Ďalší muž vo vzťahu

skriatocek
26. okt 2013

ženušky chcem sa spýtat, s manželom sme spolu 4 roky je v podstate dost odomna starsi, lubim ho, len stretla som niekoho kto k mojmu veku vyhovuje viac, rozumieme si, pritahuje ma, vsetko ok, len proste mam pohnutky skusit to dalej, neviem co by ste mi poradili.?

ps: prosim poučovanie si nechajte pre seba

maria1989
27. okt 2013

neviem, či tu baby čítali čo ti tvoj mužík vravel: ked sa mi nepáči tak viem kde su dvere...jeho reakcia, alebo nájdu si niekoho ineho... som zla matka a ci nechcem dat maleho na adopciu + tá nevera pred svadbou , o ktorej si nevedela... vôbec sa ti nečudujem že váhaš, či s ním ostať, .. áno, máte malé dieťa, vždy bude jeho otcom... ak nie si šťastná, čo si pri takýchto jeho reakciách neviem predstaviť, tak to rieš. nemusíš práve cez nového muža.. možno by bolo lepšie vyriešiť si to s manželom s čistým štítom, mohlo by sa potom stať, že by si každý o tebe myslel, že si od muža odišla kvôli milencovi, nie kvôli tomu, že manžel nebol práve ukážkový 😉 a že rada spíš? to ma pobavilo... aj ja, a to nemám malé dieťa, priateľ ma kľudne nechá spať v sobotu aj do šiestej keď treba (ale to len na pobavenie) 🙂

aneri66
27. okt 2013

@skriatocek tak to je dosť veľký rozdiel....normálne sa zamýšľam ako to môže funkovať .... a ty si mu neveru tolerovala ????

katka1981
27. okt 2013

@froschka, vies co podla mna je to o vychove. Poznam ich bab aj so Stredneho SK, lenze vsetko sa to trepe do BA. To je jedno. Mna si sa nedotkla. Ja mam svedomie ciste 🙂 Ale stojim si za tym, je to vacsinou vo vychove. Mne bolo vstepovane, ze by mal mat muz vyssie vzdelanie, alebo rovnake ako zena, ale nie naopak a tak som sa aj zariadila. O peniazoch u nas nikdy nebola rec. Bolo mi jedno odkial je, ale aby bol Slovak, tiez zrejme sme k tomu bola vedena, ved urcite nasi spominali ako chrachuju vztahy na dialku alebo s cudzincami. Chcela som tym povedat len tolko, to vidis aj nase celeevriti, ako su ich mamky na nich pysne, co dosiahli. Vedeli komu..... a hned sa zabezpecili a mamicky su ake na nich pysne. Podotykam, nepisem to na margo autorky temy.

froschka
27. okt 2013

@katka1981 to ti neberiem mas dobry nazor a aj pravdu, doba je tazka a kazda si chce pre seba tiez len to najlepsie. Mna len hned napadla taka ta,pekna rovnica ktora bohuzial v tomto,pripade padla na BA nakolko dotycna to ma v profile takze Ba mladucha, mamo 20 r starsieho ( rozvedeneho alebo donchuana ) a pyta sa jej po mladsom.....tak ma proste nic ine nenapadlo ako take ostre slova lebo po tom case co som v BA zila som sa stretla s nespocetnymi pripadmi podobneho vzorca. Obrovska cest vynimkam

katka1981
27. okt 2013

@froschka, ktovie, mozno nemala otca, tak ho hladala, aj take sa stava. Ja mam kamosku, ktora ma 30 a jej muz 70, je to dedusko o palicke, rozumia si, peniaze nema. Je to asi laska, no pre mna ajtak nepochopitelne, ale taky je zivot.

katka1981
27. okt 2013

@skriatocek, alkohol by som netolerovala! A ja tiez ked sa nevyspim som zla, a to uz skoro 4,5 roka 🙂

waitinka7
29. okt 2013

ach dievčatá...
najlepšie je hneď súdiť, však? aj keď sa nepoznáme...
a preto mám stále v hlave múdru myšlienku: Nikdy ma neodsudzujte, ani slovom, ani mysľou, ani pohľadom..., pokiaľ nie ste presvedčení, že ste lepší ako ja...
Život ma naučil nesúdiť...
Myslím, že toto fórum slúži na to, aby sme si vzájomne pomohli, poradili....nie odsudzovali za všetko. Každá sme iná, treba vedieť akceptovať aj názory druhých, a na druhej strane, nevadilo by aj trošku empatie.
Autorke príspevku držím palce....

adri266
29. okt 2013

@waitinka7 a k comu jej vlastne drzis prsty, ak mi mozes na to odpovedat?

farmacka
29. okt 2013

@adri266 asi iba tak, ze jej praje, aby sa mala dobre 🙂

waitinka7
29. okt 2013

@adri266
@farmacka
aby dobre zvladla situaciu....

