Cítim sa sama a na dne. Čo mám robiť?

lubka1055
21. okt 2009

som asi alergická na ludí moj manžel si ma nevšíma som na dne

ekia
21. okt 2009

auriane 😉 🙂 😀

ukmima
21. okt 2009

idem spat zenusky..ktovie aka noc ma caka 😀 ,maly bude urcite cirkusovat, ma sopliky..a ako vzdy, mm ho nebude pocut...

macka01
22. okt 2009

no a keby si ten prvý krok urobila ty?skus mu ukázať že večer sa dá stráviť aj príjemnejšie ako pri telke,skús v ňom prebudiť dávnu vášeň ukáž mu,aká vieš byť zvodná"dračica"a o čo prichádza,keď si ťa nevšíma 😀 😀

dali4
22. okt 2009

Ahoj lubka... ja súhlasím s auriane. Pokús sa zamerať viac na seba. Nehovorím, začať muža ignorovať, to určite nie. Mala by si sa k nemu správať pekne, akoby sa nič nedialo a pracovať skor na sebe. Trápiš sa a tým vysielaš negatívnu energiu na neho a on aj ked si to neuvedomuje, cíti to... a "uteká". Ja mám s týmto osobnú skúsenosť. Tiež mám takýto problém ale odkedy viem, že to takto funguje, snažím sa pracovať na sebe a ono to naozaj zaberá. Nie je to jednoduché ale stojí to za to.
Začať chodiť aj k nejakému psychologovi by nebolo od veci, no ak nepoznáš žiadneho, ktorému by si mohla veriť ... treba hľadať, skúšať.
Potrebuješ sa veľmi veľa rozprávať... ale daj si pozor na to, aby si si na to "nezvykla" a nerozprávala o ničom inom ako o tomto jednom probléme... vtedy si neštastie držíš pri sebe a priťahuješ si ešte viac negatívneho. Raz za čas sa vyrozprávať, vykričať ale potom si treba nájsť niečo, čo ťa poteší. Choď von, zameraj sa na prírodu, teš sa s deťmi, hraj sa s nimi, teš sa z toho že ste zdraví, že máte strechu nad hlavou, smej sa, staraj sa o seba, buď stále upravená 😵 ...
Ak si zvykneš myslieť pozitivne, všetko okolo teby sa začne meniť, vrátanie správania tvojho muža 😉

nnikka
22. okt 2009

niekedy dobre padne aj spoved... lepsie ako psycholog 😉 a nejaka samovrazda nie je riesenie... 😠 😠 😠

auriane ja to riesim tak isto... 😀 aj nova farba vlasov dokaze prekvapit 😅 😀 a robit divy najma ked mm ide po mna ku kadernicke a nespozna ma 😀 ja zaklopkam na okno ze ci ma nezvezie domov ze mam volny byt 😀 😀 😀 a potom uz ani tu deravu pancuchu netreba 😀 😀 😀

dzio2
22. okt 2009

baby suhlasim do bodky 🙂 aj ohladom toho: 😀 stale neako uputat chlapa

ukmima
22. okt 2009

my sme mali v noci veselo, maly ozvracal celu izbu..manzel bol unaveny, tak som ho podpichla, ze si kupim pancuchy s dierou 😀 , tak len hodil poznamku, ci uz mame tolko penazi, ze kupujeme derave veci... 😀 😀 😀
mladsi syn pre istotu celu noc mrncal, lebo mal zapchaty nos..no co Vam poviem strasna noc...

auriane
22. okt 2009

Ukmina, keby si ho prekvapila v takej pančuche, mesiac by utieral po malom grcaničky 😉
Ja to všímam u nás doma, že keď proste nie je čas na sex a keď sa k tomu pridajú ešte aj naše dni a potiahneme aj také dva týždne bez sexu, tak sa jeden druhému vzďaľujeme. Manžel je stále nevrlejší a nevrlejší, rozhádže ho maličkosť a nemá potom pochopenia ani pre moje nálady. Ale keď je potom sex, tak hneď je ako medík a splní mi všetko na svete! Vtedy ľahko prídem aj k nejakému tričku či kozmetike 😀 😀 😀 Pre mužov je sex veľmi dôležitý a je to naša ženská zbraň, tak choď na neho aj týmto, Ľubi..
Ukmina a čo ste chorí? Nejaká chrípka Vás chytila?

ukmima
22. okt 2009

Maly prisiel zo skolky, ze ho boli hlava...a brusko. V noci osabloval celu izbu..chudak, ma aj teraz debku, lebo uz spava sam a takuto grcanicu zazil "tenkrat poprve", tak sa aj dolakal.
Samo pre istotu cirkusoval, lebo mal plny nos a spime s cumlom a nedalo sa mu dychat nosom, tak stale krical dudu.dudu..
No co ti budem rozpravat, katastrofa, aj my tahame 2 tyzden bez...coro moro, som zvedava, ako bude dnes vecer...co nas caka...v pondelok mam mat "navstevu", tak dufam, ze daco bude 😀..
Moj mm je tiez milsi, ale este niesme v tej faze, ze kupuje kozmetiku a pod.Ja sa skor mozem vyburit v obchode, ked chce noveho vtaka..(mame doma chov) alebo ked planuje kupit nejaku blbost do garaze..(vrtacku, brusku..a pod)

aktak
22. okt 2009

lubka, venuj sa sebe, po tych rokoch a detoch si to zasluzis, a vaz si samu seba, podla toho si ta bude vazit aj okolie a teda aj manzel, potrebujes byt sama so sebou spokojna a vyrovnana, najdi si cestu k sebe a potom ju najdes aj k manzelovi, drzim palce

auriane
22. okt 2009

Ukmina, tak to je zase druhá vec, kedy sa ja dočkám miloty a nejakých vecičiek:o) Keď ide za kamarátmi a za svojou mamičkou premilenou 😀 Ale aj tak si radšej kúpim sama a potajomky a potom mu poviem "Neblázni, to nie je nové! Veď to som si kúpila pred sto rokmi, len som to nenosila!" 😉
No a uvidíš, kto bude tento večer robiť čoro moro. Či ty s manželom alebo deti 🙂

ukmima
22. okt 2009

dala si dve moznosti, ale jedna je spravna...druha

ukmima
22. okt 2009

..uz sa citim sama..deti spia 😉 ,tak idem konikovat, pekny vecer vsetkym

auriane
23. okt 2009

Ukmina, už aj my máme od včerajšej noci teplotku! Prvýkrát v živote! Dnes 39,2. Vy ako?

mimuska1994
6. nov 2010

Potrebovala by som pomoc. Mám 17 rokov v poslednom čase sa cítim veľmi zle :( hádam sa z priateľom pretože ma začína hnevať, a môj otec pije aj keď nie každý deň ale predsa keď si dá tak sa to s ním nedá vydržať:( veľmi ma to trápi,,, potom pred 3 týždňami som sa aj z mamkou pohádala pretože si myslím že ma nemá rada a má rada len moju mladšiu sestru Katku aj keď viem že to nie je pravda ale veľmi ma to hnevá :( občas mám taký pocit že by som chcela skončiť z týmto životom ale potom ma to zas prejde :( vždy mi každý ako keby hovorí že ja som á najhoršia že ja za mna sa naši hádajú a tak prosté dosť ma to vnútorne týra :( strašne to bolí:( ja už nevládzem pomôžete mi prosím vás niekto?,,čo mám robiť?:(