Jedna švagriná normálna, druhá nie

pacna
29. aug 2007

ahoj mam 3 svagrine ale len dve su normalne.Bratova zena je super a zacali sme si rozumiet az po par rokoch ale teraz sme kamosky pomoze vo vsetkom vselico jej mozem povedat a viem, ze to nepovie dalej.No druha svagrina je opak manzela jeho rodicia maju radsej(aj ked to nepocituje)a ona na to ziarli.Mna ohovara pred manzelom a manzela predomnou a asi jej nedochadza ze mi si to povieme. JE NORMALNA?????? 🤐

kiva23
26. júl 2009

caute,
Tak kprispejem aj ja. Moja svagrina ma velky problem. Moj brat totiz zistil, ze je homosexual, alebo bisexual a odisiel zit so svojim priatelom. Ostali kamaratmi. Plati jej vsetky poplatky za byvanie, vodu a podobne, taktiez nedoplatky a preplatky si samzrejm enechava ona s malym. (Maly ma rocik) Ale to je vsetko v pohode. Vsak nech sa ten moj domotany brat stara, nie? Byva velmi casto s malym a velmi ho lubi. cela moja rodina stojime pri nej. Neochvejne a rozhodne. kedykolvek sme tu pre nu a maleho, s otvorenou narucou. vychadzali sme spolu vzdy dobre. dokonca sme si vedeli o vselicom - aj o tom ich probleme - velmi dobre pokecat a povedat si, ze sa mame radi a objat sa. Z tej kolizie s mojim bratom myslim, ze je uz ciastocne zahojena. Pretoze je v pohode. Ku vsetkym len nie ku mne. a ja vobec neviem preco. Vzdy som to bola ja, kto sa o nich najviac zaujimal, dokola to riesil a radil a podporoval... teraz je u nasich na dva tyzdne a tvari sa akoby som ani neexistovala. ledva sa mi pozdravi a to uz vobec nehovorim o tom, ze na malu Viktorku a ani nepozrie a furt len hovori o malom a kazdemu ho natiska, ze aky je krasny. a moja Viktorka je mimo. Uz ani moja mama s nou netravi cas, co je tu svagrina. Som z toho trochu smutna, preco je taka. Nic som jej neurobila.
Nastvala sa, ked som nechcela ist s nimi na vylet s a malou vo vajicku (cely den - asi 12 hodin). Este totiz nerzi hlavicku a bola tam pokrutena ako taky paragraf. napokon som zase ustupila, aby bolo vsetko ok a pristupila solm na to. Tak mala stravila cely vylet, bez natiahnutia sa, ci prevalenia vo vajicku. starsne som bola na seba nastvana, ze som si neobhajil asvoje a zase som len urobila nieco pre inych. niekedy si pripadam ako mega hus!!!!! Neviem cineziarli, ze som doma so sovojou rodinou a svojim muzom. S nim sa bavi naramne milo, ale na mna ani nekukne. Vyzeram potom pred muzom ako pako, ktory len hlada na nej chyby. Al ezatial ma chape.
Ja viem ze to ma baba tazke, ale nemoze v tom zostat navzdy. Penazi ma kolko len chce. Opatrovatelku vlastne tiez (brat). A vzdy som sa snazila byt s nou co njaviac, aby nemala pocit ze je sama. tak neviem, preco si mam odniest ja amoja dcerka? btw: s mojim bratom vychadzaju velmi dobre

komarka
4. aug 2009

kiva,

vyzera to tak, ze si si na svoju otazku odpovedala sama - zijes v stabilite - volne prelozene uz to je dovod preco niekomu zakrutit krkom, alebo prinajmensom strpcit zivot... a este ty sa nemusis citit previnilo, ty si nic nespackala, tak jej nezob z ruky... aj to je pre nu cast terapie.... zaujimave, ze ti to pisem prave ja, ale asi to bude tym, ze vo svojich vlastnych problemoch nemame az taky prehlad

andzi
4. aug 2009

dobrá téma...
ja mám švagrinú, ktorá sa vydala len preto, aby mala dieťa. Zobrala si chalana, ktorý stále behá po krčmách a stávkových kanceláriách, zarobí málo, bývajú v prenajatom sociálnom 1 izbovom byte no a straaaašne nám závidí. Sme krstnými rodičmi jej synovi, vie, že ja aj manžel máme malého radi, tak vždy keď sa stretneme u svokrovcov malého hneď schmatne a ide s ním na prechádzku, aby sme sa s ním nemohli hrať. Je to možno smiešne, niektorí ľudia závidia tak "zákerne", ale ona to úplne primitívne dáva najavo.

