Darček pre svokru

ave17
17. dec 2018

Dievčatá, čo poradíte pre svokru, s ktorou nemám nejak extra vzťah ale ani žiaden konflikt, je to typ zeny, ktorá používa iba obyčajne mydlo, kozmetika, nechty... To jej nič nehovori.. Nemá žiadne záľuby, iba robota a domov. Proste typická žena z dediny, ktorá všetko má a nič nepotrebuje. Napr. Darovali sme pobyt a po 2 dňoch prišla domoc s mužom, ze co tam, poraďte prosím 🙏

renka30
18. dec 2018

Inak tie poukazky nie su zly napad, tiez rozmyslam, co svokre, ktora ma vsetko aj dvojmo, lebo cely zivot s dedom iba skreckovali (teraz ma celu jednu izbu v novom byre zarároženú). Od nas vzdy dostane kalendar s fotkami deti a este rozmyslam, ze dam nejake foto zvacsit a dam do ramceka.

ivetdulka
18. dec 2018

@ave17 hádam nie 🙂 viac takýchto ľudí je na svete? 🙂 hádam som trošku poradila

daakotaa
18. dec 2018

Tento rok dostanu obe babky pyzamo a kozmetiku

simca06022011
19. dec 2018

A máte deti? Lebo moja svokra sa potešila aj fotke synacika s vnučkou 😂 A inak je teraz bio éra... Ručne vyrábané mydlá voňavé, kozie... Bio šampón.... To používa každý. Ja som môjmu otcovi raz zo zúfalstva nakúpila krabicu plnú biopotravín 😂 a inak SodaStream svokrovcom išiel raz,kniha o zahrade ak číta, recepty... Ak má hrnce nekupovala by som to, detto spotrebiče ak ich má a nepokazili sa jej... Ohrievače nôh
/Deky atd to by išlo. Ja som videla tento
Raz krásne vlnene deky ( ozaj vlnene, ako kedysi bolo) a hned by som ich svokre kúpila ale majú ešte toho dosť.

janickacrazy
20. dec 2018

@ave17 kockový cukor je ideálny darček pre svokrušu 😉

jana858
26. júl 2019

My tiež kupujeme svokre také praktické veci do domácnosti, napr. nové záclony, súpravu koberčekov do kúpeľne a na WC, prestieranie na stôl, naposledy luster do kuchyne chcela nový. A keď nevieme čo, tak jej nakúpime vitamíny, ginko bilobu, atď. 😊

pieksamaki
26. júl 2019

@ave17
Peniaze nejak vtipne zabalene? Nakolko si po zvazeni zistIla ze nevies co....plus napisane pekne slova ako prianie....to ma napada akoby som mozno zvolila ja...ak su to okruhliny a vychadzam z toho,ze nevedia s tym pobytom,co ste im v minulosti dali.
Myslim ze je to generacia ktora nedoceni mozno niekedy nic...kedze zili inak ako my...ale zaroven ocakava......plus urobit tortu?

Tazke zvolit optimalne riesenie....