Je dôvod žiarliť?

14. júl 2020

Ahojte trochu humorná situácia ale potrebujem aj názor žien 😄 vopred chcem povedať že ja svojmu mužovi verím a viem, že by ma nikdy nepodviedol sám mi povedal že keď ma bude chcieť podviesť mi o tom povie 😄 ale predstavte si že to je váš chlap tak začnime.... Muž vám chce ukázať na telefóne obrázok a pípne mu tam správa od kamarátky z detstva ktorá má ešte brata najlepšieho kamaráta vášho chlapa váš chlap je u toho kamaráta akosi často aj ten kamarát u vás tak vám to nedá spať a idete si potajme pozrieť správy s tou kamarátkou a správy sú vymazané.... jedného dňa sa rozhodnete že sa idete aj s dieťaťom prejsť ku tomu jeho kamarátovi stým samozrejme že domov vás muž zavezie. ..(viete že tam manžel bude lebo majú kšefty o ktorých viete a nevadia vám a je to aj váš kamarát aj s ním si radi pokecáme) a vy tam prídete a doma je len jeho sestra a váš manžel čo by ste si o tom mysleli? Dodám že kamarátka je zadaná a snáď sa bude aj vydávať vy sa s ňou poznáte vychádzate celkom ok ....je to dôvod na žiarlivosť? to dôvod na žiarlivosť? 😄 tam

lujza123
15. júl 2020

Žiarlivosť je vlastnosť ktora mne osobne veľmi vadí, ale občas chytá aj mňa. No namiesto podozrievania a domyslania si fiktívnych scenárov snažím samu seba ukludnit a nedovolit vlastnej hlave pokračovať....
My sme spolu 10 rokov, pomerne spoločenské typy, navyše s prácou pri ktorej stretávame kvantum ľudí. To by s žiarlivosťou naozaj nešlo...

Aký zmysel na niekoho podozrievať? Keď ma niekto povahu (príležitosť) k nevere spraví to bez ohľadu ci jeho partner ziarli alebo nie. Spraví to aj keď mu budeš čítať sms, maily, sledovať ho pomocou tajného GPS zariadenia....

Tak isto keď je niekto žiarlivý dôvod na žiarenie si nájde vždy.

sasa1310
16. júl 2020

@komir63 prosím ťa. Pár SMS ti moc tu kartu nezaplní. Treba mazať videá a fotky, aby sa uvoľnila pamäť a nie SMS alebo písanie na whatsApp a pod.

tykat
17. júl 2020

Coho sa tykala ta vasa velka tazka kriza?

Osobne si myslim ze si ho k tomu kamaratovi isla podvedome skontrolovat a nie prejst sa s dietatom. A podozrenie len narastlo kedze kamarat nebol, bola len jeho sestra s tvojim muzom.

Ono je tazko radit, skutocnost moze byt od "dal som si caj" az po "prasim ju kazdy den, len ty o tom nevies"

mk22
17. júl 2020

5rokov? Už 5rokov? Chlap dokáže pod viesť po dokonalom 30r vzťahu a so ženou o kt by predtým nikdy nezakopol.
Nebuď naivná.
Muži sú samci.. Herci..dokazu aj nemozne.. Je len na nás koľko si pri pustíme, dovolíme..
Vzájomná dôvera vyzerá ináč.. Nie sem tam si prečítať správy.. Tajne🙂

lylyjana
17. júl 2020

uch ja by som hrozne ziarlila :D uprimne, nebudeme sa na nic hrat, vadilo by mi to. Minimalne by som mu to povedala, ze ti to pride zvlastne, ze ty mu veris, ale je ti to neprijemne. A uz je na nom ako sa bude spravat potom, co ti povie. Ako verila by som mu dalej, len v hlave by som mala asi milion scenarov. Ale vsetko by bolo v pohode, keby si nevymazal tie spravy. Ale to mu zase nemozes povedat, ze si mu liezla do mobilu :(

