Kamarát podvádza manželku

majka826
29. máj 2012

kočky čo by ste robili keby ste vedeli o nevere ...kedˇkamarát podvadza manželku..

irriss
30. máj 2012

@vejula nikdo nerika, ze musi ocino a mamina chodit si uzivat jinam 😉

nemusi..

a kdyby, tak o tom nemusi ani vedet, tak, jako jim deti nekoukaji do loznice, nekoukaji ani k ujovi a tete.. 😉

Manzelstvi MUZE fungovat BEZ.. 😉 🙂 a nikdo nemusi chodit nikam 😉 🙂

nona2
30. máj 2012

zober si to z opacnej strany. keby ta manzel podvadzal, chcela by si sa to dozvediet od nejakej jeho kamaratky? mozno je to docasny ulet, na ktory sa nikdy nepride. a mozno, ak to povies, sa rozbije jedno manzelstvo.

lvka
30. máj 2012

Si s manzelkou dobra kamaratka? Lepsia ako s nim? Ak nie, mozes mu na to povedat svoj nazor a viac nic.... Je to medzi nimi...

sympa1
30. máj 2012

@majka826 nic by som neurobila...nieje to moja vec ani starost, ten co sa zastara ostava vacsinou najhorsi. toto si musia vyriesit sami a ten co je vinnik tiez bude niest nasledky sam

vejula
30. máj 2012

@irriss jaj takto si to myslela ja som to pochopila tak, že akože žili by spolu ale chodili by si vyraziť z kopytka inde. Podla mna je velmi dôležite aby deti citili lasku medzi rodičmi, videli že sa lubia a vedeli čo je to laska medzi maminou a ocinom. Pokial su obaja rodičia založení tak, že proste sex nepotrebuju , ale inak sa miluju a prejavuju si lasku inym spôsobom,tak ok... Aj ked ja dufam, že my sa do tohto stavu s mm tak skoro nedostaneme. Najskôr v 70tke 😀 😀 😀

irriss
30. máj 2012

@vejula
napadnul mne "vtip" (odlehceni)😉 mimo tema...
Nedostanete, nestihate to..protoze ..

Mayovci, Mayovci prichazeji..desme se pratele.. 😝
ted to zkus v rytmu "Vanoce, vanoce, prichazeji..tesme se pratele.." 😀

p.s. ale ja jsem ovlivnena zemetresenim.. 😎 🤐

vejula
30. máj 2012

@irriss neboj moja bude to v poriadku myslim na vas

irriss
30. máj 2012

@vejula
ja uz se nebojim jako vcera..(jsme mimo tema) 😉

henikav
30. máj 2012

@majka826 nic by som nerobila, je to len na nich, skor ci neskor to praskne a ak to otvoris ty, mohlo by sa ti stat ze oni si to vysvetlia a vsetko sa obrati len proti tebe

lili_mia
30. máj 2012

@majka826 fakt to nie je tvoja vec .. ona o tom možno vie a ticho mu to toleruje .. možno jemu šibe a po čase sa ukľudní a budú si spokojne žiť ďalej ... nestaraj sa do toho a nerieš veci, že urobil raz, urobí znova .. nie je to tvoj život .. bohužiaľ, niekedy až ked podvedie, tak pochopí, čo má doma

lili_mia
30. máj 2012

@henikav presne .. nakoniec ona bude zodpovedná za rozpad a nie on, čo to začal .. plus ohováračky, že ho očierňuje a ták .. toto je veľmi nestabilná plocha
@majka826

yashmin
30. máj 2012

@majka826 deje sa to stale a diat sa to bude kazdej jednej z nas pred nosom... ale to nie je moja vec tak sa do toho nestaram... 😎

p.j.jacky
30. máj 2012

@majka826 ja som podvadzana bola.Zacala som nieco tusit a v zapeti,mi prisiel e-mail,ze ma muz podvadza.Je to velmi bolestive,tazke,ponizujuce,ale som rada ze to viem.Preto som tomu cloveku vdacna ,ze mi to potvrdil a otvoril oci o realite.I ked som chvilu dufala ,ze muz sa vrati ja odpustim,aj tak by som to nikdy nezmenila a chcela by som to vediet prez vsetky nasledky co su terat.O com je potom vstah?Podvod je podvot....to sa proste nerobi.

