Čo si myslíte o mojom životnom príbehu?

saska_20
30. dec 2008

Moj príbeh:Stala sa mi najkrajšia vec vec aká sa osemnásťročnému dievčaťu može stať-zaľúbila som sa.Všetko sa to začalo,keď mi moja staršia sestra predstavila svojho spolužiaka IVANA.Bola to Láska na prvý pohlad z oboch strán.Po istom čase sme začali spolu chodiť a mysleli sme si,že nás nemože nič rozdeliť.Ale...Bol koniec školského roka a ja som mala ísť študovať japončinu do Budapešti.Bol to moj celoživotný sen,ale teraz som mala nový a ešte krajší sen.Musela som sa rozhodnúť.Ísť študovať a stratiť IVANA,alebo zostať tu a postaviť sa rodičom.Rozhodla som sa pre školu.Keď som to povedala IVANOVI,sklamanie v jeho očiach mi trhalo srdce.To ale nebolo to najhoršie...Deň pred odchodom mi sestra povedala,že keď šiel IVAN za tetou na aute do Rakúska,zabil sa...Dodnes mám výčitky svedomia,že zomrel koli mne.No niechal ma tu samu.O niekoľko týždnov som zistila,že som tehotná..Dnes mám krásnu 7 mesačnú dcérku a priateľa sme štastný..

holcicka12
31. dec 2008

Ďakujeme áno som už sa neviem dočkať kedy ho uvidím 🙂

alica147
31. dec 2008

aj ja mám taku dceru čo bude mať 15 a máme bábo a on ju uplne zbožnuje,nespušťa z nej oči uvidíš aj Marco ťa tak bude lubiť lebo ty budeš jeho velká setrička 😉 tak sa teším na fotečky 🙂

holcicka12
31. dec 2008

Pozerala som vaše fotky máte pekné deturence 😉 aj ja budem mat 15 v marci tak je medzi nami pekny rozdiel Marco bude mat 15 a ja 30 😀 😀 😀 😀

holcicka12
31. dec 2008

Tak ja padám do pôrodnice papá 😉

alica147
31. dec 2008

holčička aj moja Kristínka bude mať v 30marca 15 😉 takže to máte obe rovnako 😀

saska_20
autor
2. jan 2009

Ahoj kočky ako sa máte? 🙂

alica147
4. jan 2009

ahoj sasi,ja zajtra nastupujem do roboty tak som z toho 😝 😝 😝 😝 ty sa máš ako?

dari226
13. jan 2009

ja by som sa asi rozhodla pre chlapa ked niekto miluje sa inak ani nerozhodne
ale to je na kazdej z nas a vycitky nic nepomozu hlavne ze sta zdravy a stastny

vikykiss
31. jan 2009

Saska krásny a veľmi smutný príbeh ale nakoniec ste štastné ty máš priateľa Ivanka má ocka 3 páry starých rodičov to má super dokonalé 😉 Určite ste veľmi štastné 😵 Ivanka je veľmi krásne modroočko 😵 😵

saska_20
autor
10. mar 2009

Ahojte dievčata.Chcem sa Vám všetkým pochváliť,že čakáme bábätko bude to taký krásny Vianočný darček 😵 😵

mirka414
10. mar 2009

jeeej saska-20 to je nadherne,gratulujem. 😵

bianca
10. mar 2009

saska gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

saska_20
autor
10. mar 2009

😉 🙂 Ďakujem krásne kočky 😵 😵

blazka24
10. mar 2009

saska tak gratulujem ale od vianoc to má ďaleko ja som bola vianočný darček a ver pre našich to zábava nebola a terazky som tiež nie z toho nadšená že som vianočná xixixi

dupinka
10. mar 2009

saska, gratulujem !

