Jedna švagriná normálna, druhá nie

pacna
29. aug 2007

ahoj mam 3 svagrine ale len dve su normalne.Bratova zena je super a zacali sme si rozumiet az po par rokoch ale teraz sme kamosky pomoze vo vsetkom vselico jej mozem povedat a viem, ze to nepovie dalej.No druha svagrina je opak manzela jeho rodicia maju radsej(aj ked to nepocituje)a ona na to ziarli.Mna ohovara pred manzelom a manzela predomnou a asi jej nedochadza ze mi si to povieme. JE NORMALNA?????? 🤐

ada12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marecek1
28. dec 2011

@ada12345 nič. jednoducho nad tým nerozmýšľaj, sústreď sa na seba, manžela, svoju rodinku, pokiaľ ona nechce s vami mať normálne rodinné vzťahy, tak s tým nič neurobíš. a keď budete mať s manželom deti, tak sa sústredíte na ne, na ich výchovu, budeš mať s nimi toľko radostí a starostí, že sa nad švagrinou - ignorantkou už toľko zamýšľať nebudeš. a možno sa vaše vzťahy zlepšia práve príchodom detí - či už z vašej alebo z ich strany, ktovie, možné je všetko.

michaela112
28. dec 2011

ja sa sťažovať nemôžem...moja švagriná je super osobka, mám ju veľmi rada, je to švagriná v pravom zmysle slova a aj tá najúžastnejšia krstná mama na svete.
...ale musím podotkňúť, že moja exšvagrová bola obyčajná hus, nemali sme si čo povedať, nikdy sme k sebe nemali blízko...a keď mala prísť aj so svojou matkou (mojou exsvokrou), mala som krče, až kým neodídu...obskakovala som ich, dobre sa u mňa nažrali a čo za to???? nikdy ma nemali radi, a ani nemajú
odkedy sme sa rozviedli s exmanzelom, ani raz neprejavili zaujem o dievcata...

lucia20
7. jan 2012

@pacna ahoj, zaujimalo by ma, ci ste si nakoniec so svagrinou porozumeli. lebo svagor dovliekol taku fesandu a ze su zasnubeni. no skoro sme odpadli. boze, nikto jej nevie prist na meno a totalne meni svagra. tak ja neviem ako toto dopadne.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ kde len dal oci?!

pacna
autor
8. jan 2012

@lucia20 ahoj no nase vztahy su tak "užasne" že sa to ani vypovedať neda.Švagrinou ju nenazyvam lebo je to jedna vypočitava a majetku chtiva striga.

lucia20
8. jan 2012

@pacna no asi tak. aj u nas to tak vyzera. slecna v zivote nic nedokazala a chce sa len prizivit. 😖 😖 😖

lucia20
8. jan 2012

@ada12345 presne ako u nas. uplne ako keby som tu nasu krasavicu videla.

pacna
autor
8. jan 2012

lenze ta nasa krasavica ma 40 rokov a nevie co so sebou 😠

hope502
13. nov 2013

Zdravím Vás všetkých. Mám problém, tým pádom Vás žiadam o zopár názorov, pretože si neviem dať rady. Dá sa povedať, že moja budúca švagriná, mne a moju priateľovi, ničí nervy. S počiatku som jej správanie nekomentovala, dúfala som, že ju to prejde, keď nebude žiadna odozva s našej strany, ale pravda bola a je presne opačná. Vymýšľa si, ohovára nás v rodine, robí proste peklo, z ktorého mi je už niekoľko mesiacov zle, vždy keď niečo urobí, mám pocit že dostanem infarkt, potom je to pocit zúfalstva a je to neustály kruh. Robí rozbroje, príde domov s inou verziou a potom u priateľových rodičov vyzeráme ako totálny debili. Nejdem konkretizovať, ale poraďte mi čo mám robiť. Napadla ma aj taká vec, že môže žiarliť na svojho brata (môjho priateľa). Hromadí sa vo mne zlosť, hnev, nenávisť, totálna averzia, .....čo mám robiť ?? Už si pripadám ja ta nenormálna,,.... p.s. vedome som jej nikdy neublížila, nechápem dôvod jej správania :( :( :(

hope502
13. nov 2013

Zdravím Vás všetkých. Mám problém, tým pádom Vás žiadam o zopár názorov, pretože si neviem dať rady. Dá sa povedať, že moja budúca švagriná, mne a moju priateľovi, ničí nervy. S počiatku som jej správanie nekomentovala, dúfala som, že ju to prejde, keď nebude žiadna odozva s našej strany, ale pravda bola a je presne opačná. Vymýšľa si, ohovára nás v rodine, robí proste peklo, z ktorého mi je už niekoľko mesiacov zle, vždy keď niečo urobí, mám pocit že dostanem infarkt, potom je to pocit zúfalstva a je to neustály kruh. Robí rozbroje, príde domov s inou verziou a potom u priateľových rodičov vyzeráme ako totálny debili. Nejdem konkretizovať, ale poraďte mi čo mám robiť. Napadla ma aj taká vec, že môže žiarliť na svojho brata (môjho priateľa). Hromadí sa vo mne zlosť, hnev, nenávisť, totálna averzia, .....čo mám robiť ?? Už si pripadám ja ta nenormálna,,.... p.s. vedome som jej nikdy neublížila, nechápem dôvod jej správania :( :( :(

miriam642
20. nov 2013

dobrý deň, prepáčte, že tu spamujem, ale chcela by som Vás poprosiť o vyplnenie anonymného dotazníka, ktorý sa týka problematiky týrania, a bude použitý výhradne na účely diplomovej práce https://docs.google.com/forms/d/1p_9aBLpIqXK89o...