Čo si myslíte o mojom životnom príbehu?

saska_20
30. dec 2008

Moj príbeh:Stala sa mi najkrajšia vec vec aká sa osemnásťročnému dievčaťu može stať-zaľúbila som sa.Všetko sa to začalo,keď mi moja staršia sestra predstavila svojho spolužiaka IVANA.Bola to Láska na prvý pohlad z oboch strán.Po istom čase sme začali spolu chodiť a mysleli sme si,že nás nemože nič rozdeliť.Ale...Bol koniec školského roka a ja som mala ísť študovať japončinu do Budapešti.Bol to moj celoživotný sen,ale teraz som mala nový a ešte krajší sen.Musela som sa rozhodnúť.Ísť študovať a stratiť IVANA,alebo zostať tu a postaviť sa rodičom.Rozhodla som sa pre školu.Keď som to povedala IVANOVI,sklamanie v jeho očiach mi trhalo srdce.To ale nebolo to najhoršie...Deň pred odchodom mi sestra povedala,že keď šiel IVAN za tetou na aute do Rakúska,zabil sa...Dodnes mám výčitky svedomia,že zomrel koli mne.No niechal ma tu samu.O niekoľko týždnov som zistila,že som tehotná..Dnes mám krásnu 7 mesačnú dcérku a priateľa sme štastný..

zdenallicka
30. dec 2008

Ahoj.. o nekolko tyzdnov som zistila, ze som tehotna.. Mas dite s Ivanem?

saska_20
autor
30. dec 2008

Ahoj...áno Ivanka je Ivanova

mirip
30. dec 2008

Príbeh ako od D. Steelovej Anjel Johny, tam muž odchádza a po smrti dieťa ostáva, aspon ti ostalo niečo z neho 😉

mirip
30. dec 2008

Aj vedia jeho rodičia, že majú vnučku?

zdenallicka
30. dec 2008

Tyyy jooo, silny pribeh... Se stastnym koncem vlastne... 🙂 Mas prece malickou... 😵 😉 Nemej vycitky.. Pokud se tak melo stat, stalo by se... Chapu ale, ze ty vycitky mas... Jsi teda mladoucka maminka, ze? POvis Ivance o tatinkovi?

saska_20
autor
30. dec 2008

Vedia sú štastný malá ako by mu z oka vypadla.
Dedko si ju každý druhý deň berie von na prechádzky.
Sú radi.

zdenallicka
30. dec 2008

saska: Tak super.. Ivanka ma babicku i dedecka, kteri ji maji radi... A Ivanka ti to jiste nebude mit za zle.. ANi neni co.. Jak rikam - ja verim na osud a myslim, ze to tak melo byt...

saska_20
autor
30. dec 2008

Poviem keď bude staršia a rozumná.

zdenallicka
30. dec 2008

Jasne, ted je malinka, ja taky myslela pozdeji..:o) Je ti po nem smutno?

alica147
30. dec 2008

saska silný príbeh...

saska_20
autor
30. dec 2008

No keď bude mať taký 15-16 myslím,že to stačí.
Je teraz mám priateľa ktorý my vo všetkom pomáha o malu sa stará akoby to bola jeho vlastná.

zdenallicka
30. dec 2008

Te jsem si to znova precetla a uplne me zamrazilo.. Jak jsi napsala NO NECHAL MA TU SAMU, tak me okamzite napadlo, ze ti to ten osud snad chtel vratit.. Tys ho taky planovala opustit... ☹ Neumim to vysvetlit poradne, jak to myslim, tak nebud nastvana, pokud jsem to napsala nejak blbe, prosim...

zdenallicka
30. dec 2008

saska: Tak to je super..:o) Ivanka ma tatu... 😉

macinka84
30. dec 2008

Krásný, smutný, ale přesto se šťastným koncem 🤐 😵

zdenallicka
30. dec 2008

15-16 je blby vek, ale pokud si budes jista, ze to zvladne pobrat, pak ji to rekni.. Ja bych ale klidne zacal uz driv.. Kolem osmeho roku - to jsou deti uz docela rozumne a nejsou v puberte...

saska_20
autor
30. dec 2008

Aj ho na nho vykrikuje tata 🙂

kili
30. dec 2008

na jojplus išiel taký film o teenegerke, čo sa zamilovala a tá jej životná láska sa zabila na motorke. potom zistila, že je tehotná. bol to moc pekný film.
saska, napokon si asi nešla študovať, že? 😔

saska_20
autor
30. dec 2008

Áno ale teraz má "ocka" ja neviem ako to môže brať ako to pochopí. ☹
Veď uvidím časom aká bude povaha a tak

zdenallicka
30. dec 2008

Zastavam nazor, ze tatinek neni ten, kdo zplodi, ale ten, kdo vychovava... Ivanku by jiste vychovaval Ivan, kdyby mohl, tohle je trochu jina situace, ale i tak to plati...;o))

saska_20
autor
30. dec 2008

kili:nie nešla som.ale študujem úplne niečo iné čo som chcela ale aspoň niečo.

zdenallicka
30. dec 2008

Nedavla bych ho do uvozovek.. viz muj predchozi prispevek... Tata neni ten, kdo zplodil, ale kdo vychovava...
A urcite to pochopi, ale ja bych ji to fakt rekla driv.. Mozna dokonce pred nastupem na zakladni skolu - deti jsou zle a muzou ji to rict.. Pak ti vycte, ze se to nedozvedela od tebe.. 😒

saska_20
autor
30. dec 2008

Teraz tak rozmyslam,ze ked bude mat rok dva jej to zacneme hovorit ukazovat jej fotky pustat videa...tak to pochopi lepsie..

zdenallicka
30. dec 2008

Urcite...:o) Musim jit, mej se hezky a......nesmutni... Mas velke stesti, ze mas Ivanku... 😵

saska_20
autor
30. dec 2008

Až teraz som si pozrela tvoj album.
Vidím,že čakáš bábo🙂Gratulujem kedy to bude?

alica147
30. dec 2008

saska malá je nááádherná

saska_20
autor
30. dec 2008

Alicka ďakujem veľmi pekne váš Mirko je tiež krásnučký a Kristínku som v albumíku nenašla idem ešte pozrieť 😉

saska_20
autor
30. dec 2008

Už ju vidím no kočka veľká 🙂

milin
30. dec 2008

Ahoj Saska,
tvuj pribeh me hodne zaujal.
Musim rici, ze jsi opravdu silana holka a tva malicka je nadherna. 🙂
Preji Vam do zivota jen to nejlepsi a hodne zdravicka. 😉

alica147
30. dec 2008

vdaka.fakt ma tvoj príbeh zaujal,je to sila.želám ti v živote vela vela krásnych chvíl a z Ivanky budeš mať určite kopec radosti 😉

saska_20
autor
30. dec 2008

milin:Ďakujem veľmi pekne.Držím Vám palčeky z bábätkom 😉