• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy začať nový vzťah ak mám dieťa z predošlého?

8. januára 2014 
Ja davam klobuk dole pred vsetkymi tymi MUZMI, ktori sa tak pekne spravaju k vasim detom. Je to velke gesto a velke rozhodnutie a odhodlanie starat sa o "cudzie" (ak to ta smiem nazvat) dieta po cely zivot.
Som velmi rada, ze aj takito muzi sa tu najdu....Vazme si ich. :dizzy_face:
10. júl 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bibula nikdy sa Tvoja malá nepytala na otca?...pišeš, že si ju sama vychovávala 8rokov.Ja som sama s malym a bojím sa toho ked sa ma začne pytat prečo nemá otca? neviem ako mu to vysvetím.
1. jún 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@digysa
Jednim z techto muzu je i ten muj :wink:
1. jún 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej ahojte nahodne som objavila tuto temu :grinning: :grinning: :grinning: a pozeram , zeee ved som ju otvorila ja sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak teda dopisem nas pribeh......stale sme spolu :slight_smile:) vzali sme sa aj sme sa uz prestahovali do spolocneho pred cca troma rokmi necelymi :slight_smile:Malinka bola nadherna druzicka:slight_smile: a vlastne bola akoby druha nevesta :slight_smile: kupili sme aj jej prstienok a ocinko ju poziadal o rucku tiez :slight_smile:)))Dcerka ma ocina, hovori mu ocino a maju velmi pekny vztah ako otec a dcera :slight_smile: Planujeme prirastok.Myslim ze Simi ma spokojnu a vyrovnanu rodinu ,kde sa citi doma a vyrasta tak ako som si predstavovala a ja mam rodinu aku som si priala, usporiadanu a peknu, zdravu, v laske.Moji rodicia si tykaju s manzelom a maju ho radi, nie ej to len o respektovani, ze je to moj partner a to je pekne, mame za sebou aj spolocnu dovolenku letnu s mojimi rodicmi a bolo to super, tam si vlastne pred svadbou potykali :slight_smile:)))Velmi si rozumiem so svagrinkou, je to ako moja kamoska a aj s detmi mojou neterkou a synovcom :slight_smile:))mam ich moc rada.
Tolko asi k tym maminkam ktore maju pocit, ze nestretnu uz lasku a ze budu mat peknu ozajstnu rodinu po akej tuzia :slight_smile:drzim palceky a vela sily posielam :dizzy_face:
Pozdravujem
17. jún 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@sweetberry trošku som prečítala tuto temu, krásne si to napísala, si prikladom, že sa oplatí ísť za šťastím a za láskou.....trochu som sa v tom príbehu našla. Ja konkrétne žijem s priatelom, ale tak isto to medzi nami nefunguje. Som tu ako spolubývajúca, máme 2 deti.....no stretla som uplne nečakane takého človeka ako píšeš ty o svojej láske. Je užasný, rozumieme si, nemam tomu čo vytknúť. Pred tým som si hovorila, že kto by ma chcel s 2 deťmi.....Trva to len krátko, nejaké 2 mesiace a mna akurát ma trápi to, že trošku sa on boji ako by zvladol 2 deti.....chápem ho, že rozmýšla do buducnosti, či by to zvládol finančne, lebo neviem či tento ich otec by bol ochotný prispievať (je to velmi komplikovaná povaha a nezodpovedná)......ako ste si vy vysvetlili tieto veci.....ako ste to riešili s novým partnerom? Nebola som nikdy v takejto situácii, či mu len povedať, že zvládli to iný, aj my to zvládneme, ja nechcem aby finančne ich podporoval, to sa musím sama o ne nejako postarať a toto neviem ako vyriešiť :confounded: Chápete dufam, ako to myslím

Maminky aké máte skúsenosti v takejto situácii?
15. aug 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetberry ahoj, sledujem tvoj príbeh, zažívam teraz niečo podobné, čo si zažívala ty. Ak sa smiem spýtať, čo je s tvojim bývalím partnerom?? Stretáva sa s malou? Ako ju berie, ako berie malá jeho? Ďakujem za odpovede, veľmi ma to zaujíma.
8. jan 2014 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok