Je možné byť s bývalým partnerom kamaráti?

suzana121
11. mar 2009

No z ex sme sa nevideli dlho vlasne co odišiel ked som ostala Tehotna.Sice nedavno začal navstevovat syna ale az po testoch dna.Mne len oznamil že mna nemiluje což mi vubec nevadi ale že mna bude mnet vždicky rad a chce ostat kamarad chce svojeho syna 8 m vidat .Problem je v tem že jaksi nedokažu byt snim kamaradka len steho duvodu že mam pocit že sa ke mne chova jak k handre ked niečo potrebuje je jak milius ale ked ne tak je na mna jak pes .Su zufala a nevim co mam robyt????

bubba
11. mar 2009

ale suziiiiii.kasli nanho ignoruj to ako sa len da 😖

martao
11. mar 2009

suzana121

Zatial to skús brať ako to je. Ak bude prejavovať záujem o syna, nechaj to tak. Pravidla si určuj Ty. Máš právo na úctu. Pred ním buď hrdá, radšej si poplač osamote. Syn by mal vyrastať v pokojnom prostredí a vysvetli to aj tomu svojmu.

jenna7082
11. mar 2009

starozákonné "oko za oko, zub za zub" má čosi do seba 😉 sak ked ho nepotrebujes k zivotu, naco ho riesis?

jenna7082
11. mar 2009

tym som chcela povedat, ze bud aj ty na neho taka

bubba
11. mar 2009

suhlasim s tym ze kto do teby kamenom ty donho este vacsim nech vidi ze´sa nebojis

suzana121
autor
11. mar 2009

Dekuju to su jeho slova on je negdo oko za oko zub za zub.No ked ho ignoruju je jak milius su chvile kedy by sem mu najradci vihodila na svetlo ze vim ze si ze mna roby akurat p...............a tych kerich ma rad k nim sa chova uplne inac uz mna stve ze dosle 🙂 Ale ste zlate

suzana121
autor
11. mar 2009

No navstevi sem mu utla raz za dav tydne na 1 h je to chyba ci mu mam zas nechat volne pole nech dojde kedi chce?

pensadorcallisto
11. mar 2009

Ahojky...

Tak my sme s exmanzelom ostali po rozvode kamaratmi. Klapalo nam to este lepsie ako ked sme boli manzelia. Proste vedel, ze sa da na mna spolahnut, ze viem vsetko vybavit a v skutocnosti som bola jeho najlepsia kamoska a zacal si ma fakt vazit. Asi preto, ze vedel, ze nemam potrebu ho oklamat alebo len obrat o peniaze ako jeho ostatni kamarati. ktori boli dolezitejsi ako ja, ked sme boli manzelmi.
Ked som sa 2.krat vydala a prisla na SVK, tak 1.stretnutie s nim bolo dost brutalne, takmer sme na seba nakricali v nakupnom centre. O 3 dni neskor sme uz normalne kecali ako keby sa nic nestalo.
Inak, stretnut sme sa museli, pretoze som od neho potrebovala suhlas na vycestovanie nasej dcery do zahranicia.
Teraz sa snim potrebujem rozpravat znova, aby mi ten suhlas predlzil, ale pochybujem a mam aj z toho rozhovoru vazne obavy, ze sa mi to podari. Myslim, ze nase priatelstvo stroskotalo po tom, co sa dozvedel, ze mame s manzelom maleho synceka a on si zrazu uvedomil, ze straca nasu dceru...
Ale ako vravim, my sme s ex mali 100% lepsi vztah ako kamarati nez ako manzelia...

