K môjmu priateľovi chodií nejaká kamarátka

26. dec 2021

Byvam od priatela asi 35km ale nevidime sa kazdy den, cez tyzden iba v piatok sobotu a nedelu. Uz asi tri mesiace za nim chodi jeho kamaratka ktora byva od neho 70km netusim z akych dovodov moj priatel je z dediny a ta baba z velkomesta pride mi trosku taka basic bitch. Chodi k nemu proste asi raz za tyzden a niekedy mi aj v sobotu alebo v piatok povie ze dnes uz nieco ma, spytam sa co, povie nejaku hlupost a ked mu vecer zavolam tak mi povie “teraz som bola lauru vyprevadit na bus” a ked sa ho pytam co spolu robia tak povie ze nemam ziarlit lebo je to len kamaratka doverujem mu ale uz je to take divne nevidim dovod preco k nemu dochadza nejake dievca este k tomu 70km. Co by ste si mysleli? Nechcem byt paranoidna ale uz ma to nebavi a mam pochybnosti.

mr_is
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dramaqueen
27. dec 2021

@mr_is mne tu revat nemusis 🤣🤣 gay co nadava na gayov.... dobre 🤣🤣🤣

mr_is
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mr_is
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modraslamka
27. dec 2021

sak ju nechajte, nie je skusena 🙂

bennn
27. dec 2021

Prepáč, ale toto mu si vážne schopná tolerovať? ... :D Čakal by som, že baba spraví scénu, a minimálne hneď si vypýta číslo na ňu a zavolá jej. ... Akože tu je uplne realne, že on si prevádzkuje milenku a ty si s tým uplne okej... ako budíček ... aj keby to bola kamoška a len sa rozpravali 1hodinu a strašnom živote, alebo ako jej niekto umrel a robi jej podporu psychickú, tak aj tak si to musíš zistiť, je kk7 ked ti to nepovie, že kto to je a čo tu robíte.

Potom je skôr realna ta milenka. :D

mariska1989
27. dec 2021

Čo ti bráni tam zájsť ? Keď je to len kamarátka tak mu to nebude prekážať že tam budeš s nimi či sa mýlim?

monka105
29. dec 2021

Raz by uprednostnil pofidérnu kamarátku predo mnou, už by za ním na návštevy chodila iba ona.