mokuska
5. aug 2009

milá kiva niečo podobné mám za sebou,ak budeš robiť to čo si želá švagriná,nikdy sa od nej neodpútaš,začni robiť to,čo vyhovuje tebe nie jej a hlavne si uvedom,že robiť poskoka druhým je to najhoršien ,mysli na svoje dieťa a na ostatných sa vykašli,nech si zvyknu že nebudeš tancovať ako pískaju.Držím palce.

rora
5. aug 2009

ja mam buducu svagrinu co sa vydala za prveho zufaleho (slobodneho mladenca) co o nu zakopol aby sa nechala od neho zivit a tiez aby mala dieta co najskor a bola len doma. tiez je to ten tip primitivnej zabky co visi na mamicke a spolu s nou(cize mojou svokrou) zavidi aj nos medzi ocami a ohovara kade tade. no chvalabohu ze nam je to uz jedno 😠

inka4
5. aug 2009

svokry su vacsie suky!!! 😲 sorry

sasiki
5. aug 2009

no ale inka, niektoré sú fajn....

eva.macko
5. aug 2009

Ahojte. Ja mam jednu svagrinu v pohode (manzelova sestra) a aj svokru, sicu su trosku klebetne, ale pomahaju nam ako mozu. A druhu svagrinu za svagrinu ani nepovazujem, je to riadna ,,piiiip,,. Ked sme sa dali s manzelom dokopy, robila nam zle kde sa dalo, ohovarala a vymyslala si riadne stiplave klebety, je to teda riadna psychopatka, clovek by ani neveril. A pritom nema upratane vo vlastnej ,,rodine,,. Manzel ju podvadza, ona jeho, a 7rocnu dcerku budi v noci o desiatej robit si ulohy,lebo dovtedy sa flakali. No hroza, to su matky!!!

mirka1308
8. aug 2009

Ahojte
Moooc dobrá téma. Nie všetky príspevky som čítala a niektoré boli fakt moc trefné 😀 😀
Ja som tiež švagriná, mám dvoch bratov a nie vždy sme si rozumeli(myslím baby medzi sebou) 😖
S manželkou(teraz už bývalou) staršieho brata sme si rozumeli dosť dobre, lebo sme boli rovnako staré a chodili sme na jednu školu, takže to bolo v pohode 🙂 Tiež sme mali rôzne názory na rôzne veci, ale nejako sme sa nemali chuť hádať či dohadovať 😀 😀
S manželkou mladšieho brata sme boli najskôr v poho no neskôr sme boli ako dve fúrie 😀 😀 😀 Aj ona a aj ja sme chceli mať pravdu vo všetkom, vždy posledné slovo, bývali sme v jednom byte a veľa krát v minulosti to bol des 😝 😝 Chudák brat a aj mama 😢 Potom sa odsťahovali do svojho, ja som odišla bývať s priateľom a teraz po nejakej dobe si docela rozumieme 😅 Už nemáme pocit nič jedna druhej vyhadzovať na oči, človek rokmi veľa vecí prehodnotí a popravde, mne sa nechce hádať kvôli nejakým kravinám, život je o inom 😵
Veľa vecí som medzičasom prežila 😨 , na veľa vecí sa inak pozerám 😕 , už nemusím mať posledné slovo za každú cenu, veď v živote sa dejú ďaleko horšie veci 😢
Viem, že keby písala do tejto témy, nebolo by to nič pekné na moju adresu, moc krát som sa chovala ako krava.
Niektorá ste tu výstižne napísali, že aj mi sme švagriné, bolo by zaujímavé čo by ony napísali o nás 😀 😀 😀

