Čo si myslíte o mojom životnom príbehu?

saska_20
30. dec 2008

Moj príbeh:Stala sa mi najkrajšia vec vec aká sa osemnásťročnému dievčaťu može stať-zaľúbila som sa.Všetko sa to začalo,keď mi moja staršia sestra predstavila svojho spolužiaka IVANA.Bola to Láska na prvý pohlad z oboch strán.Po istom čase sme začali spolu chodiť a mysleli sme si,že nás nemože nič rozdeliť.Ale...Bol koniec školského roka a ja som mala ísť študovať japončinu do Budapešti.Bol to moj celoživotný sen,ale teraz som mala nový a ešte krajší sen.Musela som sa rozhodnúť.Ísť študovať a stratiť IVANA,alebo zostať tu a postaviť sa rodičom.Rozhodla som sa pre školu.Keď som to povedala IVANOVI,sklamanie v jeho očiach mi trhalo srdce.To ale nebolo to najhoršie...Deň pred odchodom mi sestra povedala,že keď šiel IVAN za tetou na aute do Rakúska,zabil sa...Dodnes mám výčitky svedomia,že zomrel koli mne.No niechal ma tu samu.O niekoľko týždnov som zistila,že som tehotná..Dnes mám krásnu 7 mesačnú dcérku a priateľa sme štastný..

saska_20
autor
30. dec 2008

Alicka ďakujem už terz mám z nej radosť je to také slniečko.Keď sa na mňa pozrie tak som v siedmom nebi 🙂
Štastný Nový rok 😉

milin
30. dec 2008

oj dekuji.V lednu bych mela jit na konzultaci na IVF, ale nechceme to.Mame s toho strach a zda se nam to moc brzy 🙂

kili
30. dec 2008

tiež si myslím, že povedať skôr ako v puberte, mohla by sa na teba nahnevať. Tak ako si hovorila, že fakt od mala to brať ako Fakt, to bude najlepšie, príde jej to prirodzené. A hlavne, bude mať starých rodičov, takže ak ich nechceš úplne vynechať, tak to jej časom dojde, že je divné, že má 3jo starých rodičov.

alica147
30. dec 2008

dakujem sasi aj tebe a celej tvojej rodinke 😉

saska_20
autor
30. dec 2008

A v ktorom si mesiaci?

katalines
30. dec 2008

saska, příběh se šťastným koncem, našla štěstí vedle člověka, který Vás má rád a přeju Vám, aby Vám to vydrželo napořád 😉

saska_20
autor
30. dec 2008

Ďakujeme pekne 🙂

dadulik
30. dec 2008

sasi, v tvojom albume mas foto malej s maminkou a tatinkom, kto je ten tatko? 😲

dididi30
30. dec 2008

dadu asi priatel 😉 vlastne uz aj tatko nie 😉

saska, krasny pribeh, vela stastia v zivote a nech tento priatel je s vami navzdy 😵

dadulik
30. dec 2008

ved to som chcela vediet, 😉 len som si domyslala, zeby to mohla byt fotomontaz uz zosnuleho tatinka 😔
sasi, aj ja zelam uz len vsetko dobre v zivote !!!

saska_20
autor
30. dec 2008

Baby ďakujem áno je to môj priateľ aj ja dúfam,že vydrží 🙂

dididi30
30. dec 2008

dadu vidis, aj tak to moze byt 😉 🙂 no sak ona nam to prezradi 🙂

dididi30
30. dec 2008

sasi 🙂 😉

saska_20
autor
30. dec 2008

Priateľ 🙂

dididi30
30. dec 2008

tak som to pochopila spravne 🙂 drzkajte sa a pekne vypestujte malicku 😵

saska_20
autor
30. dec 2008

Ďakujem pekne pestujeme ako rajčiny 😉 už je veľká slečna

dididi30
30. dec 2008

saska, no ved tak sa to len hovori 😀 😉 jasne ,ze vychovat 😀 😉 je a krasne modre ocka ma 🙂

saska_20
autor
30. dec 2008

Po tatinkovi 😉
Júúj ja by som ju zjedla🙂keď sa na mňa pozrie tými okálmi ona vie ako na mňa 😀