cippi
20. júl 2020

Som muz a osobne si myslim, ze zeny su omnoho majetnickejsie a ziarlivejsie ako muzi, kedze muzi tieto veci nerobia moc, ze sonduju do mobilov, sleduju, a tak. To znamena ze zeny podvedome vedia, ze muz je samec je menej odolny, a tak kedze nechcu prist dlhodobu investiciu muza do vztahu, snazia sa mu teda vsemozne prekazit kontakt s inymi zenami. Uplne ho odstrihnut, co mi priprada dost cez ciaru. Hovori to aj evolucna psychologia o spravani muzov a zien a zistil som, ze to presne zodpoveda realite takmer🙂). Takze viem co mozem od zeny cakat vopred🙂). Toto badam pozorujem u zenskeho pokolenia ako celku da sa povedat🙂). Niekedy je to smiesne, pretoze potom mi to pripada, ako keby ta zena chcela uvaznit muza len pre seba. Alenik nie je majetok nikoho. Toto vsak nepomoze v dnesnej dobe moc, pretoze je to iba spicka ladovca, muza sa neda ukontrolovat, ked sa rozhodne cosi vyviest urobi to. Dnes sa muzi pohybuju medzi zenamiomnoho viac, v praci su zmiesane kolektivy, rozne sporty su zmiesane kolektivy, proste vsade. Kedysi to takto vo velkom nebolo, takze rizik je tu omnoho viac ako kamaratka. Sledovanie mobilu mi pride u zien take smiesne dost, nechapem tomu proste, ale vravi sa v mudrych knihhach, ze aj ta najkrajsia zena ma o sebe obrovske pochybnosti 🙂). Co bude asi pravda podla spravania sa zien 🙂. Toto keby mi zena robila asi tak by som zvazoval co to mam vedla seba 🙂. Je pravda, ze zeny casto vztah narusaju svojimi scenarmi a podozreniami, az pride cas ked muz si povie no bolo mi toto treba🙂?

sasa1983
20. júl 2020

@cippi jezis, ďakujem konečne niekto napísal, že nie sme nikto ničí majetok

akinom0077
24. júl 2020

hm zmazane spravy nevestia. nic. dobre ... pokial. zmazal. len. od tej. kamaratky... ak si maze vsetky... je to ine ja napr nedrzim spravy ja precitam odpisem mazem kazdu jednu tento zvyk mam cele roky od prveho mobilu az po posledny

yvanielka
1. aug 2022

Ako ste dopadli?

autor
10. aug 2022

@yvanielka dnes sa tomu celkom smejeme 😁 rozprávali sme sa o Tom a nie nikdy ma nepodviedol verím mu.. už skončili aj kšefty s kamošom tak už tam aj prestal chodiť sem tam príde kamoš sem a keď tam máme ísť na kávu alebo tak lebo však celá rodina sa s nami pozná tak ideme poväčšine spolu i keď mi niekedy vadí ako sa s ňou rozpráva vidím že môj sa tak rozpráva s každým nerobí rozdiely v pohlaví 🤷

pragmaticka
10. aug 2022

Divne, ze radšej sedí s kamoškou, ako sa ponáhľa za vami domov!!! To by mi vadilo asi najviac. A to ze maže ich komunikáciu, maximalne divne tiež!!! (Tie jeho výhovorky by teda u mňa neostali!!)
S tými tvojimi názormi o kríze a ako si dôverujte a ze by ti povedal keď ta pôjde podviest, no mam dosť.. Pripomínas mi 14rocne naivne dievča.

Niečo tam je, a ak to ešte nedospelo do nevery, je to na správnej ceste ku nej.

Ale neboj, nie je jediný na tejto planéte 🙂

seahorse27
10. aug 2022

Strasne ma pobavilo, ze by ti muz povedal, ze sa ta chysta podviest 😂 Riadne vtipne, hadam tomu neveris 🙈 Ano, tato situacia je mierne podozriva, dala by som si pozor, bola by som obozretna, oci usi na stopkach…ale na nejake zavery je priskoro…