Keď je preč, nikdy sa neozve

28. máj 2023

Je to tak už dlho, od kedy sa poznáme. Manžel sa neozve, keď je doma u mamy. Proste celý deň ani jedna sms-ka. Zvykne iba napísať, keď šťastne dorazí a doteraz mi je z toho smutno. Ako je to u vás? Beriem si to príliš k srdcu? :/

autor
28. máj 2023

Aby som to ešte upresnila, chodí domov na dva dni väčšinou.

glorikarebeka
28. máj 2023

Mňa by zaujímalo načo tam chodí....má tam nejakú prácu?
Prečo je tam sám? prečo nejdeš s ním?
Ak má prácu tak chápem,že nevolá aké tak zas večer by mohol sa ozvať

autor
28. máj 2023

@glorikarebeka on má v pondelky voľno a ja nie, takže ja tam nechodím, keďže je to na opačnom konci SK. Chodí domov pozrieť a väčšinou oddychovať a s bratom podnikať nejaké výlety :( a na mňa sa vykašle

januska12323
28. máj 2023

Ako často tam ide? Ja by som z toho drámu nerobila, vyplň si čas výletmi s kamoškami aj ty. Večer mu zavolaj čo všetko si robila a aká škoda, že tam nebol aj on.

dzulli1980
28. máj 2023

Môj muž keď kdesi ide na dlhšie, jediné, na čom trvám, je aby sa ozval, že dorazil v poriadku ... inak vôbec neriešim, či v priebehu dňa zavolá, napíše ... niekedy zavolá, inokedy nie ... podľa mňa to moc prežívaš.

stannkal
28. máj 2023

Véd napíše že dorazil takže vieš ze je v poriadku. Povedala si mu to ze ta trápi keď sa ti okrem toho neozve? Ako to vysvetlil?

luccija
28. máj 2023

Tak mu zavolaj večer.Ale mne by to nevadilo ..ja zase naopak nemám rada, keď mi muž píše zo služobky čo nové, čo robíte?asi som divná, ale mne stačí, že napíše, že docestoval a odchádza spať domov.
Áno, berieš si to k srdcu

lindous
28. máj 2023

Pokiaľ je to človek, ktorý má mobil prilepený k ruke a stále do neho pozerá môže to byť možno zvláštne, ale inak si nemyslím, že to je nejaká tragédia... Obzvlášť ak výletuje s bratom, má nejaké aktivity, proste venuje sa reálnemu životu namiesto virtuálneho, ty keď zostaneš sama doma, berieš to inak... Píšeš, že to je opačná strana Slovenska, takže to asi nebude nejak často a keď je to tak od kedy sa poznáte, čakať že sa to len tak zmení nemôžeš ... Ak napíšeš ty, tak to odignoruje?

cacianka
28. máj 2023

Záleží kde žijete, či pracuje v okolí alebo na turnusy, koľko je doma a koľko u mami a ako často.
Veď daj základný harmonogram mesiaca

lucitta9
29. máj 2023

ako casto sa to deje? mate aj deti? Ak by to bolo prilis casto, vadilo by mi skor to, ze muz preferuje travit vikendy bezo mna ako to ze mi odtial pravidelne nevola.

domkakvet
29. máj 2023

Uz si mu to povedala, ze by ta potesila nejaka sprava.

mikadooo
29. máj 2023

Tak isto to máme. Nie je mi smutno z toho pri srdci a nikdy nebolo 🤷.