Kamarát sa nevie zbaviť milenky, no miluje svoju ženu.

zdenuska213
25. okt 2019

Ani neviem ako začať. Mam dobrého kamaráta. Poznám sa aj s jeho ženou. Oni sú spolu 13 rokov. On si pred 7 mesiacmi našiel milenku. On pracuje v zahraničí, manželka a dieťa bývajú na Slovensku. A tu je ten problém. Prišiel nato ze miluje svoju ženu. Len milenka si ho tak namotala okolo prsta že nevie ako to ukončiť.

moonlight1210
31. okt 2019

@zdenuska213 mozno teraz celu diskusiu zmazes.

a mozno je na to jednoduche vysvetlenie.

ale aj tak sa spytam - mylim sa, ak si myslim:
1. ze tou podvedenou manzelkou si ty a ziadna priatelka neexistuje? len si nechcela, aby ludia vedeli, ze sa to stalo tebe?
preto si vlastne tak rychlo presla k tomu, ze manzelke to uz "kamoska" povedala a ani si nejak dalej neriesila, ci povedat, ci nie, ci je to spravne, ci nie (kedze bolo vlastne zbytocne natahovat tuto fazu).
2. cele toto si si vymyslela (vzdy taka moznost je, takze ju zahrnam).

zdenuska213
autor
31. okt 2019

@moonlight1210 mobil mi tu prehadzuje písmenká nestíham po sebe čítať a prepisovať. Prepac

zdenuska213
autor
31. okt 2019

@moonlight1210 nemám potrebu si to vymýšľať ani mazať konverzáciu. Podvedena manželka niesom. Ja by som takého chlapa pri sebe neznie šla. Načo by mi bol chlap co ma druhu. Nevera je vo vzhahu pre mňa neodpustitelna.

zdenuska213
autor
31. okt 2019

@moonlight1210 mňa tu ľudia nepoznajú. Tak neviem proco by som mala klamať a rovno by som písala pravdu. Co by som si tým dokázala. Pripadne by som si vytvorila nový nick. Ja neklamem nemám prečo. Len jej chcem pomôcť. Co je na tom zle. Ja mam úžasného manžela a syna.

katkami123
31. okt 2019

@zdenuska213 tak v tomto prípade je to iné, potom to beriem, keď už bol raz neverný,.... potom to fakt nemá zmysel

katkami123
31. okt 2019

@zdenuska213 potom sa nepoučil a je pravda, že ona by to tiež už asi 2x neustála... potom jj bude fakt lepšie bez neho, i keď ktovie, ak ho ľúbi,...

kluska
2. nov 2019

podla mna tam uz muselo nieco byt medzi nimi, tesa medzi tvojou kamoskou a jej muzom, nebolo to take harmonicke manzelstvo ako sa zdalo, lebo tvoja kamoska to velmi rychlo planuje ukoncit, keby to bolo predtym take harmonicke, dala by tomu mozno este sancu, prinajlepsom by s rozvodom neaky cas este vahala... ruky na srdce damy, kto tu a taky dlhy vztah, ze 10-15 rokov? za taky cas sa vselico moze prihodit...

0kristina0
2. nov 2019

@kluska citala si to vsetko? Toto bolo druhy krat co ju podviedol, staci ti?

katkati
2. nov 2019

@0kristina0 Ktovie, koľkokrát ju podviedol. To, že sa vie o nevere druhýkrát neznamená, že to bolo tak, len mohol mať šťastie, že sa mu na to neprišlo. Neverila by som mu.