Hádky v manželstve

mataklinec
28. jan 2013

Som vydatá takmer 16 rokov... Máme spolu 4 deti. S manželom sme sa často hádali za každu maličkost a obačas to vyvrcholilo aj do fyzického násilia. Nie som ani ja dokonalá mám chyby ale nikdy som nebola mužovi neverná. Preto som minulý rok od neho odišla a mamka mi vybavila byt do prenájmu... Manžel mi nedal pokoj do vtedy, kým som mu neodpustila a nevrátila sa k nemu spat. Velmi som to neskôr olutovala a ked sa u nás začalo peklo znovu a manžel ma nazýval penisom, kurvou... atd aj pred jeho rodinou a občas som schytala aj nejaku facku odišla som po druhý krát. Mamka mi zas pomohla, našla mi podnájom. Bývam uz v nom 6 mesiacov. 2 mesiace som úspešne odolávala môjmu manželovi avšak zas som mu odpustila ale nevrátila som sa do nášho spoločného domu. Môj manžel žije s nami už 4 mesiac v podnájme a naše hádky znovu ožívaju... je hronicky žiarlivec... ničomu neverí, stale ma z niečoho obvinuje, dokonca tvrdi že som od neho odišla bez príčiny. Chce aby sme vrátili do násho domu, ale ja mám strach, uz mi moja mamka viac nepomôže ak sa vrátim a zas by mi ubližoval. Môj muž nás miluje ale je chorý... je paranoik... Bojim sa návratu a to je dôvodom na hádky u nás denne. čo by ste robili vy???

mataklinec
autor
12. júl 2016

Určite nie ved uz mam rok a pol novy zivot... A 9 mesiacov novy vztah plny porozumenia lasky a pokoja... 🙂 a deti? Sice su stale problemove ale od nasho odchodu urobili velky pokrok.. Takze v celku som velmi spokojna

obsadenemeno
12. júl 2016

@mataklinec super ze si sa ozvala a snad tvoj pripad bude vystrahou i poucenim.... a ze sa to da vyriesit....len treba nabrat silu na ten prvy krok.... ved si urcite teraz vravis ze si to mohla zmenit uz davno.... 🙂

staronova
18. júl 2016

@mataklinec som rada, že sa máte lepšie....a dakujeme za správu... 😎

lacibo
19. júl 2019

@mataklinec nerieš teraz staršie deti v zmysle, že ťa nerešpektujú..niekedy sa proste stáva, že aj keď sa rozkrájaš, deti sa nemusia vydariť..podstatné je, že máš aj mladšie dve, pre ktoré sú rodičia vzor..zamysli sa nad tým, čo im môžeš dať..stabilitu a kľud alebo násilníckeho otca a nefunkčnú rodinu?..podľa tvojich riadkov by som sa určite rozviedla...nie je tam o čom uvažovať.. a staršie deti nech si kľudne zoberie do výchovy on, keď je taký super ocko..ani by som sa o ne nebila, keď si ma nevážia..ja viem, materinské srdce je zranené, ale musíš to brať pragmaticky.. ak máš 4 deti a oporu v mužovi žiadnu, musíš byť pragmatická, nemáš veľa možností.pomoc mamy je veľkou výhodou..