farmacka
29. okt 2013

@waitinka7 v tom pripade sa pravdaze pripajam 🙂 danu situaciu zvladnut totiz asi nebude vobec jednoduche.. v principe ja s tvojim prispevkom celkom suhlasim, asi ide iba o to, ze kazdy radi podla seba a ked sa niekto chce poradit, tak tie rady mozu byt aj kriticke, inak spravna kritika je ovela prospesnejsia ako bezduche pritakavanie.. a kazdy co chce poradit z toho sam nic nema, iba zakladatelka moze z toho osozit, takze ja by som kocky nekritizovala za ich roznorode nazory..hlavne, aby zakladatelka nasla riesenie na svoj problem

ivia123
29. okt 2013

@skriatocek nech sa ti darí 🙂 🙂 🙂

sono2
29. okt 2013

Uži si., ak nemáte deti a tak to cítiš. Vzťahy rovnocenné nemajú šancu. Teda len malú. ťa nenapĺňa, preto ťa oslovil iný. Ináč by si to nedopustila. Držím palce !

anatalia77
29. okt 2013

@waitinka7 áno možem byť empatická,ale nie voči mladej žabe,ktorá ide životom hlava-nehlava.Neviem ako by ste boli solidárne a prajúce,keby vám takéto mláďa rozkopalo vaše manželstvo.A potom si po 4 rokoch zmyslí,že sa jej vlastne páčí a zalieča rovesník,tak starého ogrgela vráti do obehu.

adri266
29. okt 2013

@sono2 ona dieta ma. Aj tak si moze uzit? 😉 😎

farmacka
29. okt 2013

@anatalia77 no veselo..co sa tu clovek vsetko nepodozveda..

sono2
29. okt 2013

@adri266 no tak asi vo vzťahu nieje šťastná a ja neviem., či má dieťa., nepísala. A keď nepísala, nemalo by sa to tu vyťahovať. Je to netaktné. A nechápem o čo ti ide, keď má byť príležitosť šťastná., prečo to riešiš. Ona musí sama vedieť. A ak sa rúca do ničoho neefektívneho je to opäť jej vec. Ja mám len názor že veľké vekové rozdiely nemajú budúcnosť.. Česť výnimkám a vsťahom o peniazoch.

sono2
29. okt 2013

@sono2 no beriem všetko späť. Som tu začala teraz a vy tu poznáte podrobností. Taká zvláštna diskusia...

skriatocek
autor
29. okt 2013

@anatalia77 ja som nikomu nerozkopala vzťah a ani manželstvo kedže muz bol slobodný ,nema deti ani bývalé manželky tak ma laskavo nenazyvajte zabou a riesite si svoje komplexy doma!

anatalia77
29. okt 2013

@skriatocek bolo to napísané všeobecne,nemusela si sa k tomu vyjadrovať.. 😎 a ja komplexy naozaj nemám 🙂

skriatocek
autor
29. okt 2013

No skor to bolo na mna myslene aspon som to ja tak pochopila a myslim ze aj viac ludi ,určite niesom ten prípad ktorí si opísala,nechcem urobit chybu a ak by si niekto prečítal komplet všetko čo som tu napísala toto by asi nenapisal ...ani vo všeobecnosti v tejto teme

kykka
29. okt 2013

@skriatocek Ja by som len zmenila nazov tej temy: Dalsi problem na krku..

skriatocek
autor
29. okt 2013

@farmacka niektoré názory mi pomohli,nad inými sa mi rozum zastavuje aké su všetky poctivé a verne,v živote sa nepozrel na chlapa a určite sex maju len vtedy ked plodia deti-lebo v Biblii to tak je (tym nenarazam na veriacich a ani nic podobne ) len to e presne príklad aký nám dával pán farár na náboženskej vychove

skriatocek
autor
29. okt 2013

@kykka aj tak sa da :D

skriatocek
autor
29. okt 2013

@maria1989 určite by som nezačala niečo s niekym pokial nemám vyriešenie toto...len opustiť niekoho kvôli splanutiu zase nechcem preto som 50-50

skriatocek
autor
3. nov 2013

Takze ženy. V stredu ma môj drahý vyhodil aj s malým z bytu,o ôsmej ,pretoze od rana pil,tak som si to zlizla ja,povedala som mu ma mesiac nato predat byt,nakolko ja s malým nemam kam ísť ostávame u neho a hádam sa do mesiaca rozvedieme

kveta
4. nov 2013

@skriatocek Byt je spolocny?
Termin rozvvodu mas?
Zavolala si policiu, ze Ta vyhadzuje s dietatom z domu?

suem
4. nov 2013

@skriatocek Do mesiaca sa rozvediete? Ani nesnivaj 😒

siska165
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kveta
4. nov 2013

@skriatocek Co na to Tvoj novy priatel?