Suzanna121... Podla mna je to malo, ale ked to nie je riesene sudnou cestou, tak je to na tebe ako sa zariadis.
Sud by mu pravdepodobnejsie urcil castejsie alebo teda na dlhsie. Neviem ako to je, ci ho mas zapisaneho ako otca v rodnom liste... Ak nie alebo ak nepoda ziadost na sud, tak ja by som o fakt neriesila.
Inak, nechapem preco ho nechas, aby sa k tebe takto spraval. Ved ti nie je vlastne nic.
To "oko za oko, zub za zub" ma aj svoje uskalia. Hlavne v tom, ak aj on si zvoli presne taku istu strategiu. A tak si budete robit len naschal a stale sa to bude len stupnovat.
Ja na tvojom mieste ho vobec citovo neriesim. Nech si pride tak ako mu to urcis ty, pohra sa s malym a odide prec. Obmedzi to len na to najnutnejsie

suzana121
autor
12. mar 2009

Mas pravdu 🙂

simona55
12. mar 2009

pridam sa kvam. kedsom mala sestnast zalubil sa domna susedni chalan. no on bol starsi o4roky no mozno by to as tak newadio ale my ho velmi nasi branili bol trochu taky iny ako ja a moja rdina bol na nissiej urovni no mne to nevadilo ja som ho nelubila len mi snim bolo dobre . no ale kolko krat ma uvideli nasi jeho spolocnosti tak vzdicky som vyfasovala . tak som si povedala ze to uz skoncim snim nebolo nic len bosky meci nami bol iteligentny a nedovoloval si viac prisaham ja so ho nelubila len som si nanho strasne zvikla no tento romanik sa mi zacal ani nie tak v 16 ich ale 13ich a trvalo do 16tich.potom sme cela skola isli na vylet kde som sa spoznala terajsimm manzelom a jeho som uz toho prveho viac nepokusala on strasne plakal a nenavidelma ale som mu vravela ze to nechaj me tak lebo aj tak nemozeme byt spolu .stale bol smutni ked som mu to vravela . no ja som sa vydala ale verte mi jeho som ani po troch rokoch nevedela zabudnut, vzdy som ho mala v hlave ci som varila alebo nieco robila vzdy . ked som isla knasim na navstevu videla som ho a chcela sa mu prihovorit a ospravedlnit ale on sa mi vyhibal a nevedel mi odpustit. no ale po polroku sa moja ml.sestra donho zalubila ja neviem co nas nanom pritahovalo pritom nebol ziadni britt pitt bol spatnucky ale zaroven milucky. no ked som sa dozvedela ze chodi zo sestrou ja som skoro odpadla no jednoduchosom nevedela si predstavit ako budeme cela rodina unasich pri jednom stole sedet to by som neprezila ,ale moj ocko ktori to branil mne branil to aj sestre no ale sestra mala osemnast a odisla snim. ale k nasim nechodia lebo ocko ichz nasej rodiny vyhodil no ale so svagrom sme teras kamosi ale niekedy ma take cudne pripomienky .ja knim chodim co sa da robit .

suzana121
autor
12. mar 2009

🙂 No to ano dneska tu byl zajtra chce dojit zas a malemu chce poslita 1500 sk nevedela som co mu mam na to povidat

greta24
12. mar 2009

Peniaze zober, ved su pre maleho, a vas vzajomny vztah neries, casom prides na to, co je pre syna najlepsie

suzana121
autor
12. mar 2009

No o to nejde ale cekam na sud o vyzivne ked psom da mesacne 7 t a synovi chce posilat 1500 sk a ktemu lukasek ma problemi zdravotne 🙂

greta24
13. mar 2009

Tak sa snaz vysudit viac, odkladaj si vsetky ucty, aby si ich mohla preukazat na sude. Ked dava tolko na psov, tak predpokladam, ze ma dobry prijem, tak by sa ti to mohlo podarit 😀

suzana121
autor
13. mar 2009

mnne by stacili aj 3000 a nech mu nic nekupuje

greta24
14. mar 2009

Drzim palce ! 🙂

suzana121
autor
15. mar 2009

No po tem co sem sa dozvedela najradci by sem sa nevidela!Pan ivestoval 4000e do auta a synovi nema dat ani tych par supek