mokuska
6. júl 2010

Milé žienky ja som sa zase dozvedela,že moj brat má tretie dieťa až keď malo pol roka,ani mojej mame to nepovedali až tesne pred porodom,a to býva od nich 5 metrov ,švagriná vždy chodila von vtedy aby sa nestretli to je dobrý for????Moj manžel im každý rok píše na sviatky pohladnice ale od nich odozva žiadna .Odkedy sa oženil akoby prestal byť synom a bratom a zostal len somárom.Švagriná minulý rok končila VŠ a neposlala oznámenie ani nám ani mojej matke ktorá im 12 rokov stráži deti.Svoju matku pred detmi začala nazývať pani doktorka a pritom má učnovku.chápete.Synovec bol v lete pri nás a z reči do reči povedal o mojej matke ,že chudera nemá VŠ ale jeho babka je doktorka,neverila som vlastným ušiam,ked 12 ročné decko je nakrmené takýmito somarinami od vlastných rodičov.Pritom moja mama je učitelka s VŠ ale švagrinej je trňov v očiach nech urobí hoci čo -je to skrátka taká hlúpa povaha po mamičke.Držím palce

lenka3007
6. júl 2010

Ahojte baby, možem sa pripojť? Hned mi táto tema udrela do očí.. Moj brat je druhý krát ženatý. S prvou ženou má dve deti. Kým boli zobratý bývali od našho domu asi 100 metrov a moji rodičia svoju prvú vnučku videli asi 5 krát (a to už chodí do školy) a druhú nevideli nikdy. Švagriná ked nas videla v meste, normálne strhla deti a utekala, ked sme chceli k ni ist na naštevu ked nebol brat doma, tak pustila nahlas hudbu akože nepočuje zvonček... Celý den sa len flakala po meste, brat ked chcel jest, musel si uvariť, ked chcel mať čisté musel si oprať, na vianoce museli všetci povinne jesť vysmážaný syr, lebo ona ryby nelubi... teraz má brat druhú mnželku, majú spolu peknučkého 2,5 ročného drobca a aj ked je od neho trochu staršia, vychádzaju ozaj pekne, aj s mojimi rodičmi si dokonca potykali...

aero
10. aug 2010

úsmevná téma - niektoré naše švagrinky sú fakt súce na psychiatriu 😀

tinka5
16. aug 2010

čaute kočky-ja mám tiež poriadne vydarenú švagrinu, vydala sa, keď mala 37 rokov, dovtedy jej švihalo poriadne, najmúdrejšia žena na svete, všetko muselo byt ako povedala a viete si predstavit byt ešte pod jednou strechou 😒 😒 ,teraz už aspon byvame sami, ale na jednej záhrade 2domy, my a švagrina.........myslela som, ked sa vyda prejde ju to, síce aj trocha prešlo, lebo aj jej manzel povie, či vsetko musi ako ona povie 😎 ale aj tak ju ide vždy roztrhat, pretože zistila, že aj ked som od nej mladsia, prestala som skákat ako ona vzdy piskala a ešte vždy píska................ 😉

kibuk
16. aug 2010

no ja mam dve švagrinky z jednou vychadzam celkom fajn je krstna aj mojim detom,druha no hm o tom po tom.... mudra ako radio 😖 a vzdy ma nastve asi tak ze ked dojdeme mi k nim na nastevu alebo svokra tak ako prve ci som doniesla jej dcere nejake vecy-oblecenie po mojej rozdiel je zhruba rok medzi nimi,ona nie je schopna kupit vlastnym detom oblecenie len pyta dookola po rodine a to ma stve.... ale aj iac svokra ehm moja zlata si nas tak pekne podelila nas tri nevesty.... svagrina krstna mojim detom ma titul mudr tak to je najmilsia,najlepsia,najsikovnejsia,ta druha vymyslacka titul ing k nej si svokra nedovoli lebo ju hned zvezie az pod zem a ja nemam ziaden titul tak som ta co len deti chce... no co uuz jej mam na to povedat? radsej sa nevyjadrujem a zijem si svoj zivot so svojou rodinkou 🙂
a ako sa spominalo kždy sme nejaky či s chybami alebo bez nich 😉

