Jedna švagriná normálna, druhá nie

pacna
29. aug 2007

ahoj mam 3 svagrine ale len dve su normalne.Bratova zena je super a zacali sme si rozumiet az po par rokoch ale teraz sme kamosky pomoze vo vsetkom vselico jej mozem povedat a viem, ze to nepovie dalej.No druha svagrina je opak manzela jeho rodicia maju radsej(aj ked to nepocituje)a ona na to ziarli.Mna ohovara pred manzelom a manzela predomnou a asi jej nedochadza ze mi si to povieme. JE NORMALNA?????? 🤐

weroni
13. aug 2008

ked som sa spoznala s muzom, zacala som ho chodit navstevovat - vela casu som travila s jeho synovcom - syncekom jeho brata. Prveho asi polroka sme sa s tou jeho svagrinou normalne bavili lenze jej syn ma miloval - lebo aj ja jeho a veľa som sa mu venovala.... No myslela som si, ze bude rada ze budem jej kamaratka. Kdeze... Maly vzd reval ked som odchadzala a nakoniec mi raz povedala nech odidem tak aby ma nevidel aby neplakal takze som ani nemala prist rozlucit. Na dalsi raz co som dosla sa mi neodzdravila a odvtedy sa nebavime. Ja som sa jej nadalej zdravila ale ked som sa parkrat nedockala odpovede tak som to vzdala a odvtedy sa nebavime”

darina77
14. aug 2008

Moja švagriná dvakrát prepadla na základnej škole a predsa sa cíti najmúdrejšia.

ma_se
16. aug 2008

sak taky sa robia najmudrejsi....darina....ja poznam aj takych ,co nemaju ziadnu skolu, len ukoncenu zakladnu a robia zo seba ako keby celu mudrost sveta zjedli... 😀 😀 😀 😀 😀 a strasne radi radia druhym atd.

darina77
16. aug 2008

ma-se však aj moja švagriná má len základnú školu, a to sa svokra všade chváli koľko sa ona venovala deťom keď chodili do školy, ani televízor nepozerala. A máš pravdu takí ľudia majú kopec rád na všetko.

danuska24
26. aug 2008

moja svagrina je ako chrobak truhlik - vsetko vie ,vsade bola. rady ohladom krmenia malej su bezne - na to jej poviem, ano - ty to vies, ved si vychovala uz tolko deti.. (slobodna, bezdetna - 31 rokov)..
nad väcsinou veci sa uz nepozastavujem , necham to tak, nech si hovori co chce. byvame so svokrovcami + svagrina - ona ma jednu izbu my s muzom a malou druhu a to nerobim nic ine, len vecne upozornovanie, nech nevrieska ze nikto nie je hluchy a mala spi, svokrovci vecne buchaju s dverami - asi nevedia na co je klucka.
naposledy ma pobavila vcera-ked mi vravela ze isla do zakruty 120 ked robila vodicak, pritom kamarat tam isiel v 100 a skoro sa vysypal, tak chcem ju vidiet ako tam presla ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
vysava ked mala spi...
muz vravel aj jej aj svokrovcom... ale komu niet rady...

petra2505
26. aug 2008

aj ja mam vadnu svagrinu....Zo zaciatku bola "fajn", vtedy mala rocnu dceru tak som sa jej venovala, vtedy este ako potencionalna teta 🙂, kupovala som jej oblecenie, darceky, kopec hraciek, ale uz rok sa nebavime ani pol slova, urazila sa na mna ked som jej povedala, ze by som svoje babo nikdy neobliekala v sekaci (jej muz zarabal, hypo nemali, mali vsetko a malu obliekala po sekacoch a raz sa ma pytala ci neviem kde okrem toho kam chodila ona su este sekace)a nakolko mame problem otehotniet a isli sme na vysetrenie tak som jej raz zavolala ci nahodou nemaju v rodine nejaky problem lebo aj ona nemohla otehotniet a urazila sa na mna, ze si ako o nich myslim a o nej.Mesiac na to mi povedala, ze ma na mna alergiu a tym sa to skoncilo.

bejbypd
27. aug 2008

Petra nehnevaj sa co poviem aj moj drahy slusne zaraba a dobre si zijeme nemame dlhy ani nic a mala ma koopec oblecenia zo sekacov vies do niektorych sekacov dostavaju cisto nove veci a su tam veci ako next,hm a podobne a nehanbim sa za to ze nakupujem zo sekaca a tiez by ma urazilo keby si mi hento povedala 😉

