Dávajú vám ako manželom vaši rodičia rovnako hodnotné darčeky?

rakahaka
19. apr 2019

Mna len zaujima, ci dostavate od rodicov/svokrovcov na meniny/narodky rovnako hodnotny dar, alebo sa medzi vami a manzelom robia rozdiely.
Totiz moji rodicia davaju mne aj muzovi vzdy na chlp rovnako. Kdezto svokra ide k muzovi blahozelat s troma taskami, priklad:na narodky dostal muz od nej 100€ do obalky, drahy konak, syrovu tortu, kozmetiku, atd) mne na narodky dala hrniec co dostala za body (bez pokrievky- ta stoji 30€ ) alebo na meniny som dostala pohladnice co daval primator dochodcom, primatorovu hlavu z prednej strany ale vystrihla ;) a pero s ceruzkou (asi nasla v skole, robi upratovacku). Nejde mi o hodnotu darov, radsej by som dostala rovnaku cokoladu/ smsku s muzom, ked to bude uprimne. Uvazujem co jej mam kupit teraz na bliziace sa narodeniny...

eva112014
20. apr 2019

@rakahaka ha ha! Mne, keď prišla blahoželať na 30, kúpila mi gravírovaný pohár s číslom 30. A môjmu chlapovi na 35 tiež. Jeho pohár bol taký krajší, modernejší. Dala si záležať.☺️ Keď ona mala 60, kúpila som jej pohár aj ja. Taký pekný, moderný, aký ona kúpila synovi. A vieš čo povedala? Že žene sa nepatrí darovať takéto poháre. 😂 A ja nevinne naspäť: " myslela som si, že sa potešíte. Veď aj vy ste mi darovali k 30 tke pohár. A človek daruje také veci, ktorým by sa aj on sám potešil. " Ani slovo nepovedala! Hmm ..

rakahaka
autor
20. apr 2019

@eva112014 😂 zlate 😊
Len ju by vazne take prkotiny potesili 😂 tvoria asi jej 95% bytu...

rakahaka
autor
20. apr 2019

@miriam11 pre mna ano. Ktora tema nie je stupidna podla teba? O com sa sem moze a nemoze diskutovat? Ved ked ta nezaujimaju taketo moje stupidity, naco reagujes? Venuj sa zavaznym problemom ;)

kulumulu123
20. apr 2019

@rakahaka a odkial boli tie tenisky a topanky ci cistiace prostriedky ak sa mozem opytat?

primadonagirl
20. apr 2019

@romiada Ona sa k tomu priznala a nebolo to prvýkrát.😒

rakahaka
autor
20. apr 2019

@kulumulu123 hadaj... 😏

kulumulu123
20. apr 2019

@rakahaka najdene v skole? 😨

mimiqa
20. apr 2019

Ako ja ti neporadim😅😂no neviem sa prestat smiat 😂😅🤣✌ako naj prispevok roka podla mna zatial....🤣🤗
Daj vodu po holeni...jajj vy sa neholite✌😁😀😃

rakahaka
autor
20. apr 2019

@mimiqa ked ina je taka jednoduchsia, ona by ju pouzivala miesto vonavky urcite

mimiqa
20. apr 2019

@rakahaka pod pazuchu nech si ju da 😅😂💪

c_est_la_vie
20. apr 2019

@cickamon
Teba uraza ze ona napisala velkohubo o tom ze sa ludia maju starat o seba. Mne sa zas nepaci to tvoje generalizovanie na to, ako zapadniari rozmyslaju inak a su karieristky co nechcu byt s detmi.
Ta situacia je trosku ina, ak robis narocnu pracu s nejakou technologiou a vyuzivas pri nej jazyk tak 3 roky doma si nemozes dovolit lebo vsetko zabudnes.
Alebo mate hypo nastavenu na 2000 eur prijem ( nic extra, ale trojizbak v BA stoji 170 000). Nie je to tak ze vsetky su karieristky, ten svet je jednoducho... iny.
No a k tomu ako mas pracovat- ja nehovorim ze musis, ak vystacite a nic vam nechyba tak je vsetko ok. Ak nie, klidne si najdi pani na dochodku ci maminku co ti dieta postrazi a ty mozes ist na brigadu ( samozrejme, nieco jej das).

romiada
20. apr 2019

@primadonagirl
@rakahaka no vidim baby že mate podarene svokry 🤔

oli18
20. apr 2019

Ja si spomínam, čo za nezmysly nám kupovala moja nebohá svokra. Ešteže nekontrolovala, čo sme s tým urobili 🙂 Podľa mňa darček má byť osobná vec pre oslávenca. A pretože sa neviem trafiť do vkusu a darčeky nerada kupujem, vzájomne sme sa dohodli na kvetoch, dezerte a pre mužov len fľaša vína. Vnúčatá dostali pokladničky, kde sa im budú dávať peniažky. K tomu nejaká sladkosť a drobná hračka.

rakahaka
autor
21. apr 2019

@romiada mozno su sestry 😮

rakahaka
autor
21. apr 2019

@oli18 velmi spravne 👍

31majka12
7. sep 2019

@rakahaka pohladnicu s cintorinom nemate 😂😂😂