Je možné byť s bývalým partnerom kamaráti?

suzana121
11. mar 2009

No z ex sme sa nevideli dlho vlasne co odišiel ked som ostala Tehotna.Sice nedavno začal navstevovat syna ale az po testoch dna.Mne len oznamil že mna nemiluje což mi vubec nevadi ale že mna bude mnet vždicky rad a chce ostat kamarad chce svojeho syna 8 m vidat .Problem je v tem že jaksi nedokažu byt snim kamaradka len steho duvodu že mam pocit že sa ke mne chova jak k handre ked niečo potrebuje je jak milius ale ked ne tak je na mna jak pes .Su zufala a nevim co mam robyt????

pensadorcallisto
17. mar 2009

blesq, ved pisem, ze to mozne je... Dokona pred 3 dnami som sa rozpravala s exmanzelom, kecali sme 40 min. a dokonca sa ma pytal ako sa ma moj maly syncek, ale fakt uprimne...
Je to mozne, ked medzi vami nie je nenavist a logicky vidis, zekamaratsvo vam funguje lepsie ako manzelstvo...

suzana121
autor
17. mar 2009

No ved to som si myslela ale neni to vubec tak mam pocit ze este ked sa ukazal ked pocitam aj tehotenstvo co odisiel a kolko ma na syn pomlai 2 r som onom nic nevedela a teraz ho videl 3 krat a mna vic nez jeho.Ale o to nejde sak sa ani neopita co mali a jak a kemne sa poslednu dobu chova ja ke k............lenze ja nemusim trpet jeho naladovost.Asi to nepujde do teraz sem mu ustupovala ale mam teho dost 🙂

suzana121
autor
17. mar 2009

blesq nejde mas pravdu

miska001
18. mar 2009

moj nazor asi na zaciatku určite nie je možne byt v kamaratskom vztahu s ex ale časom si myslím že to nie je nemožne

angua27
18. mar 2009

tak ja si myslím, že to možné je. ale závisí to od oboch. ja som od bývalého preč 7 mesiacov. aj keď vzťah nám už nefungoval dlhšie a žili sme skôr vedľa seba ako spolu. prvé mesiace boli divné, ale teraz mám pocit, že to ide iba k lepšiemu. to najhoršie na oboch stranách prebolelo, veci ohľadom malého máme dohodnuté a minulosť neriešime. ale chceli sme to obaja, aby to medzi nami fungovalo. máme spolu syna a keď chceme, aby mal oboch rodičov, treba na tom pracovať. 😉
suzana, ja by som sa na Tvojom mieste s exom porozprávala, že čo vlastne chce. a podľa toho sa zariadila.

suzana121
autor
19. mar 2009

Ved to som skusila ale snim sa neda on len on ma problemy ale ked to pujde takto dal tak co uz snim 😉

simona55
23. mar 2009

moj stryko nachytal svoju zenusku z inym sa bozkavat mozno ze aj viac bolo to neviem, no a stryko to nevedel pochopit preco to urobila ved mali super vztah no ale to som chcela povedat ze dali sa rozviest. a stryko chodil navstevovat dceru ona chuda je autistka a ine problemi a stryko by ju nedal ani zasvet no po rozvode netrvalo ani rok a zase sa zobrali a teras im to klape aleb to iba hraju ja neviem ale ja ich vidim ako super rodinka nmaju tiez aj syna teras 3rocneho certa.podla mna ta1 sanca sa musi skusit .kto lubi ten aj odpusta.

ma_se
23. mar 2009

ja si myslim,ze sa da vychadzat,ale zalezi,na tom ci to chcu obidvaja,ak jeden chce a druhy nechce,tak tazko sa vychadza...stale to zalezi len na tych dvoch a aky ma ex charakter...

ja osobne s mojim ex by som bola za dobre,lebo,co som mala robit,stalo sa,ze sme sa rozviedli,ale ked som sa dozvedela vselijake svinstva a spinu,co na mna nahadzal...TAK AKO MOZE S NIM CLOVEK VYCHADZAT...