ma_se
27. aug 2008

...ale este aby som ju uplne neociernovala,/bratovu zenu/lebo viem,ze tu chodia aj od nas ludia,zo zaciatku bolo vsetko ok,ked sme prisli na dovolenku a ona uz byvala u nas tak som jej pomohohla sit zaclony...a tam kde som byvala som ju len chvalila aku mame sikovnu svagrinu atd.no ale to som netusila,co sa deje u nas...mali tu velke hadky a roztrzky...vsetko som sa dozvedela az ked sme sa pristahovali....no a zlizla som to ja...samozrejme...ale,co uz pomaly 4roky zijeme v pekle,stale sa na nas vali spina z kazdej strany,ale ja davam teraz prednost zdraviu,a tieto ludske hluposti su my ukradnute...BOH BUDE SUDIT A NECH SI ONI ROBIA ,CO CHCU....V RODINE MUSI BYT NIEKTO CEZ KOHO SA MUSIA VYFILTROVAT... 😝

pacna
autor
27. aug 2008

niektore svagriny su ozaj "dokonale" 🙄
moja co som o nej pisala tak ta nepije vobec a ked pride tak vypije všetko čo je ale ona "nepije" 🤐

ma_se
27. aug 2008

no ja zasa,mala som taku kamosku,ona nepije,ale ked sme mali prist do nich tak stale vytiehla flasu,ale hlavna vec,ze sa stazuje, ze nema na jogurty... 😝 pre deti,a potom niekde hovori,ze koli mne musela kupovat flasu... 😝 a vela krat som zavolala,a v hlase bolo pocut,ze je opita... 😝 ,ale ona nepije...

danuska24
27. aug 2008

Petra ja tiez kupujem malej veci zo sekaca. mas tam niektore veci ovela lepsie, krajsie, kvalitnejsie ako v niektorych normalnych obchodoch. a to ze moj muz zaraba dobre este neznamena ze budem kupovat vylucne napr. body za 200 sk ked mozem kupit krajsie za 100.. 😉
suhlas s bejbypd 😉

weroni
27. aug 2008

petra to s tymi sekacmi som nepochopila teda ani ja 😅 keby si jej vynadala ze dieta oblieka do spinaveho alebo roztrhaneho ale preco ti vadia sekace? kupila si si tam vobec niekedy nieco? Niekedy kupis v sekaci krajsie oblecko jak v obchode akurat ho mas lacnejsie no mozno pre niekoho lacne znamena shit... 😕

siwike25
27. aug 2008

Aj ja malemu sem tam kupim niečo v sekači,tu unas v ga je suprovy sekač,všetky veci maju iba značkove a pekne za dobru cenu.A iny by ani nepovedal na maleho že to ma zo sekača.Moj nazor.Weroni 😉

ella1
27. aug 2008

baby,ale ved ona jej nevynadala.ona len povedala,že by sje dieťa neobliekala do vecí zo sekáčov...to je rozdiel...to je ako keby ste povedali,že vy by ste nedali svojmu dieťaťu v 6.m napr. jahody.....a tá druhá ano.....

ale priznám,že v sekáči som nikdy nebola,len som videla z diaľky,ale tie sa mi hnusili 😝 takže jedine by som zašla do značkového,ale to by ma musel niekto prehovoriť a ísť tam so mnou...ja by som sa totiž hanbila 😅 a ani neviem prečo......

bejbypd
29. aug 2008

ella vies keby to poviem svagrine alebo ona mne tak to beriem ako vyvysovanie sa nado mnou a neni na tom nic zle a ani hnusne ako hovoris su tam velakrat krajsie veci a keby tto povie mne svagrina tak ju s mojou hubou poslem tak do riti ze sa nespamata 😀 a myslim nehnevaj sa neni moc inteligentne hentak opisovat sekace nemusis tam chodit to ti nikto nekaze ale slova hnusi a mi to a pod...tiez mozu niekoho urazit 😉

ma_se
29. aug 2008

no,ja tiez nenakupujem v sekacoch,ale som bola v par a mozem povedat,ze to vela zalezi od majitela toho obchodu...ked som vosla do niektoreho tak mi hned pri dverach udrel smrad do nosa...
a zasa vosla som aj do takeho kde veci vyslovene vonali... 😉

bubba
29. aug 2008

moja svagrina davala detom jest surova parky 😅 😅 😅 staci? 😀 myslim ze viac netreba pisat 😀

zebricka
29. aug 2008

To, ze sa niekomu nieco hnusi, este nikoho neuraza.... mne sa hnusi pluckova omacka, koho som tym urazila? 😉

