Čo na to povedať?

11. apr 2022

Zaciatkom roka 2020 som stretla jedneho chalana. Zacali sme si pisat, bol slobodny pisal mi sam od seba no ja som toho mala v tom obdobi velmi vela takze to vzdy nejako skoncilo pri small talkoch ale niekedy sme si pisali aj do stvrtej rana. Potom si nasiel priatelku. Po mesiaci mi ale napisal ze to nie je dobre ze nie je stastny, vypocula som ho, davala som mu rady ako to zachranit. Raz mi napisal ze je vsetko inak, ze on nechce aby som mu radila ako to zachranit a ze on chce mna a chcel uz davno pred tym, ked bol slobodny len to nejako nevedel napisat lebo sme sa az tak nepoznali. Nechapla som lebo som uplny opak jeho priatelky aj vyzorovo aj povahovo jedine co mame spolocne su cierne farbene vlasy asi. Pisali sme si, zatial stale bol s tou priatelkou. Prisiel za mnou asi po tyzdni, podviedol ju. Somnou. Vedela som ze je zadany ale neviem asi to bolo silnejsie ako ja. Hned potom sa somnou prestal bavit, nedvihal ani neodpisoval. Ozval sa po pol roku ze konecne mozme byt spolu, ze uz je koniec atd. Pisali sme si par hodin potom zase prestal, potom zase zacal a zase prestal. Nakoniec sme spolu zasli von ked uz boli asi 3 mesiace po rozchode vysvetlil mi to tak ze ho vydierala ze ak to s nou ukonci tak zacne brat drogy a on si to bude navzdy vycitat. Videla som aj spravy. Dali sme sa dokopy a stravili krasne obdobie spolu az kym sme sa jedneho dna nepohadali, nebola to prva hadka, zvladli sme vela hadok ale pri tejto ma asi chcel nastvat a zacal si pisat s tou jeho ex. Poslala som ho do viete coho. Ukoncila som kontakt povedala som dost, toto bolo posledny krat co som sa s nim zahadzovala ked napisal byvalej. Teraz som taka zmatena, neurobila som unahleny zaver? Ako to vlastne je? Miloval ju alebo mna? Nepochopim jeho myslenie.

sapetka
11. apr 2022

Ak chces mat tieto otazky v hlave stale tak to lutuj a vrat sa k nemu. Ak chces zit normalne bez sebatryznenia tak bud rada a pouc sa z toho.

edith267
11. apr 2022

No ja sa bárs nevyznám ale z toho čo si napísala to vyznelo ako dosť toxický vzťah ja by som takto žiť nemohla. Ale čo chceš ty to vieš len ty.

vsauce_
11. apr 2022

Takíto si radi nechávajú zadné vrátka. Či len takých ako ty nebolo aj viac

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ckocka
11. apr 2022

Zas nie je potrebné chápať každého blbca.

karhu
11. apr 2022

pravdepodobne sam nevie koho miloval, ak vobec niektoru z vas miloval😅...skoda stracat cas na pomyleneho chlapca

marca12
11. apr 2022

Urobila si velmi dobre,ze si ho poslala kade lahsie. Normalnu chlap nepise po hadke byvalej,aby nasral sucasnu.

nurielka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
11. apr 2022

Nemiloval ani jednu z Vás, využíval vás obe.

autor
11. apr 2022

@pribinak on s nou bol taky ze ked sme spolu chodili tak som mu povedala ze vtedy ked ju somnou podviedol tak nechybalo malo aby som jej to napisala lebo som ho chcela pre seba. On mi na to povedal “a preco si to neurobila? mohol som mat skor pokoj”

pribinak
11. apr 2022

Bla bla. Na sex Vás mal obe. Ani jednu z Vás nelubi

monka105
11. apr 2022

Nezamýšľaj sa. Strata času. Písať si po hádke napriek s psychicky labilnou bývalou je nevyspelé. Máš na viac, zatvor dvere, urob hrubú čiaru. Urobila si dobre.

laska86
11. apr 2022

Podla mna nikdy nelubil ani teba ani ju a je nevyzrety tak skusa kolko sa mu bude tolerovat...nesmut netrap sa je vela normalnych chlapov😊

deti95060810
12. apr 2022

dobre si spravila že si vzťah skončila... to si mala už dávno.

stanik_67
12. apr 2022

podla mna si spravila dobre, toto jeho zvlastne spravanie pred tym raz sa ozval potom nie, to je cele divne, a jednoducho ked chcel byt s tebou mal preto robit hned nieco od zaciatku 🙂