kibuk
16. aug 2010

a ked tak sa este vyrozpravam 🙂 ta moja ing svagrina nie je schopna ani len druhym nieze vlastnym detom sladkost kupit,minule svokra sa nezdrzala a jej povedala tak sme sa smiali 🙂 ani nie pred tyzdnom bola svokra u nich a doniesla v dvoch sackoch cukriky,keksik,lizatko pre vnuka a vnučku,mama im to zhabala,potom dosli oni k nam a sup tie sacky zo sladkostami co boli pre jej deticky od babky tak dalla mojim detom hambila by som sa ze vezem detom a dam druhym.... alebo rype do mna ako zvladam tri deti..tak som jej povedala ako aj druhe mamičky ktore maju cit a nesnažia sa odkladat svoje deti k starym rodičom a po rodine ako oni..... vzala si dva tyzdne aj s muzom dovolenku ostali doma trcat a syna dali ku babke na prazdniny a dceru po jej strane nejakej tete ... no na zamyslenie... a syn jej ma štyri a dcera mala dva ročky a rozhadzuju ich.....

aero
8. sep 2010

uff.......chudák huska .... 😀

katecameron
3. dec 2010

ja mam tiez taku co dve deti porodila a odvtedy sa svokra o nich stara deti ani nevedia ze maju mater hlavne ze sa hrdi tym ze ich mala ako 20rocna a mne 24rocna som rodila 1dieta tak povedala ze som stara na deti ja "stara sa aspon viem o deti postarat "narozdiel od nej mladice bez svokry sa ani neuprdne no fuuuj taka svagrina

darina77
3. dec 2010

Katameron, to vážne? mne ten rozdiel či niekto rodí v 20 alebo v 24 rokoch príde minimálny.

weroni
9. mar 2011

Týmto sa ospravedlňujem švagrinej za to, že som o nej pred rokmi napísala že je retardovaná, ako prejav ľútosti som to dala odvolať.

