K môjmu priateľovi chodií nejaká kamarátka

26. dec 2021

Byvam od priatela asi 35km ale nevidime sa kazdy den, cez tyzden iba v piatok sobotu a nedelu. Uz asi tri mesiace za nim chodi jeho kamaratka ktora byva od neho 70km netusim z akych dovodov moj priatel je z dediny a ta baba z velkomesta pride mi trosku taka basic bitch. Chodi k nemu proste asi raz za tyzden a niekedy mi aj v sobotu alebo v piatok povie ze dnes uz nieco ma, spytam sa co, povie nejaku hlupost a ked mu vecer zavolam tak mi povie “teraz som bola lauru vyprevadit na bus” a ked sa ho pytam co spolu robia tak povie ze nemam ziarlit lebo je to len kamaratka doverujem mu ale uz je to take divne nevidim dovod preco k nemu dochadza nejake dievca este k tomu 70km. Co by ste si mysleli? Nechcem byt paranoidna ale uz ma to nebavi a mam pochybnosti.

pribinak
26. dec 2021

Toto by som ja netolerovala

nikpa
26. dec 2021

Koľko máš rokov? A tvoj priateľ? Lebo toto v normálnom vzťahu medzi dospelými ľuďmi neexistuje.

autor
26. dec 2021

@nikpa ja mam 18 aj ta baba ma 18. Priatel ma 23.

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikpa
26. dec 2021

Takže už je jasné čo tam spolu robia. Dievča otvor oči.

desore
26. dec 2021

Ma vas dve a je spokojny kapo. Raz jedna, raz druha. Pridete za nim, co mu v stastiu este chyba?

belllinka
26. dec 2021

Tak karty spolu asi nehrju, ked sa za nim trepe tak daleko. Ved skus ich niekedy necakane prekvapit.

kitycat
26. dec 2021

Ako trepat sa 70 km kboli trtkacke? To by Laura mohla otvotit oci a nie ty. Ak si nespokojna, ze mas frajera 35km od seba anie dostatocne pod kontrolou tak s nim skonci. Usetris cestovne..

laska86
27. dec 2021

Srala by som nanho🤔

zun
27. dec 2021

A on za tebou nejazdi?

pa3q
27. dec 2021

Ja ako chlap ti len poviem že mu niečo chýba keď si pustí kamarátku k sebe domov. Ešte nevie čo chce. Možno skúša ktorá ste lepšia a potom si vyberie. Ja bi som hľadal príležitosť stále byť s mojou ktorú milujem a mam rád z každého hľadiska. To že ako sa rozhodneš je tvoja voľba. Je to len na tebe.

kubjatka
27. dec 2021

Môj ex tiež často "niečo mal"a "kamarátil" sa s bývalou 😁 kiežby som otvorila oči skôr, ušetrila by som si trápenie. Ruky preč od takého chlapa.

moonlight1210
27. dec 2021

Networking nikdy nie je na zahodenie.
Spriatel sa s jeho susedmi a znamymi. Mozno sa dozvies, co si myslia/vedia o tych navstevach, ked nejaky klebetnejsi sused, ci suseda bude mat potrebu ta varovat.

martinkatinka
27. dec 2021

Ak je to len kamoska, mozes s nimi travit cas aj ty 😉

cocolino234
27. dec 2021

@autorka no vobec nie som prekvapena z tychto reakcii na tomto fore 😆🤦‍♀️ ale pocuvaj ❗❗ ja mám 19 a priateľ 22, sme spolu už piaty rok a mám kamaráta z môjho rodného mesta, ktorého som spoznala keď som tam šla na školu (predtým som chodila na školu do priateľovho mesta, čo je 75km od môjho). Čiže s tým kamarátom sme spolu boli pravidelne, chodili sme ku mne, ku nemu, behali sme po vonku, chodili na party a mnoho ďalších vecí. Ale obaja sme boli zadaní, vedeli sme si poradiť vo vzťahu a naozaj sme vždy boli a stále sme len kamaráti.

