Expriateľ ma neustále kontaktuje. Má to zmysel?

bubizagara
1. sep 2009

ahojte, vopred sa ospravedlnujem, ak uz podobna tema existuje, ale nenasla som ju ... Riesim takuto situaciu, mate niekto podobny problem ? Dakujem 😉

V roku 2007 do mojho zivota vstupil niekto, koho som si chcela vziat po pol roku a mat s nim dieta. Bol mladsi odo mna a zazila som s nim veci, ktore som nikdy nezazila, nastavil vo vsetkom velmi vysoku latku. Bol mladsi odo mna, nebol z bratislavy, bol ako ufon, totalne spontanny, divoky, vasnivy... nikdy som celkom neuverila, ze som s naozaj s nim a robila som vela zlych veci.... bala som sa rozchodu, nevery a vselicho, robila som sceny a teraz spatne, ked si na to spomeniem, ako by som to ani nebola ja. bol to moj prvy naozaj skutocny vztah a ja som pohorela. v novemrbi som sa mala stahovat do svojho vlastneho bytu a vtedy mi pvedal ze so mnou nejde byvat, 27/11/08 ma opustil. bolo to najhorsie obdobie v mojom zivote - sama v uplne prazdnom byte, bez kuchyne, svetiel, skrin,hypoteku na krku, vysoke vydaje, same dlzoby a pred vianocami .... mysalela som ze od zialu mi pukne srdce - obcas som mu zavolala - nechcel mat uz so mnou nic spolocne. Obcas sa ozval on, ale iba kvoli veciam ...Den pred Vianocami prisiel ku mne a odozvdali sme si darceky ... pri odchode ma silno objal, pobozkal na celo a odisiel .... Tri tyzdne po uplnom tichu, po tom, ako ma vobec nekontaktoval sa zrazu zacal ozyvat ... velmi som chcela aby sa ku mne vratil a zaroven som sa bala ze si niekoho najde - on totiz nevie byt sam a vedela som ze je otazka casu kedy bude po jeho boku niekto iny - skakal vzdy zo vztahu do vztahu ... Jedneho dna ma zaujalo jedno dievca, ktore si pridal ako frenda na Facebook. Iba tak som na nu pozrela a povedala si - toto neni moja konkurencia, tato "nehrozi" ... presne tato bola ta, ktora s nim na silvestra isla slavit... zensky instinkt ... urobila som scenu prave ked isli v aute oslavovat Novy rok - ona nieco blabotala a on mi hovboril nech sa ukludnim - prisiel 6 januar a to bol den, odkedy mi neustale pise. pise mi na skype, pise mi sms, pise mi na faceebook. Od tohto dna nie je jeden den, kedy by sa neozval ... samozrejme, ona to tusi a neznasa ma. v podstate sa postarala o to, aby som prestala komunikovat s jeho sestrami a kedze on o mne hovori a hovori o mne casto, niekolkokrat som mala telefonat s jeho mladsou sestrou, ktora opakovane hovori, ze nechape, o co nam dvom ide ...s nim si pisem denne na skype v praci - niekolko hodin denne, obcas mam pocit ze nie sme rozideni - tak doverne rozhovory mame ...... pred mojimi narodeninami sa zrazu objavil vo dverach ...prisiel ku mne, lezal tu na posteli, ja vedla neho a chybal krocik ...posledny tyZden mi zacal casto teleonovat, nikdy predtym mi nevolal kazdy den, dokonca viackrat za den, ak som nahodou nedvihla. volal dovtedy, kym sme sa nespojili ... akonahle dvihnem hovor, zacne sa tesit a pistat - my sme mali svoj svet ......... volame spolu velmi dlho vzdy ...Dokonca ak nahodou ide niekam na dlhsie, prvu vec co urobi ledva sa prihklasi na skype je to, ze mi napise .... Samozrejme opakuje neutale, ze sme iba kamarati, opakuje ze mi vola iba ako kamaratke a opakuje, ze je STASTNE ZALUBENY 🙂 Momentalne je v zahranici a hovoril, ze mu mam kludne pisat, ze si to vecer vzdy precita - dnes mi volal a pisal.

Viem ze jeho spravanie je chore a neustale ho mam v hlave a srdci - da sa to vobec este vratit spat? dakujem

mirka414
1. sep 2009

riesenie je aj napriektomu,ze ho lubis zabudnut!!budes cakat roky a budes len TA kamaratka.niekde na teba caka niekto pre koho nebudes len to,ale pre koho budes na prvom mieste...ver mi zazila som to,lubila som,ale to nebolo to prave,asi mu to nestacilo.teraz mam nieco nadherne manzela,dcerku a co ma moj ex??10stupnove pivo a samotu.(teda tolko co o nom viem)

murcos
1. sep 2009

...zostan nohami na zemi.
nenechaj sa unasat citmi.

mywiel
1. sep 2009

Chlapec nevie co chce...divné spravanie. 😕

mirka414
2. sep 2009

ja tomu vravim tahanie za nos,alebo drzanie v zalohe na horsie casy 😒 .

saska.t
2. sep 2009

suhlasim s mirkou, tahanie za nos a ista zaloha na horsie casy 😠

mywiel
2. sep 2009

Presne nechava si zadné dvierka ak by... 😠 ja to volam citové vydieranie a tyranie, nechaj si so sebou robit co sa mu chce.

mikalove
2. sep 2009

presne,aj podla mna si do zálohy,skús s ním komunikáciu obmedziť,lebo nikdy na neho nezabudneš a neoslobodíš sa...

valeria1985
25. dec 2012

@bubizagara ako pokračuje tvoj príbeh?

danjelca
25. dec 2012

toto robia presne tie záletnícke typy s ktorými je potom peklo mat rodinu;)
Takže vzdaj sa nádejí kvoli sebe a rázne s tým sekni.
Bude ta to boliet... ale nie tak velmi ako keby sa ti montoval týmto štýlom do života ešte rok dva.....a ano, dovtedy kým si nenájde pre neho zaujímavý objekt a zabudne na teba uplne. Ty však budeš potom ešte spomínat roky a n´bude ta to mrziet-ten čas natahovačiek.