leniciatko
9. mar 2011

@weroni a čo sa stalo? 😉

jajazu
10. jún 2011

baby...no toto je tema pre mna.....ale bolo by to na dlhsie......jedna "svagrina"-zena mojho brata od zaciatku na mna len kydala, klamala a ohovarala ma...nechapem..lebo ja som ju mala rada a bolo mi jej luto...brat sa k nej nespraval pekne a ja som sa jej este zastavala!!!! najskor na mna zacala klamat bratovi...a ked videla ze brat mi to povedal a ona mala zle potom to vsetko zacalo.....vymyslacky atd. je to este horsie....lebo teraz uz nema zabrany otvorene je drza..uz to ani neskryva predomnou...len pred ostatnymi hra stale milucku....samozrejme pred bratom akoze nic nevie a nechape preco sa ja tak zle k nej spravam...ja totizto neviem hrat komediu..a ked je ona taka svina nedokazem byt pred ostatnymi k nej akoze nic a vsetko je ok aj ked ona to uspesne na verejnosti hra!!! teraz uz asi 5 rokov byvaju v byte mojich rodicov..(to este davno pred svadbou nasi im vsetko platia...ona neda ani korunu.....prizivuje sa na nasej rodine a este si dovoli mna vyhadzovat z bytu mojich rodicov...dokonca si v tom byte zalozila svoju "kancelariu" ked pracovala z domu...potom pre istotu otehotnela (mesiac po tom ako zistila ze som tehotna ja....o mne vyhlasila ze kto vie s kym to mam a mojmu muzovi tvrdila ze to nie je jeho!!!!!!!!) a teraz uz jej drzost nema hranice...lebo si "tromf" v rukach..a najviac ma na tom irituje to..ze moji rodicia ju este zastavaju..lebo ona sa pred vsetkymi tvari ako milius a je tak afektovana a vtierava, ze nikto by ani nepovedal ake je ona zakerna svina!!! nasim sa pcha do riti, lebo oni platia vsetky naklady na byt-hypoteku aj najomne a este im aj financne pomahaju..teraz im idu kupit auto...a dalsie veci co potrebuju...skoro vsetko dostanu od mojich rodicvo...jej matka nekupila nic a este ona dava peniaze svojej matke..a moj brat a moji rodicia potom zivia ju a jej rodinu...proste katastrofa....hrozna herecka...jej mama je stara vyse 70 rokov...byt v ktorom byva uz teraz napisala na nu, takze ona ma existenciu zabezpecenu...ma uz teraz vlastny 3-izbovy byt v centre BA....zije si proste ako kralovna...a nasi odkedy maju vnucku tak ju vyzivuju este viac...este aj plavanie pre deti im platia..proste hovorim..ta zenska nema ziadne naklady..vsetko platia moji rodicia a ona si zije v krasnom bytiku v novostavbe v centre BA ,nic neplati a to sama vlastni 3-izbovy byt tiez v BA!!!! podotykam ze tato zenska este ziarli na mna a zavidi...a na kazdom rohu ohovara...samozrejme ze pred vsetkymi sa tvari milo aj na mna ked ju vidia ludia, ale len sme sami tak uz chodi jak furia a ani sa nepozdravy....
no a druha svagrina-muzova sestra...zo zaciatku sme si sedeli..zdala sa mi super...az kym som neotehotnela a ona nezacala robit dusno v nasej rodine......je to take nevyzrete "decko" a ma pocit ze vsetko musi ist podla nej..absolutne bezohladna...a my s muzom a malym sa musime prisposobovat jej..ked ona si raz za pol roka urobi cas, tak musime byt pripraveny na jej navstevu do 15 minut a ja musim dvihat jej telefonaty vzdy ked si zmysli..lebo ja asi nemam co ine na robotu...len pre presnost..moj muz chodi na tyzdnovky a cely tyzden som sama s malym..takze mam co robit a sa nezastavim!!!!ked som nahodou nezdvihla, tak hned volala mojmu muzovi ze jej nedviham (akoze naschval)....ze sa jej vyhybam...Teraz ma noveho frajera, takze samozrejme ze vsade chodi s nim...ked si vo svojom "nabitom" programe urobi cas na nas a hlavne na maleho, tak my s dietatom sa jej musime prisposobovat..a ona si chodi po diskotekach a pod....za celu dobu si nevie najst cas ked ho mame my...a potom o nas este vyhlasuje ze my sa jej vyhybame a nikdy nemame cas (samozrejme ze v tom mam prsty ja podla nej)!!! mojho muza hucka proti mne..to co o mne hovori svojim rodicom .mojich svokrovcom to uz ani nechcem vediet...to je len cast z tych jej excesov....ale ceresnicka na torte bola ked moj muz spadol zo schodov a mal otras mozgu..nepamatal si ako sa to stalo a ja som bola s nim doma akurat-zenska vyhlasila ze to sa mu nemohlo len tak stat...vsak taky velky chlap ako je on predsa nespadne zo schodov len tak--takze som ho ja urcite strcila dole schodmi!!!!!!!!!!!! moj muz samozrejme tvrdil ze to je blbost a ze nic take sa nestalo..a ona si nedala povedat..vehementne tvrdila ze som ho sotila ja ?????chapete???ja budem svojho muza zhadzovat zo schodov!!!!!!a este s dietatom na rukach nie??? vsak ja som vtedy mala male dieta ktore nechodilo a vsade som ho musela nosit so sebou lebo nechcel byt malinky sam...takze ja som 100kg chlapa (podotykam ze ja mam ledva 50kg) zhodila zo schodov a este som pritom mala dieta na rukach...???kedze moj maly urcite nemohol byt sam v izbe, to by nevydrzal..bol zvyknuty byt stale so mnou alebo s niekym...a otec ho na rukach urcite nemal, lebo by asi spadol maly s nim dole tymy schodmi... jo este musim povedat ze moj muz mava silne migreny a vtedy mal tiez taku silnu mogrenu a tocila sa mu hlava..okrem toho presne takto odpadol uz minuly rok ale spadol vtedy na radiator.....No jeho sestricka je taka "starostliva" onho....(ked naozaj potreboval od nej pomoc tak nikdy nemala cas sa porozpravat...vzdy bola zaneprazdnena...ale ked sa rozisla so svojim frajerom..my sme jej podavali pomocnu ruku) ze ho presviedcala ze tento vztah-akoze so mnou je prenho NEBEZPECNY a mal by ho cim skor ukoncit!!!! tak prosim pekne...toto je druha moja svagrina...a to som si myslela ze po tej bratovej zene budem mat aspon druhu super svagrinu...:/ a tato ma byt este krsna mojmu synovi!!! a to ja som rezolutne odmietla odvtedy co ma obvinila z napadnutia mojho muza..to uz bolo prilis aj na mna...som zvyknuta na blbu svagrinu, ale co je vela to je moc....samozrejme muz si sestru stale zastava..vsak je to jeho sestra to chapem, ale on by mal pochopit ze mojmu synovi nemoze byt krsna zena, ktora obvinuje jeho matku z ublizenia jeho otcovi???to uz sme kde??? ved krsna mama ma byt clovek , ktory sa v pripade umrtia rodicov postara o svoje krsna...a neviem si predstavit ze tato zenska by vychovavala mojho syna...urcite by ho neucila k laske k svojej mame ale maly by ma este nenavidel po tom co by bola ona schopna mu narozpravat...!! baby poradte mi? co mam robit v tomto pripade..nechcem sklamat svojho muza..ma sestru velmi rad...a tesil sa ze bude krsna...a muz na tom trva ze musi byt..a ze ked nebude ona tak nebude krsny ani moj brat..lenze on nic nikdy zle mojhu muzovi nespravil ani nam..ba prave naopak... ach jo..to je teeeeeema....:(