majka826
autor
30. máj 2012

@p.j.jacky to ma veľmi mrzí že ti muž takto ublížil , ale ked ti je bez neho lepšie urobila si dobre...takych ako on je ako maku ako maku 🙂

p.j.jacky
30. máj 2012

@majka826 dakujem,ja hovorim sama za seba,by som to kamaratovy povedala,ze to viem a ak nepovie on pravdu svojej zene,poviem jej to ja...ak ona o tom vie,nic sa nedeje a ak nevie a je rozumna,mala by pochopit aj teba,ze si jej chcela dobre..ak to nepochopi a ty by si mala stoho vyjst ako najhorsia,potom nestoji za priatelstvo,ale pravdu by som povedala.Nie ty si ta spanta,ale jej chlap a preco by mu to malo vychadzat a trkat kade tade a doma sa hrat na fajn muza a ona zit v iluzii...

ivett1
30. máj 2012

@majka826 ahoj, súhlasím s kočkami ...tiež by som tej manželke kamaráta nič nepovedala, ale určite by som povedala niečo tomu kamarátovi...ak by to bol len môj kamarát 🙂 ...ak je to spoločný kamarát (tvoj a tvojho partnera...), tak by som to nechala na chlapov...(ale predtým by som tomu svojmu jasne povedala môj názor...chlapi tieto veci berú trošku inak...to hovorím z vlastnej skúsenosti...)
inak, zažili sme niečo podobné pred pár rokmi, ale to nebol môj kamarát, ale môjho manžela... aj priateľka-či družka (žili spolu vtedy už 12 rokov) bola tiež manželova kamarátka...a... nepovedal jej to...iba tak chlapsky pri pive "dohovoril" tomu kamarátovi...neviem, či to malo nejaký efekt...ale celé sa to skončilo nakoniec happyendom.... svadbou...(nevera bola pravdepodobne dôsledok ich partnerskej krízy, asi polroka nežili spolu a potom si zasa našli k sebe cestu...a dokonca aj na ten obecný úrad🙂)...

miskakyska
14. jún 2012

@majka826 s Tebou??

dai
14. jún 2012
trish31
22. jún 2012

Poznam x ludi,ktori podvadzaju svojich partnerov.Moj nazor?Upratat si najskor pred vlastnym prahom a potom robit poriadky u inych.Jedine jednej osobe,ktora je so mnou cely zivot by som povedala o tom,ak by som 100% vedela,ze ju polovicka podvadza.

Inak sa do toho nemam co starat.

meusicka
22. jún 2012

tiez poznam taky pripad a dokonca tomu chlapikovy aj dohovorili, navzdory tomu v tom pokracuje. jeho manzelka o milenke vie, a napriek tomu sa rozhodla s nim ostat a mat aj dieta. mozno dufala ze sa to tym zmeni. on milenke povedal, ze je na ceste babo a chcel to ukoncit, ale ona mu povedala, ze jej to nevadi 😕 s manzelom sa do toho nestarame, lebo mame pocit, ze v tomto trojuholniku ani jeden nie je normalny. on ma krasnu zenu, ktora ho miluje ale zjavne mu zozere vsetko aj s navyjakom, on si ju vraj velmi ceni a pod. ale napriek tomu ju podvadza a milenka nema v sebe kusok hrdosti, ze sa mu napriek vsetkemu este stale trepe do postele. dokonca co je chore, tak on ich obe berie do tej istej spolocnosti. raz jednu, raz druhu.
ak v takom trojlistku podvadzana polovicka napriek vsetkemu zatvara oci a nechce vediet rpavdu, tak niet co riesit. moje stanovisko je ale v tomto pripade take, ze som ochotna sa s nim bavit len ak je vonku so svojou zakonitou manzelkou. jeho milenku neakceptujem.
a este perlicka ... milenka si dala rovnaky uces ako jeho zena a tak si ju s nou raz doplietli a oslovili menom manzelky 🙄 no neviem ci sa tomu smiat alebo nad tym plakat.

neviem ako je to v tomto pripade. pokial chlapovy dohovoria a napriek tomu sa nic nestane, treba to povedat manzelke. ak ani ona nebude mat snahu to rieist, tak to treba nechat tak. este tu ostava moznost prestat sa stykat, a tak nebude treba potom zaujat ziadne stanovisko, lebo budete mimo toho celeho.