Ja už nevládzem. Priateľ si vypisuje s babami

wejuska1230
17. okt 2017

Ahoj... S priateľom sme 5 roku a za ticho 5 roku už neviem ako ďalej.. máme dve deti a keďže čakám 3 a v decembri mám termín tak sa musím čo najskôr rozhodnúť.... Začalo to tým keď mal mali rok a on sa spakoval a na 2 mesiace odišiel a vivolaval s babami... Miško sa to urovnalo... A potom znova na Silvester zasa volal s inou... A keď som na to prišla bola som ja najhoršia a ešte mi vynadal a aj facka sa mi ušla .. stále mi hovorí že on má nepodvadza ani nič... Ale tento rok v lete sme sa pohádali a on sa zobral a prišiel až o 10 ráno na druhý deň.. a tento mesiac som našla v jeho telefóne fotku s jednou babou a on že to je sesternica... A ja že jasne sesternica je v župane a ty v boxerkach... On že si Najivna .. raz na FB som našla tu babu a som jej napísala... A ona že veď on je slobodní a z malim žije v BA... A ja som myslela že má porazí... Keď som to riešila tak som bola najhoršia síce mi ta baba poslala skreanshoty ich konverzácie stále zapierala že snou nič nemal... Pred každým na mňa len kyda to čo nieje pravda a ja som potom najhoršia... Aj pred jeho mamou... Mali sa ho boja ale majú ho aj radi... Vždy keď príde domovu s práce nevenuje sa malim ja za telefónom... A na mňa totálne kašle len keď niečo chce sa so mnou rozpráva.... Ja už neviem čo mám robiť... Nemám to ani komu povedať nic... Ďakujem...

nankab
19. okt 2017

Náročná situácia. Nuž určite by som sa obrátila na blízku rodinu, rodičov, že potrebuješ pomoc. Proste, aby si vedela, že máš kam odísť a niekto ti pomôže s deťmi. Musíš myslieť v prvom rade na seba, si matka a potrebuješ silu sa venovať deťom. Z tej mužskej strany tam vnímam nevyzrelosť, resp.neukojenú spokojnosť alebo dokazovanie si mužskosti a nevnímam tam úctu k žene. Teda ak aj sa rozhodneš oddísť, nesmieš sa na neho hnevať a cítiť sa ukrivdená. Prežívaš a prežila si skúsenosť, vďaka ktorej sa môžeš poučiť a pochopiť, kde sú tvoje hranice a mať sa rada a vážiť si samú seba. Buď vďačná za túto lekciu, lebo tým aká si vo vnútri, tým si si pritiahla k sebe aj partnera takého, akého si potrebovala k osobnému rastu. Keď žena nemá oporu v mužovi(a ešte aj v takejto situácii), tak potom to zvládne aj s inou pomocou. Držím palce, keby si potrebovala pomoc v psychickej oblasti, tak kľudne napíš do IP.

lienqa
19. okt 2017

Aj toto riešenie svedčí o "zrelosti" tejto osoby...👏

svetkaadamko
19. okt 2017

zbožňujem tieto témy, kde sa horlivo diskutuje a autorka, aj napriek tomu, že tu napíše a popýta o radu, sa viac už neozve.
@wejuska1230 vieš ako sa hovorí "jaký si to udeláš, takový to máš" a to je presne tvoj prípad. Mala som frajera, ktorý mi tvrdil ako ma silno miluje a v tej najzložitejšej chvíli ma tak strašne zranil, že si neviem predstaviť, ako sa dá existovať s niekým, kto ťa takto raní, aj facku ti dá, deti musia pozerať na to, ako ty trpíš, predpokladám, že si aj poplačeš. To, že "k nemu niečo cítiš", to neviem vôbec pochopiť a to, že si k takému ľahneš do postele a roztiahneš mu nohy, to sa ani nedá komentovať.

svetkaadamko
19. okt 2017

@lienqa paráda, kým som dopísala, tak aj odišla. Asi išla za miláčikom 🙂

andyka321
20. okt 2017

Zadavatelka zrusila svoj ucet.