Je dobrý otec, ale máme problém vo vzťahu

smoulatko
16. apr 2014

Ahoj baby,

viem vela z Vas ma hned bude sudit, ze som naivka atd.. Ale ja sa nemam komu vyrozpravat a uz mam toho akurat dost. 😒
Moj muz nie je zly, sme spolu 6 rokov z toho uz budeme 4 manzelia. Myslela som, ze ho poznam, ale zda sa ze nie. Deti sme planovali, takze sme statsny, ze ich mame. Lubi ich a dal by im aj modre z neba, pomaha my s nimi.. Ale ide tu o mna...
o nas...
Ja jednoducho jedneho krasneho dna,chtiac nechtiac zistila som, ze ma "kamosku" vyvolavala mu atd. Ale nechcela som mu brat volnost. Nesom moc zenska, co je majetnicka a rada obmadzuje inych. Ale to uz bolo cez vsetko..Telefonaty, sms-ky a neviem, co .. Tak mi to vrtalo v hlave, a slecna mi aj pisala, ze za nou chodi, ze spolu spavali a neviem co este vsetko. Nechcela som verit, teda chcela som verit, tomu co mi on povedal, ked sme to rozobrali. Tak sme si to vsetko vysvetlili, ze ona to zobrala nejako vazne, ze nic neni pravda a isli sme dalej. Kedzeho milujem, aj teraz aj napriek vsetkemu, a bolo.
Bola som tehotna a v tom mi znova zacala vypisovat nejaka pubertiacka, ze su dobry kamosi a bla bla bla... Stretaval ju v praci, ked chodlia za mamou. Ale Ja som clovek priamy, ktory chce mat vo vsetkom jasno. Lenze to som si povedala, ze e to este decko, ze je blazniva atak,Nasla som ich konverzaciu, ked sa zabudol odhlasit a tam same milacik, drobcek, mojko, lubim ta a bla bla bla. cisto pubertacke reci, Trapilo ma to. Manzel povedal, ze konci s kamaratstvami , lebo mu to komplikuje zivot. a ze ked je k niekomu mily, tak hned si baba namysla kraviny. Lenze po case som zistila, ze si kupil novu kartu do mobilu a volavali si spolu. Ale kedze som bola v druhom stave, nechcela som trapit male , tak som sa nechcela unarat v depkach a povedala som si, fajn vyber si bud my, ale nejake slobodne truby. Povedal, ze ma miluje, ok koli malemu som to prekusla. Viem poviete si, ze som naivna krava, ale milujem ho, a nechcela som vsetko zahodit len koli tomu, ze hento a to. Vzali sme sa a myslela som, ze vsetko bude fajn, ze burky presli, ze este mal hormony a bude dobre... 😠 ale dovera je nastiepena, ja sa citim ako keby mi niekto zlomil vazy, tie hnusne pocity.. A viem nie je slusne hrabat sa v komunikacii, ale ked uz mate nieco preluskane, tak to neda. Nerobila som to, ale po neviem akom dlho case, som zas narazila na to, ze sa neodhlasil, a citala som. ☹ a neverila som vlastnym ociam. On tam vynukoval babe sex, a vypisoval jej take rozne kraviny. Ona razne odmietla.A on napisal, ze ved len sranda, ze on by to mne neurobil. ale No keby nie tak neviem...ci ho nechce len tak nezavazne.. Ako chapem, keby som tehu nemozem , ale o sexe to nie je v tom sme nikdy nemalo problem. Tvrdi, ze ma miluje.. Ja uz nic nechapem.. Ano obcas som mala depkove stavy, ked som mu vykricala, ze co vsetko sa stalo, ale nic ine extra.. Snazim sa zo vsetkych sil byt dobrou matkou, zenou... Uz sa pytam pochybyla som ja? Mala som moznost ho podvies, lebo je chlap, co by dal cokolvek, zato aby bol aspon chvilu so mnou, ale ja som razne odmietla, lebo ho milujem a on tak.. citim sa vazne stratnea vyzmykana.. Ubolena. Prosim rypave komentare si nechajte! A nie je to vymyslene, ako pribeh, co sa tu riesil nedavno...Povedala som, ze mne sa to nikdy nestane, ze nic take nikdy nedopustim, ze ak by sa aj koppnem takeho do riti, ale nie som aka silna ako som si mylsela. Som priliz makka na razne riesenia v takomto pripade Je to zial pre mna kruta realita, s ktoru sa musim naucit zit... Lebo mame rodinu a nechcem ju znicit... ☹ Len som sa potrebovala niekomu vypisat zdoverit... A teraz cakam prispevku tipu... Si tupa, ze si s nim, si taka a hentaka...Co uz pekny vecer baby... 🙂

