Dieťa áno, svadba nie

capslock
27. sep 2014

Baby poradte :(... Môj priateľ mi včera krásne vyznal lásku a povedal mi, že chce mať so mnou dieťatko, že sa už nechce chrániť... bolo to dojímavé, krásne, pretože po takom dlhom vzťahu je to pre nás krok vpred....ALE!!!! o svadbe nechce ani počuť. Keď mu poviem, že by sme sa mohli už vziať tak on povie, že chce byť so mnou navždy ale že sa ešte nechce ženiť, že až v 30tke, že teraz chce len bábo... Milujem ho, akceptujem ho ale toto? vychovávať dieťa len tak? stáva sa, že chlapi sa nechcú ženiť,pretože čakajú na niečo lepšie :( ale tak 7 rokov je 7 rokov :( Stretli ste sa už z takouto situáciou? Prípadne ako sa to vyriešilo?

siska53
26. okt 2014

@velkacica mojmu poskyrli vsetky infosky po oboch sekciach (pri prvej aj bol,mal zaplatene,aby maleho nafotil a podrzal si ho) a aj po mojej operacii zlcnika a pruhu ho o vsetkom v pohode informovali. Ani si nepamatam,ze som daco vyplnala,ale je to mozne.

ivet37
28. okt 2014

ajmy sme partneri 10 rokov a manzelia ani nebudeme raz mito stacilo a mame 2r cerku. a moj otec sa s partnerkou ozenil az po 20 spolocnich rokoch a maju tiez dve deti. cerka sa volapo priatelovi