ZALEZI VELA NA TOM AKO SA TY DVAJA ROZIDU,CI V DOBROM,CI V ZLOM...

zuzkafuny
23. mar 2009

Moja mama sa rozviedla s ocom a doteraz sú kamoši...
A aj ja som sa rozišla s bývalým a musím poklepať klop klop klop vychádzame spolu supééér... Vždy keď niečo je, sa na neho obrátim... veď máme spolu dcéru. A nevadí mi, keď jeho dcéra príde s našou ku nám domov 😵 😵 😵 Mňa to teší 😉 🙂

simusa35
23. mar 2009

No niekedy sa to da ja som zatial s byvalimy ostala stale kamoska lebo stale sa rozisli oni somnou a ja som im to odpustila ale mojho byvaleho som nechala ja a vobec sa nerozúravame tak zalezi na tom kto koho nechal lebo ak si ty nechala jeho tak chlapec potrebuje viacej casu aby sa dal do kopy ako dievca

krasuliak
23. mar 2009

a sme tu ci kde?

krasulka
23. mar 2009

no ja neviem kam nas presmerovali 😀 😀 😀

zuzkafuny
23. mar 2009

Krasuliak, Krasulka... ste poblúdili??? 😕 😕 😕

bubba
23. mar 2009

ze 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krasuliak
23. mar 2009

ale sak skoda reci 😒

jenna7082
23. mar 2009

ja som s mojim ex stopercentna kamaratka, on so mnou tak na patdesiat percent ale ide to 😵

krasulka
23. mar 2009

ale nezabludili, len zamli jednu temu a niekam nas supli inam 😀 😀 😀

jenna sa mu necuduje 🙄 kto by s tebou vychadzal? 😀 😀

jenna7082
23. mar 2009

bubba 😵

suzana121
autor
24. mar 2009

🙂

monika131
24. mar 2009

Ja sa so svojím ex tiež kamarátim. Máme tiež spoločných priateľov a nerobí nám problém sa stretávať. On má priateľku, s ktorou si rozumiem a on si tiež rozumie s mojím manželom. Takže v pohode. 😎

suzana121
autor
24. mar 2009

No aspon niektori u nas to nejde maly ma jit na operaciu a ked sem mu to napisala zdrbal mna jak male decko ze to nevidrzi do patku a co ja vim misto podpori mi znada a potom mi napise ze mam byt klidna misto promin nech sa nehneva nechcu zazraky ale aspon by sa mohel hrat ze ho ten mali zaujima.D neska sem sa rozhodla ze ma utlum ked sa nemini starat a chodit na pul hodini raz do tydna za nim nech si trhne nohu to neni opicka na provazku 🙂

sasiki
24. mar 2009

aj podľa mňa sa to dá, možno nie hneď, až všetko prehrmí a obaja sú inteligentní 😅

lucaska
26. mar 2009

postupom casu sa to da ak su obaja rozumny......................a niekedy je kamaratstvo este lepsie a pevnejsie ako spolunazivanie 😉

suzana121
autor
27. mar 2009

No pan mi oznamil ze videl syna uz 4 krat ze si ho bude bravat dom sam kedze je jeho!Ale ze mali ma problem a ked nedaj boze dostane zachvat ani nevi co snim 🙂 Nejsu povina mu ho davat sameho ze? Dekuju

megie
29. mar 2009

ahojte,
no, dúfam, že aj my budeme po rozvode kamarati, asi to mnoho veci ulahči, ako tak čitam, tak sa to da.. 🙂
a mam otazku, ak ste mali nejaké pôžičky nadobudnute počas manželstva, jedni na jedného písane druhé na druhého... ako ste sa "podelili"? každy si plati tie na svoje meno? alebo aj časť z vašich prevzal na seba ex kedže ste na materskej? Pretože ja mam na seba jednu na 116eur mesačne, takže asi viete, čo by mi z materskej asi ostalo...na jedlo byvanie a tak...

megie
29. mar 2009

takto, ja sa bojim, že sa pohadame kvôli peniazom a tak a že nebudeme kamarati. Myslim, že je dobre mať OK vztah aj po rozvode kvôli malej, kedže chcem aby vidala svojho tatina.

suzana121
autor
30. mar 2009

No skur nech ty da veci alimenty na malu 🙂 Lebo nejsu si ista ale pozicku si budes muset platyt .Verim ked je to dobri otec je to fajn