sisaha
17. apr 2014

Ja sa musim smiat nad naivnostou zien...To, ze chlap pride po praci domov neznamena, ze nema cas a sancu na neveru.... 😀. U nas bol jeden kolega nachytany na wc, dalsi na porade, iní v autach cestou domov... Ale ten chlap zakladatelku preto tak krasne ospevuje pred kolegami a kamaratmi..., lebo vie, ze ina hlupana by mu vypisovačky s pubertackami netolerovala.. a tu ma povedala by som nekonciacu istotu.

smoulatko
autor
17. apr 2014

@adri266 aj ked som napisala, ze nebudem uz komentovat neda mi neodpistat ti.. ja som uz na zaciatku uviedla, ze sa chcem skor vyrozopravat lebo nemam komu... a v ziadnom pripade to nie je vymyslene! Ja s takymi vecami nezartujem a nie je natom nic smiesne, cize nechapem preco si to hned usudila! to ako chces teraz podozrievat kazdu, co nieco napise? nechcem ta urazit, ospravedlnujem sa za ostrejsie vyjadrenia, a urcite sa nesnazim byt drza! ale ja nemienim tu rozvasnovat nikoho, a uz vobec nie aby tu vznikali nejake konflikty. Vazim si kazdu, co tu napisala, ale vyriesit si to musim ja sam, lebo nik nepride ku mne domou a nebude to riesit za mna. Takze este raz ti dakujem a nehnevaj sa na mna. zelam krasny den. A nehladaj za tym nic zle, nevysmievama sa ti a beriem aj tvoj nazor uplne vazne a respektujem ho. 🙂

crystal333
17. apr 2014

@smoulatko nehnevaj sa ale asi sme viaceri nepochopili pointu toho ,ze si tu napisala,ked v tom mas akoze jasno,skor mi prislo ,ze si ocakavala nejake ine reakcie... To je pekne ,ze ho takto ospravedlnujes,ale pravda je taka ,ze taki zenaci, co si pisu kade s kym,a spia kade s kym,byvaju vacsinou velmi starostlivi partneri doma a ver mi,co sa tyka toho pisania,tak velakrat pisu tym zenam prave to, co doma rozpravaju svojim manzelkam.... Vacsinou ti muzi ,svoje manzelky ani nezvyknu ociernovat pred nikym,lebo nemaju dovod 🙂 A nakoniec ziaden z nevernikov nechce byt odhaleny!!!! Ako uznas za vhodne, ale ja osobne by som ani za jedneho ruku do ohna nedavala.

crystal333
17. apr 2014

@sisaha velka trefa do cierneho 😀 Tiez by som mohla napisat ,,zopar,, postrehov z okolia 😀

salamistka
17. apr 2014

ja podoktnem len jedno: ja som manželka a som majetnícka aj obmedzujem svojho muža, pretože je ženatý, má istú zodpovednosť a isté povinnosti aj práva, týka sa to aj mňa, takže je to férové...to kde sme, že jeden si môže písať a sexovať s kým chce a nepoviem mu to, aby som mu náhodou nepripadala majetnícka alebo hysterická? keď treba, tak pre manželstvo som ochotná zájsť do krajností

lyzzy
17. apr 2014

Tak zakladatelka sa sem prisla iba vypisat a chcela pocut len to,ze to ako to ide riesit (co som stale nepochopila) je v poriadku.Podla mna tomu sama neveri ale ked ti niekto povie ano,tak sa ti s tvojim rozhodnutim lepsie zije.
Sama sa rozhodla ze dalej bude v pozicii zienky chuderky.Mne osobne je to jedno.Som presvedcena ze taketo zeny klamu seba,klamu deti....klamu vsetkych.
Tak jej poprajme vela stastia....bude ho potrebovat,lebo zdravy rozum si uz dal off tak uz len to stastie.