Pred skoro rokom a pol som už išla bývať s priateľom a tak som sa sťahovala tých 75km. Jasné, že som kamaráta pozvala k nám či už pozrieť na náš nový bytík, pokecať a pod., strávili sme spolu niekoľko hodín u nás, bavili sme sa, objednali sme si jedlo, hrali sa hry a priateľ o tom samozrejme vedel, len on bol v práci. A cez víkend chcel mať klud tak povedal, nech príde cez týžden.

Ja som ale nemala najmenší problém zoznámiť ich, takže chvíľu predtým než sme sa presťahovali sa aj videli. ❗Ak by ťa nechcel zoznámiť, klamal že nie je s ňou, vymazával správy... vtedy by som to brala ako veľký problém. Ale mať normálneho kamaráta, ktorého k sebe pozvem lebo býva 75km ďaleko vôbec nie je problém. Tak hádam sem nepríde na hodinu aby sme šli na kávu a domov. Ja by som si všímala ako sa správa, či sa niečo snaží kryť. Ak nie, zoznámila by som sa s ňou a chcela by som s nimi tráviť čas. Mojmu priatelovi sa nechcelo... ale mne by sa chcelo 😆😆

mala_zabka
27. dec 2021

@cocolino234 ale veď píše, že ju odmieta cez víkendy, kedy majú jedinú možnosť sa vidieť a vyhovára na to, že má niečo v pláne a až dodatočne z neho vypadne, že je s ňou 🙄 a navyše, vy ste sa poznali v 1 meste, k tomu cápkovi hodinu nejaká kočka dochádza... To, čo popisuješ je niečo úplne iné. Pre mňa síce nepochopiteľné, ale ak to všetkým zúčastneným vyhovuje, tak prečo nie 😉 V tomto prípade ju cápek dávno kláti, asi tam babenka 70km nedochádza na to, aby sa pohrala piškvorky 🙃

cocolino234
27. dec 2021

@mala_zabka ďakujem, prečítala som si to ešte raz a tentokrát poriadne 😀 úplne som prešla, že jej to zatajuje. V takom prípade by som podozrievala aj ja. Ja som sa tým nikdy netajila, nemala som prečo. A s tým dochádzaním som to vyjadrila preto, lebo aj on za mňou vyše hodiny dochádzal. Ale zas to máš pravdu, že my sme poznali už predtým. Toto skôr vyzerá ako keby sa tí dvaja spoznali online a dohodli sa na stretnutí. 😀

hebba25
27. dec 2021

Nájdi si frajera vo svojom meste a môžte sa vidieť aj denne. Ak sa s terajším môžete vidieť len cez víkend a on dá vtedy prednosť kamarátke, zrejme tak veľmi zamilovaný nebude. Skús prestať za ním dochádzať a uvidíš, ako veľmi mu na tebe záleží.

oliviakatka
27. dec 2021

Podľa mňa si ty jeho bokovka 🙊

mr_is
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mmoni89
27. dec 2021

🙈Tak toto určite nieje normálne. Ale chlapec sa ma fajn. Raz jedna raz druhá a ma tvoju plnú dôveru, šikovný chalan

mr_is
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauristrk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mr_is
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mr_is
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
panda21
27. dec 2021

@mr_is práve si iba dvoma komentármi ukázal, že tá šťanda má viac rozumu ako ty. To musí byť hrozný pocit, chápem tvoju frustráciu, keď taký adolescent prejaví väčšiu inteligenciu ako ty 🤗

mr_is
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dramaqueen
27. dec 2021

@mr_is teba este stale nevymazali?? 🤣🤣🤣 vcera citam zevraj homofob hlavna vec ze si sa dusoval v gay diskusii 🤣🤣🤣🤣 co ti je*e co sa strapnujes

mr_is
Odpoveď bola odstránená
Zobraz