bubba
15. mar 2009

suzana je to chuj ani s nim nic neries,rovno cez sudy 😕

zuzu13
15. mar 2009

suzana...hlavne klud... 😉 ked ma tolko penazi...tak si poziadaj o zvysenie vyzivneho a tak isto mozes ziadat o manzelske vyzivne...a hlavne ...neries ho...staraj sa o svojho syna ako najlepsie vies... 😉

lucaska
15. mar 2009

simona 55, no tak ten zivot to pekne zariadil..............a ako dopadaju vase spolocne stretnutia,sestra v pohode???

pensadorcallisto
16. mar 2009

Suzana, kludne moze mat kopec penazi.
Na sude budete musiet dokazovat vas prijem. A vsade sa da oblbovat...
Nakoniec sa moze stat, ze jeho skutocny prijem bude uplne zivotne min. a ty z neho nevytrieskas ani tych 100eu...
Vsetko aj tak zavisi od jeho prijmu, nie od toho, co ma nasetrene.
Ale je to fakt riadny blbec. Nezodpovedny egoista.

mirka414
16. mar 2009

ja si myslim,ze byt s tvojim ex kamaratka to bude asi ako z pocasim,raz bude dobre a raz zle.ja by som to vyriesila dohodou pevne mesacne peniaze,lebo takto nebudes vediet mesacne na com si...a to by som spravila aj y navstevami...a ak bude on chciet navyse nieco davat synovi,tak nech mu zriadi ucet,kde si to len syn bude moct trebarz v 18rokoch vybrat sam...

simona55
16. mar 2009

lucaska. no ano ona si ho ma pod papucou vies co clovek potom casom na to zabudne ze co bolopred 17rokmy uz teras na to ani nespominam len niekedy svagra pokusam ze ma preco nechcel ale to iba zo srandy a on my odpovie no zase zacinas? 😀 no ale sestra si to zbabrala teras vobec ani vkrocit nemoze k maminym lebo ocino je cudna povaha .no co uz jeto tak ako sa to malo stat.

suzana121
autor
16. mar 2009

Dekuju babulky sud to za nas vyresi on asi musel nastat den kedi sem musela si to virešit sama ze sebu dekuju vam ste zlatučke .On svuj prijem nezmensi lebo roby ve firme kde vsetko ide na papir ale mne uz to je aj jedno .Ja mam svuj poklad a on nech si trhne musi si sam ujasnit co chce a co je pronho dulezite 🙂

pensadorcallisto
16. mar 2009

Suzana, tak ti prajem vela sil v boji, pretoze to mozno nebude az take jednoduche. Hlavne su to natahovacky a nervy. U nas bol rozvod iba formalnou zalezitostou, a aj ked som si myslela, ze som v pohode a ziadny stres, pravda bola ina.

suzana121
autor
16. mar 2009

Ved to ale co uz?

pensadorcallisto
16. mar 2009

No, ja len, ze ked uz sa das na boj, tak vydrz do konca... Nenechaj sa nim ovplyvnit. je to obycajny uboziak, ked na psov prachy ma a na vlastneho syna nie... To uz je svet hore nohami..Totalny chaos... 😠

suzana121
autor
17. mar 2009

Ved to a mrzi mna aj to jak sa chova ani sa neopita jak sa ma a ked dojde tak sa len posmudlia ide 😠

blesq
17. mar 2009

inak podla nazvu temy , ja osobne tvrdim ze to mozne nieje

tomaslavka3
17. mar 2009

suzana-s mojim exm.si teraz vychadzame lepsie ako pred a po rozvode.Cas nieco vyliecil,vyriesil a vzhladom na to,ze s detmi ma velmi dobry vztah od malicky,cez rozvod az doteraz je to lepsie,ze sa dokazeme dohodnut na navstevach,prazdninach a dokonca som mu uz aj ja volala ohladom spravania sa nasich deti...