Čudná svokra

tobnuf
20. mar 2016

Ahojte ... ja neviem mozno potrebujem iba poradit ako sa zachovat v situaciach.. lebo ja na taketo spravanie nie som zvyknuta.. ako moja svokra nie je zla.. ja vidim ze ona nechce zle.. ale aj tak ju velmi nemusim.. ked ona je taka cudna.. ani sa so mnou dako nebavi.. nic ju okolo mna nezaujima.. mame synceka.. na tom je uplne zavisla a ja som akoze rada ja chcem aby mal moj syn so starkou pekny vztah.. nebranim nech chodi k nam.. nech chodi kocikovat .. lebo vidim ze ho miluje .. to je v poriadku ale mna uplne ignoruje.. pride k nam ani sa mi nepozdravi a uz bezi k malemu.. samozrejme ja sa jej vzdy prva pozdravim a ona ignor.. teraz mi umrel starky tak samozrejme prisla ani bu ani me ja som sa jej pekne pozdravila.. a uz utekala k malemu..zo slusnosti sa ma spytala aoo zvlada starka .. ja jej zacnem vykladat a ona uz keca s malym(3mesiaciky ma) a mna totalne ignoruje.. neviem uraza ma to ..podla mna ma nema rada ale mm hovori nieco ine.. ja uz neviem ci ja robim niekde chybu alebo co

cervikpepik
20. mar 2016

@tobnuf u nas je to skoro to iste,az na to,ze mam pocit,ze svokra viac ako vnuka miluje svojho psa ☹

zabudnuta
20. mar 2016

Nech sa s ňou manžel porozpráva. Alebo ty povedz slušne ze sa ti to nepáči a opytaj sa ci. Ma niečo proti tebe

bosoriak
20. mar 2016

@tobnuf Mozno len nie je slusne vychovana a mozno nieco proti tebe ma. Kym sa nespytas, nevies. Ved ste dve dospele osoby, snad sa nejako budete vediet dohodnut.

mima4
20. mar 2016

@tobnuf
a co ty robis pre vztah s nou?
pytas sa jej? zaujimas sa o nu?

mima4
20. mar 2016

@bosoriak ty si este neporodila? 😀

misel0806
20. mar 2016

Ja by som sa s nou urcite porozpravala preco ma taky postoj k tebe.. Predsa nebudete okolo seba chodit jak mumie... Je to tvoja skovkra ak ma problem alebo ju nieco trapi tak sa ozvi.. Urcite to nie je len tak pre nic zanic.. Treba robit kompromisy😁

bosoriak
20. mar 2016

@mima4 Nuz este nie.

ruthike
20. mar 2016

Vobec by som to neriesila pokial nerobi zlu krv (s tvojim muzom a neskor s malym/i). Nemusi mat moresy, alebo ta celkom nemusi, sama pises, ze ty sa jej tiez velmi nepytas ako ide zivot, mozno to ona vnima podobne🙂 zostan slusna, ale nepokladaj sa. Moja skusenost je, ze cim viac sa v tom budes rypat, tym vacsie haloo z toho bude. S muzom sa pohnevate, so svokrou sa zhorsia vztahy, maly bude citit napatie. Na tomto sa rozpravim nic nezmeni - si myslim ja. Ak chces pozvi ju na kavu, zaujmaj sa o nu ako o osobu a sleduj ci sa chyti.. Ak sa niekomu zlepsil vztah otvorenym rozhovorom s problematickou svokrou nech sa ozve ;)

dobromila1111
20. mar 2016

Možno si to len neuvedomuje v zápale radosti z malého. A možno ťa ozaj nemusí, no akceptuje ťa. Nemusíme sa mať všetci radi..

adri266
20. mar 2016

@tobnuf problem je ten, ze vnuk JE jej krv, ale Ty nie si. Ty si niekto, kto jej zobral syna.
Spravala sa takto k Tebe aj pred svadbou? K synovi sa sprava ako?

Tiez si myslim, ze najlepsie je porozpravat sa, ale vtedy, ked tam Tvoj syn nebude.

whitecat666
20. mar 2016

@tobnuf ja svokru nemam, takze nemam podobnu skusenot.
Ale na tvojom mieste by som bola celkom rada, ze ta ignoruje. Vzdy lepsie akoby sa do teba mala starat, mas od nej aspon pokoj 🙂 ... Vyzera to tak, ze ta skratka nema rada, urcite ti to pri rozhovore nepovie a ani ju tym nedonutis aby ta mala rada.

22tanulka
20. mar 2016

@tobnuf normalne na rovinu jej povedz ze z akeho dovodu sa ti nepozdravi a ze preco ta nepocuva pokial nedohovoris do konca.mozno je to uplne inak ako to vnimas ty a je to aj mozno nejake nedorozumenie.nie vzdy je vsetko ciernobiele ako sa na prvy pohlad zda.mozno sa nevie dockat vnucika,tak hned bez pozdravu leti k nemu.normalne si to vydiskutovat.a daj potom vediet co v tom bolo

arwen88
20. mar 2016

U nas je to opacne..u nas svokra rozprava vela,ale.len o sebe...ako.bola.u kadernicky,kozmeticky,ake ma choroby,na ake vysetrenia.chodi..a mna to.pravdu povediac nezaujima...ona mi stale vypisuje na fb,ale.len o sebe,na vnucku sa.poriadne ani neopyta,ja mam pred.porodom,ale nezajem...mne nevadi,ze nema o.mna zaujem,len ma otravuje,ako sa stale dozaduje mojej pozornosti...na tvojom.mieste by som to asi.neriesila...kym.nerobi problemy,zaujima sa o vnuka,tak bud rada,ze mas taku svokru..neutral voci tebe,je vzdy lepise,ako keby mal robitt zlobu...

gage
20. mar 2016

Moja bud rada ze sa s Tebou nerozprava,lebo keby si mala tu moju pod jednou strechou ako ja tak by si tam nevydrzala ani 24 hod.,lebo ma papulu ako masiarsky pes

bonaqa2013
20. mar 2016

ak nebývate spolu pod jednou strechou - tak to ani moc nerieš. Nech je aká je....ja som so svokrou bývala pod jednou strechou a ešte len to bola pohroma.... ďakujem NIKDY viac.