannému človeku... A čo niejaká kamoška?

lubka1055
autor
21. okt 2009

verím mám to za sebou ale som človek ktorý potrebuje večer pohladkať a porozprávať sa ale mám dojem že muži končia pri večeri a dobrom filme

lubka1055
autor
21. okt 2009

ano dobrá kamoška je dnes unikát keby som ju mala nie som odkázaná na niečo také

ukmima
21. okt 2009

ale ak ta napadla samovrazda....urychlene sa zacni liecit, v kazdom meste je niekto, kto ti pomoze...mas 3 deti...a tie potrebuju matku..si 18 rokov vydata...a nemyslim to tak, ako to vyznie, ale mala by si mat rozum...si dospela zena, nepoviem, keby takto uvazovala nejaka zubrienka, ktoru prespal nejaky dobrak a teraz na nu serie..urcite je v tvojom okoli, bud kamaratka, suseda, rodina...niekedy sa staci vyrozpravat

lubka1055
autor
21. okt 2009

ano vela žien je takých že nevedia kde sa obrátiť

lubka1055
autor
21. okt 2009

som rada že som našla niekoho komu sa možem vykecať

lubka1055
autor
21. okt 2009

možno len to my treba k tomu aby som sa našla

ukmima
21. okt 2009

lubka- drz sa...a zober t. zoznam a najdi v meste nikoho ak nemas znamych...alebo sa vyrozpravaj, co ta trapi....

auriane
21. okt 2009

Ľubi, treba sa predovšetkým prestať na chvíľu pozerať na to, čo ti môže muž dávať a nedáva a začni si všímať viac samu seba. Viem, že je to ťažké pri troch deťoch, zamestnaní a domácnosti, ale urob niečo pre seba, svoju krásu, svoje priateľstvá a nájdi si voľný čas.. Určite máš aj iných priateľov ako len svojho muža. Niekoho, komu sa môžeš vyrozprávať, s kým môžeš zájsť na kávu a stráviť nejaký čas mimo domu a svojho stereotypu. Pomôže to tebe a takisto aj v mužovi vzbudíš záujem, keď nebudeš len pri sporáku 😉
Ja si vždy, aj na materskej nájdem spôsob, ako si zarobiť peniažky bez toho, aby som musela prosiť muža a vždy sa snažím vyzerať dobre /aj keď s mojím telom to ide dolu vodou 😀 / a keď raz za uhorský rok niekde ideme, tak sa vždy oblečiem do nového, dám si záležať na účese a make upe a vždy vyzerám tak, že sa zaľúbi zase. Hlavne, keď vidí, že sa páčim aj iným mužom a žiarli. Je to aj o tom, vzbudzovať v mužovi stále záujem, snažiť sa, aby sa stále a znovu zaľuboval. Je dokázané, že síce vášeň vydrží maximálne 10 rokov, ale zaľúbenosť k tomu istému partnerovi môže držať človeka celý život. Tak do toho! Keď vidí muž vedľa seba smutnú, nesebavedomú a sebaľutujúcu sa ženu, tak potom určite z toho nemá dobrú náladu a chuť. V začiatkoch vzťahu si ťa určite všímal, ale po rokoch už treba viac snahy aj z tvojej strany a vzťah mazať, mazať, mazať. A muža si získaš samozrejme aj sexom, to vieme všetky. Tak šup šup, kúp si cez internet alebo v sexshope nejakú tú pančuchu /čo sa do nej celá navlečieš a otvory má len tam dole 😀 / a urob mu prekvapenie. Dúfam, že som neurazila svojou prílišnou otvorenosťou.

angyalok
21. okt 2009

Koli muzovi by som sa nikdy nezabila,ani by som nemyslela na samovrazdu 😠 tak to ziadnom pripade,vies aj mne niekdy ludia idu na nervy ale vies co mne vtedy pomaha?-SAMOTA,som rada sama doma tak vtedy sa viem aj vyplakat atd,niekedy clovek potrebuje byt sam
Aj moj muz ma niekedy vobec nevsima ale ja si stoho nerobim nic-nechcem sa snim hadat tak radsej som aj ja ticho
Vies aj muzi mozu mat tak zvane SVOJE DNI 😉

ukmima
21. okt 2009

auriane- pancuchu..to bol gol...este ze niesme dlho s mm...ale ked si ma o par rokov prestane vsimat v posteli...urcite si nato spomeniem, len ci uz nebudem..stara a ucna a mm sa mi vysmeje, ze som ako hurka v tej pancuche 😀

auriane
21. okt 2009

Jasné, pančucha je zaručený recept na všetko 😀 Len raz mi nepomohla a tak som ju od zlosti pred mužom rozstrihala. A muž to doteraz na mňa vyťahuje. Môže byť rád, že som nožnice nepoužila na neho 😀

ukmima
21. okt 2009

😀