Čo mám robiť?Neuživam si sex ako predtym.

lenjalenja5
24. jún 2018

Ahojte,potrebujem sa s niekym poradiť.S priatelom mane dobry vztah v celku,nepije,nieje na mba zly a ja sa tiez snazim byt dobrou partnerkou.Len sex uz u mna nieje to co byval.Neviem ci to je pre to ze som po celom dni s detmi unavena alebo cim.Byvalo to krasne ale uz som sa par jrat pri sexe prichytila pri myslienke "Boze nech uz je po tom..."Lubim ho,on mna tiez..Len toto neviem co sa somnou deje...On sa vzdy snazi o moje blahi a ja sa musim premahat//

lenjalenja5
autor
24. jún 2018

@0silvia0 Chcela by som si ho obhajit ze nieje ale oproti tomu co to byvalo to prasak proste je(

lenjalenja5
autor
24. jún 2018

@pininka Nam komunikacia neviazne a ked je nejaka nezhoda on je ticho ja ticho a za dve hodky si v klude povieme.Teraz isiel este sa s mamkou rozlucit tak som dosla po radu,nam takto bezny zivot klape len toto ma zerie/

catherinah
24. jún 2018

@0silvia0 co s nimi spravis, ked pred svadbou navonany, oholeny, vyobliekany a pak se to postupne pomalicky zopsulo

0silvia0
24. jún 2018

@catherinah neviem, toto našťastie nepoznám, ale teda nezávidím...

oli18
24. jún 2018

Presne, ako som písala v príspevku "Nič ma neteší. Neviem, ako ďalej". Len otočené gardé.

banana10
24. jún 2018

Posledne frci v telke Kamenak, modra voda by sa obcas zisla 😁

lilyianka
24. jún 2018

@lenjalenja5 no keby za mnou prišiel muž ( neumyty, smradlavy) veľmi rýchlo by pochopil....fuj veď to je riadny hnus.... jemu nevadí, že je po celom dni spotený?

miranna
24. jún 2018

@lilyianka Mnohym chlapom to nevadi, dokonca su aj prekvapeni, ked im to spomenies, lebo oni sami seba necitia, pre nich je vsetko ok. Bohuzial.

veronika9797
24. jún 2018

Nahodou sme to dnes riesili s muzom...len vcera vecer sa kupal a on je hodinu vo vani! A dnes rano uz spoteny..tak som sa ho pytala, ci ma na sebe nevyprate tricko, lebo nechapem ze uz smrdi....a.na rovinu....dostal ze ma na policke.asi 4 dezodoranty, 5vonaviek tak nech ich pouziva....v ramci normalnej.komunikacie...nemyslim si, ze je to nejak krute sa o tom porozpravat, navyse, vecer som dala ciste postelne a potom mi vadi, ze sa rychlo "napachne" a zostava velmi kratko vonave..

larosabigi
24. jún 2018

No ja neviem ja mu narovinu poviem že smrdí 😂 a nikdy sa na to neurazil 😂 a keď povie že to smradľavé tričko je ešte dobre tak už aj kričím 😂 ale to ma asi trošku provokuje 🙈😂😍 a už ide do sprchy alebo si da deodorant, ja mu poviem či by sa mu páčilo keby som tak voňala, a teda keď mu naznacim že niečo večer môže byt sprcha musí byť, ani raz sa nestalo že by nebol umytý 😂 a to uteká hneď do sprchy a nemôže sa dočkať, ja neviem ale ja som asi až moc úprimná 🙈 a neviem držať jazyk za zubami a keď sa mi niečo nepáči mu hneď poviem...to fakt sa chlapi na to urazia keď im poviete aby sa osprchovali ? Keby sme mali taky problém normálne mu poviem, že pokým sa nebudeš o seba starať a sprchovať tak nič nebude...

