Dieťa je horšie než 10 chlapcov! Ako to zvládate?

sany23
19. sep 2009

baby ako to zvladate este ak ste sama s krpcom

maminkamajka
19. sep 2009

Ahoj sany môj najtarší syn je úplny kľudas pekne sa sám ticho hrá číta si knižky alebo pozerá rozprávky.A baby sa stále hádajú bijú nahánajú su ako sto čertov a nie desať chlapcov hehe.

murcos
19. sep 2009

chce to vela trpezlivost a zamestnavat.

tinasc
19. sep 2009

ja mám babu, ktorá je veľmi temperamentná a živá, niekedy hovoríme že je za 3 deti 😀 najviac vymýšla a vyvádza, keď sa "nudí" vtedy je najlepšie, keď jej nájdeme nejakú zábavu, alebo ju inak zamestnáme, hlavne keď ju to zaujme, potom je pohoda 🙂 hlavne vyplniť jej čas 🙂

vladkaz1
19. sep 2009

Tonasc mame deti cez kopirak 😀 😉 a suhlasim co pises ... nasu treba zabavat nudi sa spekuluje e by ste sa cudovali co dokaze vymysliet take 21 mesacne dieta 😀

sany23
autor
21. sep 2009

dokonca niekedy cakam aby zaspala

megi93
21. sep 2009

sa pridávam. Naša má len 9 mesiacov, ale nemôžem ju nechať ani na pár sekúnd bez dozoru, akonáhle ju nevidím, je mi jasné, že robí zlotu. Minule mi v priebehu asi 5 sekúnd vyhádzala poličku v skrini kam až dočiahla, manželovi permanentne vyhádže stolík s vecami alebo skriňu. Odkedy lozí som sa poriadne nezastavila, iba keď spí 😅 Ona sa totiž neprestane mrviť a nadhadzovať ani keď papá. Aj vtedy všetko sleduje, obzerá sa, nohami hompáľa, rukami trieska naokolo, prípadne vykrikuje, ak stíha..... A začína sa stavať a za ruky chodiť, takže to už ani v kočíku nechce sediť len tak ☹

vladkaz1
21. sep 2009

no pekne zive striebro hihi 😀 , moja mala si sama prisunie stolicku k oknu a vycapi sa na parapetu 😕 to je sila co????? akoze nic doma nemozeme mat len tak polozene ... kvety nehrozi .. 😀 stolicky schovavame .. ma taku silu v rukach ze sa vysplha aj na barovy stolik ja neviem jak to dokaze ale dokaze 😖 takze sme v strehu nonstop

tinasc
23. sep 2009

na našu tiež musím dávať pozor, keď ide do miestnosti, tak tam hneď letím, či tam nie je náhodou otvorené okno, pretože príležitosť robí zlodeja 😀 najradšej tiež vykúka von 😉 nezastaví sa, vymýšla, najlepšie zábavky sú tie zakázané 🙂 inak tiež niekedy si hovorím, že už aby si išla spať 😀 😔

sasulec
23. sep 2009

megi,moja ma o par mesiacov viac..teda 15 a uz chodi viacmenej len za prst..boji sa pustit..
najprv som bola z toho smutna,ze ostatne deturence uz bezkaju,no teraz zistujem ako bolo fajn ked len sedela v kociku..take kludne dieta to bolo..pzerala a mala cely svet niekde..no teraz?neviem kde skor..a to musim vsade s nou..a niekedy si poviem joj nech uz chodis sama,ale na druhej strane viem,ze to bude ,,chodiaca katastrooofa,, 😀 😀 😀

sany23
autor
24. sep 2009

najlepsie JE KED NIECO VYDI A BEZI TEDY UZ VIEM ZE DOBRE TO NEBUDE AJ JA SI LEN BOVZDICHNE ZA TYMI CASMI KED LEN SEDELA TO BOLI CASI VSAK BABY

maruschka
24. sep 2009

sany mám dve baby..Staršia je šikovná, múdra, išla skôr do školy-teda fakt hlavička...ale, kde sa čo zomelie, rozbije, kde sa kto pobije, tam určite nechýba..
mladšia..tá behá ešte aj v noci..ja som doteraz ešte celú noc neprespala..všade je vylezená, stále niečo majstruje, strká klince do zástrčiek/ak zabudneme dať chránič/, sporák vypíname zo steny, lebo hneď je spustený..Pre ňu nič nie je problém..Všetci sme ako na ihlách, keď sme v reštaurácii, v obchode, na prechádzke, na návšteve-vlastne sme nezažili pokojný jeden jediný deň...v rodine ju každý volá Duracellka.. 😀

Už len čakáme s manželom, kedy budú mať aspoň 10 rokov, aby sme si trocha pri kávičke oddýchli 😀 😀 😀 😀

katulka11
24. sep 2009

Jááááj, tak to poznáme, my doma máme tiež malú čerticu, tak keď začne vystrájať..... 😝 Mám troch starších bratov, ktorí boli narodení v priebehu 5 rokov, takže vyrastali spolu a moja mamka mi vždy povie, že oni traja chalani dokopy neboli takí živí ako naša malá... Keď sa začne nudiť, tak koniec!!! My musíme byť každý deň von, kde sa vybehá, vylieta na kolobežke alebo skateborde a potom je to lepšie... Inak, teraz sa to trošku skľudnilo, lebo začala chodiť od septembra do škôlky, takže sa tam dosť vyhrá.... 🙂

sasulec
24. sep 2009

no katulka,ja sa asi 5tich mojej malej nedozijem..alebo mi bude posielat pohladnice do Zaluzia 😅 😝 😀 😀 😀

majka0106
25. sep 2009

ahoj ja nemam este deti ale mojej sestranici hovori stale krsny ze ta bola horsia ako 100 chalanov 😀 a je to tak este doteraz a uz ma 18 rokov 😀