Koľko dní po pôrode prišla vaša svokra pozrieť bábätko?

levma
26. feb 2015

Ahoj mamicky, robim si taky prieskum...kolko dni po porode vasho dietatka prisli svokrovci na prvu navstevu? cize kedy prvykrat nazivo videli babatko? je mi jasne, ze vztahy v rodinach su rozne, ale tak ma to zaujima...skor ma zaujimaju svokrovci co sa aktivne pozvali...nie ti, ktorych ste museli nasilu volat 🙂 vdaka vopred za vase odpovede! 🙂

alcahelca
26. feb 2015

už v pôrodnici boli, pri prvom na druhý deň po pôrode (kedže som bola po sekcii) a pri druhej asi 3 deň prišli (opäť do pôrodnice) a ked sme prišli domov, tak do pár dní 😉

kuriatko84
26. feb 2015

moja chodila do porodnice skoro kazdy den a domov k nam prisli asi na 3 den. No vobec mi to nevadilo, kedze nasi prisli hned prvy den a svokrovci su manzelovi rodicia a maju na to take iste pravo ako nasi, takze toto som vobec neriesila 😉

reni12
26. feb 2015

na treti den do porodnice a domov tiez asi tak 3 dni po prichode

ivanakal
26. feb 2015

pri prvom 2 dni po porode, a potom asi 3 tyzdne po prichode domov. a pri druhom, den po porode a asi 2 tyzdne po prichode domov.

emma_932
26. feb 2015

hneď ako sme došli domov 😀 došli naši aj svokrovci, v pôrodnici za nami neboli - sme totiž z BA a rodila som v Štiavnici.

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jolly84
26. feb 2015

Prišla na 6 deň, na 20 minút, normalka 🙂

jasminet
26. feb 2015

este v porodnici boli pri oboch, pri dcere si nepamatam kedy prisli na navstevu, u syna druhy den po prichode z porodnice.

montozemolo
26. feb 2015

do porodnice na tretí den,a domou asi tiež tak.moja mama tak isto ved sú narovnako babky 🙂

stanislavao
26. feb 2015

svokra bola aj v porodnici a domov prisli hned myslim v ten den, alebo na druhy den pri prvom synovi. druhy som mala sekciu, tak to neprisli domov hned, nevedela som sa ani hybat poriadne, ale myslim, ze nam varila a mm chodil po obed.

jaja018
26. feb 2015

Nooo pri oboch babach prisla este do porodnice 🙂 a pri prvej dosli svokra, svagrina a svagor hned v ten den ako sme prisli domov. Nebrala som to ako nieco otravujuce a nemusela som ich obskakovat. Nebrala som ich ako nejaku navstevu... Len jediny problem bol ze som mala tazky porod a vzdy pri státí mi bolo na odpadnutie. Koli tomu ze som si počas ich navstevi musela ist ľahnúť lebo som takmer odpadla mi to nevadilo. Ale preto som pri druhej povedala nech nechodia hned. Pri druhej asi na 3-4 den co sme boli doma.

iza29
26. feb 2015

Prišli do pôrodnice počas sekcie, potom som im zakývala, ked ma viezli na pooperačku a dalej som nevládala riešiť. Boli ma pozrieť v nemocnici ešte asi 2x, stále predtým zavolala, čo majú mne a malému kúpiť 🙂

monciky
26. feb 2015

prisla do porodnice a v den ked sme prisli domov, ale to len preto, ze nam doniesla domace kurence, inak by dosla mozno o tyzden neskor.....

sabina83
26. feb 2015

Haha tak tu je moja skusenost. Manzel prisiel pre nas do porodnice ( svokra o tom vedela, lebo jej volal)a asi 20min nato ako sme boli doma a vychutnavali si tie najkrajsie chvile, zazvonil zvonec a mna skoro natiahlo, dovalila sa svokra!! 😟😱😨😥 nic som jej nepovedala.. No ake nervy som mala aj s Manzelom si ani neviete predstavit... Teraz som poucena..nabuduce nepovieme kedy ideme domov...( kedze moj muz jej nevie povedat veci na rovinu a ja o konflikt nestojim!! )

zamilion
26. feb 2015

na moje želanie po 4 týždňoch, lebo bývajú 300 km ďaleko a teda ostávajú niekoľko dní, keby záležalo na svokre, prišla by hneď

kakajkova
26. feb 2015

moja neprisla vobec, aj ked sme jej zabezpecili odvoz...zijeme od seba cca 600 km. zato nezabudla zavolat mesiac a pol po porode (na vsech svatych), nech prideme domov, lebo treba ist na hroby... 🙄 neprisli sme, dosli sme az pred vianocami ukazat maleho!

babatkoo
26. feb 2015

Ahoj ja mam v plane byť s babatkom a manzelom sama 2-3 tyzdne. Bez navstev rodiny a kamaratov. Chceme sa navzajom spoznavat a naucit sa na nejaky rezim. Neviem sice ci nam tento plan vydzri 🙂 ale takto by sme to chceli. Rodicia suhlasia

kopko
26. feb 2015

Takmer 3 roky ;D

atrami
26. feb 2015

Hneď na druhý deň. V pôrodnici mali v tom chaos. Manželoví rodičia sú rozvedení a majú svoje rodiny. Takže mám 2 svokry a 2 svokrov. Sestrička nechápala. Povedali len, že sú starí rodičia a nechceli ich pustiť lebo 2 babky a 2 dedkovia už boli, vraj žiadne dieťa nemá 3. Manželová mama bola počas môjho pobytu u nás pri deťoch a 2 svokra potom priniesla navarené.

