Ja, on a môj ex

pepsinka123
9. jún 2014

Dobrý deň chcela by som Vás mile mamicky poprosim o radu lebo som v takej situacii ze som bezradna byvalim partnerom mam syna nase vstahy su aj po rozchode celkom dobre vramci moznosti ja som si nasla noveho partnera zijeme spolu ale nepaci sa mu ze moj byvali priatel chodi za synom aj cez tyzden brava si ho kazdy druhy vikend k sebe stym ze sa zastavy aj cez tyzdenpertnerovi to vadi a neustala mi opakuje ze on sa citi iba ako pestunka doviest dieta zo skolky a potom dojde jeho otecko a pohra sa snim a to je vsetko. neviem ako mu mam vysvetlit neustale na man tlaci nech mu poviem aby cez tyzden nechodila vyhadzuje mi na oci ze on sa stara a jeho otecko si len pride a ppohrasa a to je vsetko:(

barborusinka
11. jún 2014

No dievča asi čakalo že ju budete obdivovať za to aká je dobrá matka že nechá svojho ex u seba ale asi sa preratalo ...už neodpisuje ....babule poviem vám toto normálna žena neurobí ak svojho nového partnera naozaj miluje je to postavené na hlavu a asi tam nie je niečo s kostolným poriadkom ....najskôr vraví že s exa dobre vzťahy a následne na negatívne komenty reaguje tak že ho neznáša ....omg

pepsinka123
autor
11. jún 2014

@barborusinka co mam odpisat 😀😀 sa smejem necham ta v tom v com aj si omg

kaktusik007
11. jún 2014

@pepsinka123 vsak ty sa dosmejes... a potom bude - ja rikam, ze nechci rikat, ze jsem rikal...

pepsinka123
autor
11. jún 2014

@kaktusik007 😀😀😀😀😀

koala7
11. jún 2014

v prvom rade by som sa pozerala na syna, aby bolo co najlepsie jemu, ako sama iste uz vies, chlapi prichadzaju a odchadzaju, ale syna mas len jedneho (zrejme). ak mu je s otcom dobre tak nech je s nim cim castejsie

koala7
11. jún 2014

@barborusinka snad syn a jeho dobry vztah s ocom je prednejsi ako nejaky zakomplexovany frajer ????

silvinuska
11. jún 2014

Ja sa smejem tiez, sledujem to tu od zaciatku 😀 ale pre nieco ine ako zakladatelka ako asi aj vacsina ostatnych, ktore mali nazor ako ja 😉 😀

barborusinka
12. jún 2014

Koala7 dobre vzťahy sa dajú budovať aj mimo bytu kde žije podľa teba zakomplexovany priateľ ja sa do nikoho nechcem starať ani poucovat ale nech tu nerieši problémy ktoré potom sama obhajuje a nedá si poradiť asi potrebovala počuť niečo iné