Je normálne robiť zoznam hračiek?

cecil36
11. máj 2014

Baby zaujíma ma váš názor. Je normálne, aby otec kontrolooval 2,5 rocnemu synovi hracky a lego mal dokonca skatalogizované v počítači? Keď prišiel z kúpeľov, kontroloval koľko kusov lega chyba. Zobral krabicu a kus po kuse kontroloval so svojim zoznamom....Ďakujem za nazory.

blue_eyes
20. máj 2014

Nie je to normálne ani náhodou...otecko by sa mal vrátiť do kúpeľov na nejaké preliečenie....😀

hejdita
20. máj 2014

😀 aj ja som mala obdobie kedy som pocitala kazdy kus 😀 aby som vedela co chyba co mam pohladat 😀 potom az uz bolo viac skladaciek a roznych goraliek tak uz som to vzdala 😀 😎 takze kazdy sme nejaky nehladala by som v tom nemoc 😝 😀

sida447
9. jún 2014

Ocd,tazky zivot s nou :((((

keram3053
10. jún 2014

ja budem priamy....niet o com diskutovat, to normalny clovek nerobi....mal by vyhladat lekarsku pomoc, ale neviem ako presvedcit nenormalneho ze takym je? Len aby sa to casom nezhorsovalo a neviedlo k niecomu vaznejsiemu....hm

stanislavao
10. jún 2014

urcite to normalne nieje. kolko krat som uz povysavala lego. ked chybalo nieco z puzzle, tak som to cele vyhodila a puzzle nekupujem. je to dost blba hracka pre deti, ked sa s tym nevedia hrat. a kontrolovat hracky a zapisovat si, ze kolko coho je je vazne chore. a vazne by ma zaujimalo, ze co sa stane, ked nieco chyba. a to vas muz akoze nema nic ine na robote len kontrolovat hracky? urcite musi ist k lekarovi. ja by som sa bala s takym clovekom zit.

lemurko
10. jún 2014

Moj otec si vzdy veci rad katalogizoval a mal v nich prehlad, tiez nemal rad, ked sa veci stracali. Je to taka vlastnost, ktora sice obcas lezie riadne na nervy, ale uchylkou by som to nenazvala, kym to teda neprekroci hranice, ktore urcite zadavatelka tusi kde su. Moj otec si napriklad strasne rad nahraval najskor na pasky, potom vypaloval DVD, potom si stahoval rozne veci do kompu, pisal si obsah skriniek (mal tam rozne zozisty, pera, a hluposti, co este za komacov fasovali a teda sa to malo setrit). Neznasal, ked mu do toho niekto isiel. Co sa tyka hraciek, nemal to rad rozhadzane, ale teda zoznamy na hracky nam nerobil, ale vzdy nas viedol k tomu, aby sme si tie dieliky strazili same.

A teraz ja pri mojom dietati, tiez nemam rada, ked sa hracky spratavaju sposobom vsetko nahadzem do suflika, nekompletne hracky vyhadzujem a fakt ma to dokaze riadne vytocit, ked to napriklad upratuju s mm a takym stylom, ze to len niekde pozastrkuju. Alebo ked sa kocka z lega povaluje kde kade pod stolom, pod gaucom a nikto to nedvihne a neda na miesto. Ale pedant teda nie som, skor bordelar. Ale toto mi vadi, kedze to vsetko stoji peniaze.

lenka3007
10. jún 2014

mna by zaujimalo, co urobi, ked chybaju kocky.. nenavratne.... My mame velmi velmi vela lega a kazdy mesiac pribuda, za tych 9 rokov je toho az prilis.. ale k veci, ked sme kupili nieco, co bolo komplikovane na zlozenie (vacsinou su to tie technik legá) tak som malemu vysvetlila, ze rozobrat to uz nepripada do uvahy, ale ostatne si veselo prestavuje a vela krat uz nenavratne zmizne suciastka, ale ze by to niekto prepocitaval? sak by ma dzublo, by som tu tyzden pocitala a mesiac zapisovala do PC... takze podla mna to nie je normalne, pokial to ozaj nie je "vzacne" lego co sa komplikovane stava, v tom pripade by som radila nerozoberat a nemusi to prepocitavat 😀

veriiii
10. jún 2014

nie, nie je to bezne a tradicne,otec ma asi rad poriadok vo vsetkom, ale toto sa mi zda nejaky extrem..co je nejaky inventurny maniak?;-D alebo drzgros, co vsetko musi obratit v ruke ,aj co sa neda?dufam,ze syna nespraskal za chybajucu suciastku?? 😨

ivuska6
10. jún 2014

skor by som povedala na toho otecka ze ako dieta tuzil mat strasne lego a kedze ho asi nemal teraz oto lepsie ho strazi synovi je viac nanho naviazany ako deti 🙂 znamena prenho vela

molnija1985
12. jún 2014

@cecil36 Je normálne robiť zoznam hračiek? // Áno v prípade autizmu je to normálne. 😀 Ono každý sme iný napr. môj švagor zaznačuje do kalendára kedy ide k jeho mame a kedy k svokre, pre mňa je to šibnuté a nepredstaviteľné - pre neho normálne. Na druhej strane je to fajn chalan. Takže to, že si robí evidenciu hračiek tvoj chlap, tak ešte nič neznamená, skús sa ho pýtať prečo to robí ?

levica1313
13. jún 2014

NOO,to už začína smrdiet šikanou...A k tebe sa chová ok?Nekontroluje ti kolko minieš,nemusíš predkladat bločky?Nechcem byt zlý prorok ale toto chovanie nie je ok!!

effie81
14. jún 2014

A nepozeral nahodou Lego Movie?🙂 Nema prichystane Kr... Gl..e?🙂

tykat
16. jún 2014

Tatino je evidentne nevyťažený, treba pridať domáce práce a poriadne zapriahnuť nech nemyslí na ch.joviny.

Prihoď nejaké kocky naviac nech je sranda. 😀