Hľadám kámošku zo Šamorína a okolia

elus
16. júl 2012

Ahojte babulky,sme tu novi,nikoho nepozname,rada sa zoznamim s novymi babenkami,mam 4apol rocneho a 3 rocneho nezbednika 🙂 ,budem rada ak sa niekto najde s podobnym osudom a napise mi.

aaangella
16. júl 2012

ahoj ja som z Dunajskej Luznej kusok od teba kludne dakedy mozme dat stretko moja ma 2 roky a 3 mesiace

katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninus12
16. júl 2012

Ahojky, ja bývam v Kvetoslavove, bývame tu 2 roky a nikoho tu nemám, mám 2 ročnú Ninu a 15 ročného puberťáka, ktorý s nami nikam nechce chodiť, tak sa túlam sama s malou. Ak sa budeš nudiť tak napíš a môžme dať aj stretko pri kávičke. PA Milena

elus
autor
16. júl 2012

@aaangella Ahoj rada ta spoznam,a podla profilu sme sa uz asi aj videli v restike pri dunaji,nemylim sa?Mala je rozkosna,je z nej nadherna bambulka. 🙂

elus
autor
16. júl 2012

@ninus12 Ahoj Milena rada ta spoznam,momentalne sa chystam k nasim a svokrovcom,ked sa vratim mozme dat stretko.Odkial ste sa pristahovali?

mezike
16. júl 2012

jeeeej, aj my sme tu noví, babo je ešte len na ceste. no tiez tu nikoho nepoznáme, okrem susedov, ale tí sú už vacsinou v dochodkovom veku 😒

elus
autor
16. júl 2012

@mezike Ahoj kde byvate,a ako dlho?

mezike
16. júl 2012

@elus byvame tu od januara a ako Ti to vysvetlim,ze kde?? nedaleko kulturáku, vedla tej cervenej jednoty na pesej, neviem inac vysvetlit a oproti máme kostol. a vy??

elus
autor
16. júl 2012

Priblizne viem kde asi,mi tu byvame od maja na dunajskej ulici,mame pekny vyhlad na dunaj a tiez tu byvaju v bytovke skor v dochodkovom veku,ale aspon je tu klud a mestecko sa nam paci.Drobcek poslucha?Urcite sa uz velmi tesite.

adri2211
16. júl 2012

Vitajte samorincanky 🙂 ja tu byvam odkedy som sa narodila 😀 vacsinou sa s malou tulame v parku, na ihrisku mestsky majer, a cez jesen/zimu v babaklube 🙂

mezike
17. júl 2012

@elus no my mame poniektorých susedov zas dost cudných 😒 . mesto je uzasne, kludne, ale nezaskodila by mi sem-tam nejaká spoločnosť 😒 ! No drobček poslucha ako kedy, uz teraz sa vacsinou prisposobuje jemu, nie vzdy chce, co by som chcela ja 😀 hlavne môj jedálniček sa mu nepáci 🙂 , ale sme strasne stastni, ze ho budeme mat a ze sa nám pekne vyvija.
Vyguglila som tu Vasu ulicu, to ani nie sme moc daleko od Vas. Odkial ste sa pristavohali?

elus
autor
17. júl 2012

@katren dakujem kuknem

elus
autor
17. júl 2012

No mas to na skok ku nam 🙂 ,tiez mi chyba spolocnost,s niekym pokecat a tak,dookola len stereotypniekedy sa mi zda ,ze uz skoncim na cvokarni 😀 😀 😀 ,teraz sa tesim k nasim,maly sa aspon vyblaznia na chalupe u brata,pristahovali sme sa zo Sale,pochadzam z Povazskej Bystrice a manzel z Cadce,a vy?Ozi ako sa volas?

elus
autor
17. júl 2012

@mezike No mas to na skok ku nam 🙂 ,tiez mi chyba spolocnost,s niekym pokecat a tak,dookola len stereotyp,niekedy sa mi zda ,ze uz skoncim na cvokarni 😀 😀 😀 ,teraz sa tesim k nasim,maly sa aspon vyblaznia na chalupe u brata,pristahovali sme sa zo Sale,pochadzam z Povazskej Bystrice a manzel z Cadce,a vy?Ozi ako sa volas?

mezike
17. júl 2012

@elus napisem IP, nemusim tu vsetko verejne o sebe prezrádzať 😀

wilikiki
21. sep 2012

Caute baby. Je v Samorime nejake dobre kadernictvo? Odporucte daco pls.

Inak @elus ja som tiez z. PX a osud ma sem zavial. Tiez by som rada postretala mamicky z okolia, ubija ma stereotyp...

elus
autor
22. sep 2012

@wilikiki Ahojky,tak to je super,si priamo z PX?

wilikiki
22. sep 2012

@elus ahoj, som z Marikovej 😀 prestahovali sme sa do Hamuliakova, co je od Samorina kusok. Ale mame auto, tak obcas skocim s detmi do Samorina na zmrzku. Ty si priamo? A coze robis v Samorine 🙂

tonicka
22. sep 2012

@elus ja bývam v dunajskej luznej, ako dieťa som bývala v Považskej bystrici, a rodinu mám aj v Čadci 🙂

tonicka
22. sep 2012

@wilikiki a do marikovej dom chodila na dovolenky😀

wilikiki
22. sep 2012

@tonicka no jezis tu je jaka povazskobystricka komunita 😀 😲

evagy
29. mar 2013

@elus ahoj aj ja som zo šamorína a kamošky tu velmi nemám.. ak chceš napíš. budem rada

elus
autor
29. mar 2013

@evagy ahoj,dakujem,že si napisala.Kde v Samorine byvaš?

miska743
29. mar 2013

@elus :ahojki aj ja som za samorina 🙂