tribitka
29. aug 2008

téma švagriná???????
tá moja skončila na protialkoholickom, z ktorého na reverz odišla, po polroku skončila na psychiatrii odkial tiež svojvolne odišla, kedže nemala nariadenú ústavnú liečbu, tak mohla urobiť čokolvek, a teraz už dlhšie ako 2 roky o nej nikto nič nevie....ani jej vlastná matka.....
vraj žije niekde v cechách, nezaujíma ju ani jej jediný 9 ročný syn, ktorý tým všetkým velmi trpí, nezaujíma ju ani to, že je stále vydatá za môjho brata, ktorého s nou nevedia rozviesť, lebo jej nemajú kam doručiť oznámenia k súdu.....
jediný prbolém bol v tom, že vydajom prestala chodiť do roboty, lebo ju živil brat, na materskej ju zaujímali len kamarátky, kávičky, pedikérky, manikérky, kaderníčky, handry, drby v meste..... ako povedala jej psychologička, niektoré ženy to neunesú a skončia takto..... najprv slopala len tajne, potom mala aj trojdnové záťahy ked brat musel odísť na víkend z mesta, malého nechávala samého doma, potom zmizla aj na týžden, tak aj na dva mesiace..... no a potom sa stále jedného dna vrátila tvárila sa úplne normálne, ved sa predsa nič nestalo.....
a takýchto situácii bolo neúrekom, to by som tu tie problémy mohla písať aj týžden nonstop.....
ich syna teraz vychováva môj brat spolu s mojimi rodičmi, ale stále hrozí, že mladá jedného dna príde a malého odvlečie so sebou.... je jeho matka, nikto jej to nemôže zakázať, pokial súd nezverí malého do bratovej opatery.... malý je velmi inteligentný, všetku vinu berie na seba a poviem vám, to čo si pri nej zažilo toto dieťa, niekto nezažije za celý život....... ak príde reč na mamu, tak začne byť hysterický, začne plakať, v noci sa potom pocikáva, nemám chuť to tu opisovať......

nanyka
29. aug 2008

fuuuha..a nie je žiadna možnosť súdu ohľadom prisúdenia starostlivosti o malého len otcovi? myslím ako cestou dokazovania, že sa matka o neho nezaujíma..

chudák chlapček ☹

tribitka
29. aug 2008

nanyka, matka má právo na syna presne tak ako aj otec....
to, že sa o neho nestará, jej nikto nedokáže..... vraj bratovi písala sms, ked sa cez nejaké kamarátky dozvedela že sa chce rozviesť, že mu malého nedá, že na súde povie, že ju bil, preto ušla zo Slovenska, že musela zarobiť peniaze pre seba aj dieťa, že začne plakať, že ona to uhrá..... vychcaná krava....
minule toto začul malý ked sa brat rozprával s mamou, odvtedy odmieta chodiť hocikde sám, ani do školy, ani na ulicu, lebo sa bojí, že si pre neho ona príde.....

nanyka
29. aug 2008

čiže tvojho brata drží pekne v šachu 😠 takýmto prízemným spôsobom..teda..
zaslúžila by si akurát tak lopatou do chrbta..uf..pardon za výraz..

bejbypd
30. aug 2008

zebricka to prirovnanie nesei my si zijeme dobre mame dost penazi a napriek tomu naupujem malej aj v sekaci a ked niekto napise ze sa mu hnusi oblecenie s tade mna to uazi ako keby som malu obliekala do veci z nejakych prepacenim grc obchodov mne to vadi 😉 nemyslim to uplne v zlom mozno som jedia ale mna to urazilo a neda sa to porovnat s nejakou omackou 😎

darina77
30. aug 2008

Tribitka, keď som dobre pochopila tak ona ho nechala doma samého ešte v škôlkárskom veku? Potom fakt je lepšie, že ho tu nechala otcovi a nevláči ho niekde po kanáloch. Niektoré ženy sa narodili asi bez materinského pudu.

zebricka
30. aug 2008

Bejbypd...lenze ona napisala, ze sa jej hnusia obchody, ci oblecenie odtial, nie Ty alebo Tvoje dieta... 😉 .... naozaj si myslim,ze je to porovnatelne s omackou, lebo ked poviem, ze sa mi hnusi nejake jedlo a u Vas by to bola absolutna hitovka, tak Ta neurazam, iba konstatujem, ze mne sa to hnusi.... a jasne, ze Vy si mozete nadalej jest, co chcete, rovnako, ako si mozes obliekat decko, do coho chces... je to Tvoj zivot, Tvoje rozhodnutia....

bejbypd
30. aug 2008

to je tvoj nazor 😉

zebricka
31. aug 2008

Urazka je, ked poviem, ze sa mi hnusia ludia, ktori nosia oblecenie zo second handov.... ze sa mi hnusia ludia, ktori jedia pluckovu omacku..... tu nikto nic take nenapisal... 😉

zebricka
31. aug 2008

Ale teda k teme... moja svagrina je tema taka, ze sa mi o tom ani pisat nechce.... 😀 😀 😀

bejbypd
31. aug 2008

vravim to je tvoj nazor ja mam taky aky som napisala a stojm si za nim a ty mas takyto takze ja sa nehadam len si stojim za svojim 😉

ella1
31. aug 2008

bejbypd-nepocopila si ma celkom.raz dávno sme boli v nejakom sekáci-ale tam boli naozaj hrozné veci 😝
to bolo ale pred veľa rokmi.také sa mi hnusia.
ale- ako som aj napísala,do takého, kde majú pekné, značkové veci alebo aj nové niektoré, do takého by som išla.také by sa mi nehnusili. lenže by som sa hanbila tam ísť, neviem ani prečo, ale keby tam išiel niekto so mnou, čo s tým nemá problém, išla by som v pohode.