sense
26. feb 2015

moja svokra u nas este nebola ale nie preto zeby nechcela ale preto ze byva cez 1200km od nas a ma cez 60rokov, a jej to nezazlievam, volame si kazdy den na skype ked sme na slovensku travime cas pol na pol obe babky...Moja mam bola asi 3x ale ta byva len cca 1000 a vekovo a zdravotne je na tom omnoho lepsie

zuzka38
26. feb 2015

v porodnici sa boli pozriet a potom nikdy viac.. aktivita z ich strany nie je ziadna

zuzkad85
26. feb 2015

mna prisli svokrovci pozriet do porodnice na 3.den od porodu, velmi som sa potesila, ze prisli, lebo manzel v tom case chodit za nou mohol az neskoro vecer kvoli praci (aj to sa sestricky hnevali) 😒 Moji rodicia prisli, kedze byvaju 280 km od nas,ked nas manzel viezol domov z porodnice....moja mamka ostala potom 1 tyzden so mnou a potom sa vymenila so svokrou, pomohlo mi to v zaciatkoch, kedze som bola prvorodicka..

zdena12345
26. feb 2015

striedali sa jeden den jedny babkovci dedkovci a druhy den druhy. moji rodicia hned v den porodu...no... ale co zakazem im to? potom doma kedze nas pustili v piatok tiez tak v (sob a nedelu) a dalej sa to snazime krotit na 1x tyzdenne a chvalabohu sa nam to dari🙂 tyzden "pomahal" manzel, odvtedy sama

betunka39
26. feb 2015

pri všetkých 5-tich bola svokra hned pri mne ,ako sa dalo, čiže ked šiel manžel aj ona. Svokor nechodil, pretože ma zdr. problemy.Jeden krat bol dokonca aj on v nemocnici v čase porodu. My byvame spolu, takže mne to nevadilo, a aspon mi pobrala veci domov poprať.A tiež bola s deťmi, kedže muž chodil do prace

lennulik1
26. feb 2015

rodila som sekciou a nasi aj svokrovci prisli s muzom na druhy den po narodeni. dalsi den prisli uz len moji rodicia s muzom a dalsi prisiel uz len muz a nahodne prisli kamarati. potom som sla domov, kde uz boli nasi (priniesli jedlo), zostali do vecera, lebo som po sekcii potrebovala pomoct, mala som hrozne bolesti hlavy. a svokrovci prisli tiez v ten den vecer. a chodili kazdy den vsetci rodicia, mamina mi pomahala aj s kupanim, kedze mna este bolela jazva. a ja som bola rada, mala som dost co robit aj so sebou aj s babatkom, kedze som dovtedy skusenosti s babatkami nemala takmer ziadne. ale musim podotknut, ze vsetci byvame kusok od seba, svokrovci cca 100m, rodicia cca 2,5km, ale aj tak mi to pomohlo, a chapala som, ze cerstvym starym rodicom je vnucatko tak velmi vzacne ako asi nam 🙂

sadul
26. feb 2015

moja svokra bola hned po porode, kedze to je z ich strany 1. vnuca a este k tomu dievca, ktore ona nikdy nemala, pred mojim prichodom domov u nas vyupratovala, nachystala na prichod vsetko potrebne a kedze 1. tyzden mal manzel dovolenku, chodila skoro kazdy den od 2. tyzdna, navarit, upratat, ja som bola po bolestivom nastrihu a ledva som chodila, dalsie tyzdne sa striedala s mojou maminou a takto sme fungovali asi 3 mesiace, velmi mi to pomohlo lebo ja by som nebola nicoho schopna, v maji budeme mat 2 roky a svokra chodi cca 1x za tyzden, alebo uz vobec, na vikendy jazdime my k nim. u nas je to pochopitelne ze svokra k nam chodi, lebo byvaju iba nejakych 8km od nas a stale tu maju svojho doktora a pod...

adamar
26. feb 2015

V porodnici boli len nasi pozriet ale len kratucko, par minut, svokrovci neboli, mohli, neprisli. Navstevy doma som odmietla az po myslim 6tyzdnoch boli pozriet.

kissova
26. feb 2015

Ja sa s mojimi svokrovcami nestretávam často nakoľko manžel si to neprial keď sa narodili deti, moji svokrovci si totiž radi vypijú a manželovi ako abstinentovi to vadí, stále mu vravím že sú to jeho rodičia a majú právo vidieť vnúčatá, no do pôrodnice za mnou neprišli ani raz, svoje prvé vnúča svokra videla až keď sme boli na prvej prechádzke a náhodou sme sa stretli tak vtedy nakukla do kočíka, svokor malú videl keď mala niekoľko týždňov aj to som sa k nim domov pozvala sama a bez manžela inak by ma prehováral nech tam nejdem, vnuka sme im boli ukázať zas u nich doma nakoľko ich nenapadlo prísť.

jankapo
26. feb 2015

konkretne svokra prisla aj do porodnice, aj hned ako sme dosli domkov, ale tak byvala vedla v bloku, tak coby nedosla...prisla na chvilinku a nechala nas samych...my sme si blizke, takze ja som to brala ako normalka... 😵 mamka moja tiez prisla na par minut, fakt decentne boli 😉 😵 ony su obe zlate, vedia kedy prist aj kedy odist 😎

tina1988
26. feb 2015

moja prisla do porodnice hned v ten den ked som porodila - z cistej zvedavosti na koho sa maly podoba aby mala o com doma rozpravat 🙂