katushka16
11. jún 2011

je to tažké,čo máš za švagriny.ja mám tiež takú ako ty tú prvú,tiež sa len pred druhými pretvaruje,je milá,ochotná...a ešte nezabudne aj skoro vždy pripomenúť,že je aj bohatá.ja by som tu tiež mohla písať do aleluja,ale nebudem lebo mi stúpne tlak a to poriadne.pre mňa je to pretvárka a sviňa...a mm ju tiež chcel za krstnú pre našu druhú malú,ale ja som to hneď odmietla,predsa taký človek nebude krstný...povedala som mu,že mne stačí,že je moja švagrina,to nezmením a nie ešte,aby bola krstná.on ju má tiež rád,vie aká je ale aj tak ju chcel.

jajazu
17. jún 2011

@katushka16 a ako to teda "predychal"? lebo moj muz nechce moc ustupit....a ak aj ustupi, tvrdi mi ze bude nestastny..ze oni si to slubovali od detstva, ze si budu navzajom krsnymi....no ale to som si aj ja slubovala s mojim bratom a veci sa menia..nemozem za to ako sa sprava a aky ma vztah (nevztah) ku mne...predsa potom nemoze mat dobry vztah ani k mojmu dietatu....???uz som z tychto mojich svagrin dobre unavena..asi sa odstahujem na koniec sveta aby som ani jednu nemusela vidiet.....aj tak vzdy vyzeram ja ako ta mrcha...lebo som uprimna...:/

katushka16
18. jún 2011

@jajazu tak on to moc nepredýchaval,on mi povedal,že by ho potešilo keby je krstná ale keď to ja nechcem,tak nebude.a vzhľadom na to aký máme vzťah-nevzťah,tak nerobil z toho drámu.mala by si si sadnúť s manželom a porozprávať sa s ním,že ju nechceš preto lebo máte taký vzťah ako máte a že proste nech ide bokom to,čo si sľúbili v detstve.však on musí vedieť ako ste na tom-ty-jeho sestra.ja som si tiež sľúbila s mojou naj kamarátkou ešte v detstve,že budeme krstné navzájom našim detičkám,aj sme ju dali prvej dcérke za krstnú lebo je to najlepšíííí človek na svete.ale keby sa naše vzťahy zmenia počas tých rokov,tak by som ju určite nedávala.a ešte som povedala mm,že keď by mala byť krstná jeho sestra tak to radšej nebude ani pokrstená.pre mňa nemá ten krst moc význam ale nechcela som robiť ďaľšie halooo v rodine lebo už bolo jedno,že sme nemali svadbu v kostole.