stzu27
17. apr 2014

@sisaha súhlasím s tým, čo píšeš, ale nemyslím si, že by si musela nazývať zakladateľku hlupaňou

sisaha
17. apr 2014

@stzu27 nenazvala som priamo ju hlupanou, vidis tam jej nick? pisala som vo vseobecnosti. Mam uz nieco za sebou, preto viem ako takíto muzi uvazuju.. Osobne poznam jedneho - zenaty, dcera. O manzelke sa vyjadruje ako o polobohovi, rozvod u neho nepripada do uvahy, ale cele dni iba nahana baby a mlade studentky, ktorym plati 20 eur za fajku v aute. 15 minut - baba ma zarobene, on spokojny..Alebo ide na masaz a s maserkou sa dohodol, ze ked mu pri tom 2x vyhoni tak jej da 50-tky... Takze preto...otvorte oci zeny..

tilda
17. apr 2014

@smoulatko jasne,tvoj zivot..a tvojich deti, bodaj by sa vsetko na dobre u vas obratilo. Len aj chap,ze ine zeny so zmyslom pre cest,moralku a fer hru nas toto cele trochu "nachomejtlo"...aj za teba...drz sa!

stzu27
17. apr 2014

@sisaha ja mám práve otvorené obidve a preto vidím, čo píšeš 🙂 a súhlasím so všetkým, čo si napísala -ale to sa opakujem... len sa mi nepáči, keď tu niekto niekoho uráža, aj keď teda podľa Teba nie...

nini1010
17. apr 2014

Ja som v nemom uzase co vsetko su niektore zeny ochotne tolerovat a prizmurovat oci aby si zachovali zivotny standard a "dokonalu rodinku". Vlastne na to ani nemam co napisat lebo ti vobec nerozumiem.nakoniec sama si si vedoma toho ako asi vyzeras.tehotna netehotna,nikdy by som sa nenechala takto ponizovat a vyprasila by som ho z baraku.a ty o nom este ako pekne hovoris,a ze ho lubis... No dovidenia.

adri266
17. apr 2014

@smoulatko ok, chapem, ako si to myslela. Ja Ti uprimne drzim prsty, aby ste sa z toho dostali, ale ak to tvra tolko rokov, bez vonkajsieho zasahu sa on nezmeni. Pises, ze ho milujes, tak mu pomoz.

Ak mas take problemy, skus si pisat dennik, ja som si ho pisala cele roky, ale teraz s FB, listami sestre a vypisovanim tu ho uz nepotrebujem 😉 . Mozno by Tebe samej pomohla navsteva terapeuta. Cloveku sa velmi ulavi.

victory1
17. apr 2014

@smoulatko No pozri, si aka si..z toho utrzku, co si o svojej situacii nacrtla, si kazdy vsimol len to, na co chcel odpovedat a prispevky typu, ze si naivna, ti naozaj nepomozu...
Ako som tu uz kdesi pisala, rozchod a rozvod je najjednoduchsi na svete, pretoze si kazdy mysli, ze ten v poradi dalsi vztah bude lepsi a malokto sa chce v dnesnej dobe trapit s problemami. Ovela tazsie je, ak sa rozhodnes zotrvat a problem vo vztahu riesit....
No a chlapi su ako male deti..tiez potrebuju mantinely a voci partnerke si dovolia len to, kolko im dovoli, umozni ona sama. Preto si myslim, ze za vztah /kedze tvrdis, ze ho milujes a ma dobry vztah k vasim detom/ mozes este bojovat, ale musis yt nekompromisna a naozaj mu postavit tie matinely a hlavne trvat na tom, aby ich dodrziaval. Ake, to uz po rokoch manzelstva ovladas najlepsie sama....vies, na com mu zalezi, co nechce stratit...Stratena dovera sa neziska lahko, ale zas kazda krivda raz preboli..ze? 😉

cecil36
17. apr 2014

@smoulatko on je inak neskodny? No, len aby raz neprisla skodna, ktora tvojou istotou otrasie..... 😉