matidami
30. dec 2008

saska fakt silný príbeh, ale máš krásne slniečko, nech ti robí len radosť,hlavne veľa šťastia v živote.. 🙂 ste pekná rodinka. 🙂

saska_20
autor
30. dec 2008

Ďakujeme krásne 🙂 😉

bambusko
30. dec 2008

saska, vcera som myslela na to, ze by tu mohla byt tema o zaujimavych zivotnych pribehoch. ved to, co nam ukazuju v tv je obcas dost mimo. tvoj pribeh je taky. moj je uplne obyc a ja mam z toho velku radost a som stastna, ale podelim sa s vami o pribeh mojej kamaratky:

budem ju volat trebars marta. vyrastala spolu s mladsou sestrou a rodicmi, ktori sa mali velmi radi a dobre si rozumeli, mala krasne detstvo. pocas studia vs jej ochorela mamka na rakovinu a zomrela. na skole mala lasku, no rozhodla sa, ze sa vrati naspet domov a pomoze s domacnostou otcovi a mladsej sestre. laska to nevydrzala a z marty sa stala stara dievka. po 30 sa vsak zoznamila s muzom, ktory bol sice zenaty, no vztah uz nefungoval. zacali spolu zit, on sa rozviedol, platil alimenty a splacal pozicky, takze ich zivila vlastne marta. vzali sa a narodilo sa im dieta, no nebolo im dopriate dlho sa z neho tesit, po par tyzdnoch ho pochovali. to manzel nezvladal, k predoslym problemom s alkoholom sa pridruzili dalsie, no ona ho podrzala a preskakala s nim odvykaciu liecbu. ked sa zdalo, ze uz su z najhorsieho vonku, marte ochorel na rakovinu otec, dlho bojoval, ale boj prehral. kvoli dedicstvu sa pokazil ich vztah so sestrou, po case si nasli k sebe cesticku, no vtedy martina sestra nahle a necakane zomrela. jedinou rodinou zostal manzel, ktory znovu podlahol zavislosti a psychickym problemom. svoj zivot ukoncil sam. obdivovala som martu, kde berie silu s tym vsetkym zit, ked prezila to najhorsie v zivote. tato mila empaticka osoba s velkym srdcom a sirokym okruhom priatelov vsak konecne nasla v zivote kusok stastia. stretla vo svojich 55 rokoch lasku, ktora jej bytiu dava novy rozmer a dava vsetkym, co ju poznaju nadej, ze zivot ma zmysel a ze clovek toho unesie viac ako sam o sebe vie.

saska, vela stasia 🙂

holcicka12
30. dec 2008

Sašku poznám osobne je to úžasná žienka má nádherné bábätko super priateľa ste super rodinka mám Vás moc rada 😉 .Saši ozvi sa maminka je v pôrodnici je zle ☹

alica147
30. dec 2008

holcicka to mi je luto 😢

holcicka12
30. dec 2008

Alicka moja maminka je v pôrodnici síce je už v 9mesiaci termín mala 6.1 dnes bola na kontrole u lekára mala vysoký tlak a bábätku bilo rýchlo srdiečko zajtra ráno jej idú robiť cisársky rez tak dúfam,že všetko dobre dopadne..

saska_20
autor
30. dec 2008

Simi neboj všetko bude dobré idem ti napísať.Ďakujem za milý komplimentík🙂 🙂

alica147
30. dec 2008

holcicka neboj maminka to zvládne aj s bábenkom tak daj určite vedieť že čo a ako,ok?

holcicka12
30. dec 2008

Dám hneď ako budem vedieť aj fotky pridám hneď ako budem doma 😉

holcicka12
31. dec 2008

Ahojte všeci počúvajte!!!!!!!!!!!!!! 🙂
Bábätko je na svete chlapček Marco 3660g a 50cm 😉
Je zdravučký krásny večer pridám fotky 😉 🙂

slunicko552
31. dec 2008

Gratuluji 😵

alica147
31. dec 2008

no super!srdečne blahoželáme a prajeme vela zdravíčka Marcovi aj mamičke.tak si šťastná segra 😀