jajazu
20. jún 2011

no to s tebou uplne suhlasim...tiez som povedala ze ked ma byt ona krsna tak radsej nebudem krstit maleho vobec a ked vyrastie, nech si vyberie sam koho chce za krsnych...🙂 sice ja by som chcela aby bol pokrsteny ale svet sa nezruti... mimochodom..novinka...akurat vcera sa jeho sestra k nam "dovalila" vecer o pol osmej ked sme akurat maleho isli kupkat..aj s frajerom..ze isli okolo tak nas prisli kuknut...akoby nic nie???? vsak co nedela vecer a ze my mame male dieta ich asi vobec neinteresuje....:/// som mala nervy take ze som ani dole nezisla... vrrrrr

alchemilka001
17. aug 2011

Ahojte,
ja mam dve svagrine. Byvam s manzelom a svokrou v ich rodnom dome. Vdaka svokre ktora nevychadza z domu mam nulove sukromie. Za 7 rokov manzelstva sme neboli s manzelom v dome sami !!!!!!!
Som z nich zufala, kazdy druhy vikend sa k nam so svojimi pocetnymi rodinkami dovalia na obed a odidu az vecer o osmej-deviatej. Pohybuju sa po celom dome akokeby tam boli doma. Su to 40-50 rocne zeny.
Ked sme na dovolenke nevahaju sa k nam do nasej spalne bez mojho vedomia nastahovat.
Ja si na rozdiel od mojho manzela nemyslim ze je to normalne.......

jankaja
18. aug 2011

@alchemilka001 ja si myslim, ze tie navstevy su normalne, aj ked chapem tvoju potrebu sukromia. To, ze sa nastahovali do vasej spalne, uz za normalne nepovazujem, mali sa opytat a akceptovat tvoju pripadne negativnu odpoved.
Mate v plane sa s manzelom osamostatnit?

martinbingo
19. sep 2011

Ahojte
jajazu mas to rovno na blazinec ako ja ked sa citis zle
jajazu a katushka16 tiez mam taku nepodarenu sestru priatela
chceli sme sa zobrat ale ja som neprisla kvoli nim
vela sa hadame hlavne kvoli jeho sestre vsetci sa mi otocili chrbtom z jeho rodiny a vsetky moje slova obracaju proti mne
raz som kricala na celu ulicu a to ma hneva lebo to nejsom ja
bola som u terapeutky a povedala ze ju mam ignorovat a co robi nie je vobec vtip a priatel sa nezmeni
smiesne je ze vsetko som si pokazila sama
mala som ju hned ignorovat od zaciatku a nebavit sa s nou a pocuvat druhych ale seba to co je dobre pre mna nie pre ostatnych a hladat kompromisy a chyby v sebe
nechce aby sme boli spolu susede povedala ze nie som dobra pre jej brata, ze ma tam nechce, teraz si zalozila svoju rodinu a pomenovala dieta menom ake sme chceli my este si pamatam ze som jej to hovorila a sme sa na tom smiali a ked sa len trosku priblizim tak zacne hrat na city na fb som nechala odkaz s vtipom a ona na to poslala cely fotoalbum svojho potomka a oznacila priatela na nom preco neviem
to nema zmysel sa trapit racej budem sama a stastna
velmi ma to mrzi lebo mame spolu dieta a ja som chcela byt len stastna a mat rodinu ale cely vztah ide do...
babi myslite na seba
to co je dobre pre vas a vase deti
netreba sa hadat ale byt rozumna a ignorovat ich a dat si pravidla
drzim palce aby ste boli stastne

martinbingo
19. sep 2011

naozaj ich najviac rozhodi ignoracia a ked sa pousmejete im do tvare a jednym uchom dnu a druhym von kazdy je len clovek a ma svoje hranice aj ony / oni ... raz prestanu tieto zeny sa maju radi nie su to take ako my co sa trapime oni myslia hlavne na seba co oni chcu treba im to nedat a prestanu