Čo si myslíte o mojom životnom príbehu?

saska_20
30. dec 2008

Moj príbeh:Stala sa mi najkrajšia vec vec aká sa osemnásťročnému dievčaťu može stať-zaľúbila som sa.Všetko sa to začalo,keď mi moja staršia sestra predstavila svojho spolužiaka IVANA.Bola to Láska na prvý pohlad z oboch strán.Po istom čase sme začali spolu chodiť a mysleli sme si,že nás nemože nič rozdeliť.Ale...Bol koniec školského roka a ja som mala ísť študovať japončinu do Budapešti.Bol to moj celoživotný sen,ale teraz som mala nový a ešte krajší sen.Musela som sa rozhodnúť.Ísť študovať a stratiť IVANA,alebo zostať tu a postaviť sa rodičom.Rozhodla som sa pre školu.Keď som to povedala IVANOVI,sklamanie v jeho očiach mi trhalo srdce.To ale nebolo to najhoršie...Deň pred odchodom mi sestra povedala,že keď šiel IVAN za tetou na aute do Rakúska,zabil sa...Dodnes mám výčitky svedomia,že zomrel koli mne.No niechal ma tu samu.O niekoľko týždnov som zistila,že som tehotná..Dnes mám krásnu 7 mesačnú dcérku a priateľa sme štastný..

lessiie
16. nov 2012

@slavka86 to bolo vymyslene 🙂 precitaj si komentare vyssie 🙂 ale ak by to bolo pravda, tak mam tvoj nazor...