Hľadám týranú mamičku na spolubývanie

syl80
2. máj 2012

Ahoj, dufam, ze ma MK nezrusi a tato diskusia tu zostane. Mozete mi pisat aj interne a prosim prispevky piste k veci.
Som tyrana zena s 18mes. dietatom s financnymi problemami, rada by som nasla mamicku s podobnym `osudom`, ktora ma chut zit a dat dietatu stastny zivot, tym ze sa osamostatni od muza. Vo dvojici (s detmi vo stvrorici) by sme to lahsie zvladli. Rada by som sa osamostatnila a nasla si podnajom, ale sama to neutiahnem, kedze som stale na materskej (cakam ci dieta vezmu do jasli a isla by som robit). Pripadne ak by niekto vedel o lacnom podnajme v BA budem vdacna. (MK neber to ako inzetar, som zufala a toto je mozno cesta kde najdem nadej) dakujem

monia123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bakala
11. nov 2014

@strawberry17 ozyvam sa Ti sice neskoro,lebo sem chodim malo, ako sa Ti dari?

vanilkova15
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gutre00
5. júl 2015

ahojte mamicki surne hladam slobodnu mamicku na vazny vztach ponukam byvanie a rad sa postaram o tvoje deti aj o teba mam stiri deti som muz a mam v opatere stiri deti som skromni a z dobrim srdcom volajte mi na cislo 0940224178

nikuliak
8. júl 2015

@gutre00 To co je ze SURNE hladam na vazny vztah :D

mia_31
8. júl 2015

myslim, ze mamicky s tymto problemom asi posledna vec na svete ktoru chcu je dalsi chlap

cucoriedkafiha
14. nov 2015

@syl80 možem dobry večer ešte hladate ?

ellit
6. jan 2016

Ahojte maminky, hladame pre moju kamaratku s 8 rocnou dcerkou spolubyvajucu. Bud ktora hlada niekoho k sebe uz do bytu, domu, alebo by si spolu prenajali byt. Jedna sa o lokalitu Stupava, Marianka, Zahorska Bystrica, Zohor a najdalej BA IV. Ďakujem velmi.

belicoff
9. mar 2016

Ahoj, este hladas?

bublaq997
3. aug 2016

Ahojte hľadám spolubivanie v Bratislave s niakou mamičkou priateľ má aj bil a proste nič nevyšlo vyhodil ma a nakoľko som mlada 19rocna baba a mam 6mesacnu cerku a sama si neviem platiť niaky podnájom prosím napíšte ak viete o niekom alebo ak by mal niekto záujem. Ďakujem

inhalator86
18. apr 2018

Ahojte, hľadám spolubyvajucu s dieťaťom do spoločného nájmu.... Bližšie info prip. dohoda

baska2016
10. máj 2018

@syl80
@syl80 ahoj ja som mlada 20 ročná baba z 2 ročným dievcatkom tiez hladam niekoho na byvanie s partnerom mame zle vstahy tak chcem odist kedze tiez mam matersku a nic teraz nie je take lacne tak hladam niekoho skym by som sla byvat na polovicu moja predstava je niekde v Bratislave

sadulienka
30. nov 2018

Ahojte, hľadám mamičku na spolocne bývanie pre znamu ma dve deticky 5 a 2 roky. Priateľ ju psychicky týra a vyhráža sa jej ze jej vezme deti . Ak je tu niekto kto vie ponúknuť ubytovanie alebo mamička ktorá tiez hľadá prosim nech sa ozve

tinusqua2015
28. jún 2019

Som matka s 3 detickami a surne by som potrebovala velmi pomoct do podnajmu na trvalo by som sa sama neodvazila ist lebo by som to nezvladla iba ak s nejakou mamickou co tiez ma deticky bola by som vdacna za kazdu serioznu odpoved ..