pininka
25. jún 2018

@lenjalenja5 ved prave preto pisem ze aby ste si to zbytocne neznicili. Ako tu pisu aj oststne baby, aj ja muzovi povie ze vonia ako konvalinka, robime si z toho srandu. Len on niekedy ide cez den aj trikrat do sprchy a aj tak je potom spoteny. Mne skor vadi ak vecer ide neumyty spat, hlavne kvoli postelnej bielizni. Stale si myslim ze tvoj by skor ocenil uprimnost a skusit asi aj nieco ine aby to bolo pre teba zaujimave.

lenjalenja5
autor
25. jún 2018

Joj zeny ved prave ked neni umyty urcite nic neriesim to zas ani on by nechcel skor je to o tom ze dojde domov udrb*ny z roboty aj povie ze musim do vane bo smrdim ale k tomu sa uz akosi nedopracuje ale zase rano ked ide do roboty tak po toalete viem ze sa umyje vzdy aj pazuche aj zubky vsetko len vecer...Uz som mu aj povedala ze do roboty sa navonias a doma co.Odpoved a co mam v robote smrdiet???Aj som povedala ze tak ako eano dokaze tych co ja viem 5-10 min dat preco nie vecer.Ze unava....A dnes v noci samozrejme z vane az o druhej dosiel lebo on zas ked sa tam dostane tak mi zas ide na nervy lebo tam vie byt aj tri hodiny.Prisiel navonany krasne,aj som mu povedala ze takehoto ta lubim a on ze a inak nie???Tak som ze ano,ale toto je moj muz...No tak sa budem snazit mu to tal nejak pripominat ako malemu decku. 🙄😌A on takto na sto honov nesmrdi nikdy len to vzdy prebije ked uz dakym sprejom.Nikdy mi nejak nesmrdel ani nohy alebo co ale prosre uz len to ze si proste vie sa vecer neumyt sa mi hnusi ja by som tak nezaspala ani keby co bolo aj som mu to uz povedala... Vzdy to otoci na srandu..A dnesny sex som sa snazila nemysliet na to co vzdy myslela som na to ze mi kazdy den povie ze miluje je dobry otec a oroste vidim ze nas ma rad.A oproti byvalemu je to zlato aj ked nesprchujuce sa obcas ale zlato.A pokusim sa o tom snim porozpravat,mate pravdu..Nejako light aby sa ho to nedotklo...

titla
25. jún 2018

@lenjalenja5 Keď príde na tú debatu začni pozitívami – ako veľmi ho ľúbiš, že máte pekný vzťah, je dobrý otec a partner... to čo si tu spomínala a však ty sama najlepšie vieš. Ale, že Ti chýba viac tej intimity a toto a toto vidíš ako problém. Ale na začiatok mu pomasti trocha ego. Kritika sa lepšie počúva, ak pred tým odznelo pozitívne hodnotenie ;)

pininka
25. jún 2018

@lenjalenja5 myslim ze si super baba a ze to zvladenete. Je kopec zien ktore o tejto teme hovorit nebudu a nechcu a trapia sa cely zivot.

dahra
25. jún 2018

@0silvia0 - veru veru..., môjmu aj iní vravia, že smrdí 🙂)))) On to rád počúva. Jemu všetko treba povedať priamo a bez okolkov a zbytočného jemnocitu. jaj a vraj deodorant nepomáha, tak načo si ho vôbec dať. 😉

eliska13
28. jún 2018

@lenjalenja5 mne je divné, že ste manželia, máte deti a toto mu nevieš povedať.Normalne by som povedala celý deň si v robote, spotený, do perín mi nelez pokým sa neosprchujes,🙂chudák musí byť strašne unavený, keď zaspí vo vani...ale ja zároveň nerozumiem inému môj muž za 15 r nesmrdel jeden jediný raz som cítila spotené tričko, keď robil niečo na dvore
Veď, keď sa osprchuje, má oholené pod pazuchou a dá si antiperspirant nie deodorant to je nič... tak nemoze smrdieť.Uprimne ja si niekedy ľahnem do postele bez sprchy a radšej sa ráno osprsim, ale môj muž nikdy on je ako kačka🙂vôbec by som s tým nerobila okolky hneď a priamo povedať.Zaobchadzate s nimi ako bábätkami tak tebe smrdí a bojíš sa, že sa urazi