saska_20
autor
10. mar 2009

Ďakujeeeeeeeeem 😵

pensadorcallisto
11. mar 2009

Saska, pozrela som si tvoje fotky, mala je hrozne zlata... hlavne pri tej babike sa tak zlato usmieva, ze ma to normalne dojalo... Prajem vam vela stastia a uz len same pekne zazitky....
Ale naozaj si stastna zena, ze mas babo po niekom, koho si nadovsetko milovala.... Kusok z milovaneho muza je stale s tebou... 🙂

mikike
11. mar 2009

saska teraz som citala tvoj pribeh, velmi dojimave.... podobne sa stalo s mojim kamaratom z detstva, vola sa Attila Kaszas, herec, posobil v Budapesti. Zomrel necakane, ostalo mu zle, odpadol a koniec. Bolo to aj v televizii, velky smutok doma v Komarne, odtial pochadzal. A po mesiaci sa dozvedela manzelka ze je tehotna! Osud to chcel...
Saska jedna rada, urcite jej to nepovedz skor ako po 15 alebo tak nejak, mna manzel nezobral len vtedy ked syn uz mal dva roky, povedala som mu to vtedy ked mal 16, a aj to zobral velmi tazko....
Maj sa a gratulujem k druhemu tehu 🙂

saska_20
autor
11. mar 2009

Kočky ďakujem kráááásne 😵
mikike my ju s tím vychovávame už teraz 😉

chymenitta33
12. mar 2011

saska- ´hlupana hlupa, fiktivna a tak sme ti verili...nedalo mi to nenapísať 🙄

macamac
12. mar 2011

@chymenitta33 ahoj,náhodou som sem zablúdila-prečo je saska hlúpa? je fiktívna? naozaj vymaslené? 😕 😒

marti457
13. mar 2011

@macamac Tak se podívej na zablokované 😉 ona si snad vedla diskuzi sama se sebou co měla nicků 😀 😝

marti457
13. mar 2011

@macamac jen v této diskusi je snad pod 4 jménama - třeba vikykiss, holcicka12 .... 😅 asi je trochu rozdvojená osobnost 😕

chymenitta33
13. mar 2011

Kočky- ano @marti457- Vam to upresnila 😉
presne je chorá potrebuje pomoc nás v skupine vyše roka tahala za nos a my sme jej "im":D verili prežívali sme s " nimi" tie príbehy...achhhh 🙄 🙄

mirka414
13. mar 2011

ach jaj ale viete kolko prace musela mat aby sa neprezradila 😀 ta si snad musela vies aj evidenciu ale je to smutne ze si dokaze nieco take vymysliet.

macamac
13. mar 2011

@marti457 ďakujem za vysvetlenie🙂 ja neviem,to fakt nemajú ľudia inú robotu? veď je to trápne 😒 možno až schizofrenické 😀 😀 😝

syslica
13. mar 2011

Toto mi po prečítaní ozaj pripadalo ako zo sladkej telenovely, dievča má skrátka bujnú fantáziu 😝 .
Skutočné príbehy, ktoré chytia za srdce a už nepustia nájdete v diskusii Zemřelo mi dítě ☹ Ja, keď by som svoje občas divé a neposlušné sysle najradšej vystrelila na Mars, spomeniem si na osudy týchto detičiek + ich rodičov a hneď som vďačná, že tých mojich lapajov mám....

kawasaki17
16. mar 2011

nechapem tomu, ako moze byt niekto taky bezcitny a vymysliet si nieco take.... ci by sa jej pacil taky zivot?

terrs
23. máj 2011

Ja viem ze reagujem oneskorene ale dostala som sa k tomuto nahodou.. Tomu pribehu sa dalo verit 😀? A ta japoncina v Budapesti ma najviac zabila...

slavka86
16. nov 2012

saska_20 velmi ma mrzi, ze vasa laska dopadla takto. v kazdom pripade si myslim, ze si nemas co vycitat. to, ze si sa rozhodla pre skolu bolo rozumne, vzhladom na to, ze nikdy nevies ako dlho vztah vydrzi a skolu mas na cely zivot. je mi fakt luto, ze tvoj milovany zomrel. bohuzial sa niekedy take nespravodlive veci stavaju. mas na neho krasnu pamiatku. nechal ti tu najkrajsi darcek aky je mozny. drzim vam palce a dufam, ze na lasku nezanevries a nebudes sa branit novemu vztahu niekedy v buducnosti.